Skocz do zawartości

al-kaida


Nickolas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
O jakiej bąmbje?

http://www.fakt.pl/Al-Kaida-Odpalamy-bombe...y,102642,1.html

 

Boże! Lepiej, by te wieści, które podał portal WikiLeaks (jak dotąd wciąż mający opinię rzetelnego dostawcy informacji o sekretach zachodnich spec-służB) przeczytali tylko internauci o stalowych nerwach.

Mięczaki nie czytać dalej.

Serwis dotarł i rozpowszechnił informacje o tajnym przesłuchaniu w Guantanamo Chalida Szejka Mohammeda, najstarszego wiekiem członka Al-Kaidy.

Słyszycie? Dotarli informacje. Jak silnik.

Jak ujawnił portal WikiLeaks Al-Kaida mogła ukryć w Europie bombę atomową, która miałaby zostać odpalona właśnie teraz. Jeden z najważniejszych członków Al-Kaidy miał zdradzić, że w przypadku zabicia lub schwytania Osamy bin Ladena, organizacja "rozpęta nuklearne piekło".

 

Nie wiadomo czy te informacje to jedynie zmanipulowany przeciek, który miał na celu utrzymywanie europejskich spec-służb w pełnej gotowości. Na pewno wiele służb z Europy ma teraz niezłą zagwozdkę.

 

Z dokumentów, które ujawnił portal WikiLeaks wynika, że Chalid Szejk Mohammed, najstarszy wiekiem członek Al-Kaidy, który przebywa w więzieniu Guantanamo zeznał, iż grupa terrorystyczna ukryła bombę atomową w Europie. I ma ją zdetonować, jeśli Osama bin Laden zostanie schwytany lub zabity.

Straszne rzeczy.

Co Doda robi po ostrym seksie?

A to ciekawszy artykuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ojtam, bomba nie ma zbytnio dużego zasięgu, aby trafić nas wszystkich. Hiroszima i Nagasaki to były tylko miasta a nie całe prefektury, więc nie ma sie co bać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojtam, bomba nie ma zbytnio dużego zasięgu, aby trafić nas wszystkich. Hiroszima i Nagasaki to były tylko miasta a nie całe prefektury, więc nie ma sie co bać.

 

Gorzej jak będzie np. w Niemczech, czy w Polsce (:o) ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja bede odpalał tą bompe!!!!!!!!!!!1111!!!!11!! Ale jeszcze nie dziś!!!!!11111111111oneoneoneoneone

wIneq.png

arabowie (a przynajmniej ich cień) nie strzelają sobie w łeb z powodu złamanego serca

 

strzelają wybrance w łeb

 

nie jesteś arabem

 

ić stond

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąt wiesz że to ja?

 

A masz fotke mojej wybranki i mnie:

fybranka

arabowie schodzą na psy

 

kiedyś tak zarąbiście popychali naukę do przodu, a teraz nawet dobrego aparatu fotograficznego nie zrobią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w alkaidzie teraz jest bida... Gościa który znał kase do sejfu zarąbali i teraz trzeba wysadzać. No ale zapomnieliśmy że jedyną działającą bombe mamy w europie. Więc pojechaliśmy szukać... Ale dupa byliśmy głupi i schowaliśmy w Polsce. No i teraz qupa bo bomba już dawno rozebrana leży gdzieś na złomie... Jacy ci polacy są źli :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e, to osama zyje czy nie ? :#

 

http://www.youtube.com/watch?v=EI6SoBejTn8 - obrazy zawierają dużo krwi, wchodzisz na własną odpowiedzialnosc :# - dałem notkę na wszelki wypadek

mnie bardziej interesuje skąd tam się wzięli polacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
To by był istny hardkor. pewnie kilkaset tysięcy ofiar bezpośrednich, promieniowanie przez kolejne kilka(-naście) dekad i wszystkie kraje mające najwyższy stopień gotowości bojowej. Na pewno takie fajne?

Wolisz za kilkadziesiąt lat żyć w państwie islamskim, tak jak Szwecja za kilkanaście lat? Bo ja nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
To by był istny hardkor. pewnie kilkaset tysięcy ofiar bezpośrednich, promieniowanie przez kolejne kilka(-naście) dekad i wszystkie kraje mające najwyższy stopień gotowości bojowej. Na pewno takie fajne?

 

Jak już powiedziałem, bomby spadły na Hiroszimę i Nagasaki, nie na całą Japonię. Ludzie tam normalnie mieszkają. Bomba nie ma takiego rażenia, że jak spadnie na warszawę to w berlinie i paryżu domy się przewrócą... na warszawskiej pradze to by nawet wygląd dzielnicy się niewiele zmienił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bomba jest pewnie pod serwerem gmclan'u, po zniszczeniu serwisu gromady stada , lawice...chmary trolli ruszy sie z domow kierujac sie do serwerowni(ktorej juz nie bedzie) w pielgrzymce zlozyc gnyska w ofierze by gmclan ruszyl, przy okazji niszczac wszystko po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bomba jest pewnie pod serwerem gmclan'u, po zniszczeniu serwisu gromady stada , lawice...chmary trolli ruszy sie z domow kierujac sie do serwerowni(ktorej juz nie bedzie) w pielgrzymce zlozyc gnyska w ofierze by gmclan ruszyl, przy okazji niszczac wszystko po drodze.

 

Nie wiem co ćpasz, ale podziel się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...