Skocz do zawartości

Seid powrucił!


dyzmek

Rekomendowane odpowiedzi

a wiec tak zaczne od tego ze pseudo programista (bo programista to go nazwac nie mozna) korodzik krytykuje wszystkie gry tych uzytkownikow ktorym nie wychodzi a wiecja sam jak ze Dyzmek,Dyzmaken (sobieski iii) napisze tego posta za ans czyli tych wszystkich uzytkownikow ktorych krytykuje pan korodzik i jemu podobne kreatury zaczne od tego twje produkcje to jedna wielka batalia bledow i nieporozumien w lepsze gry drodzy uzytkownicy pogracie na kalkuratorze niz cos z katalogu tego pana,czepia sie seida i mowicie ze jam dyzmek jestem jedna wielka prowokacja otoz nie ja jestem od tego by robic smieszne gry bo z moich gier sie kazdy smieje moje gry maja bawic to jest moj talent i teraz korodzik jam przyzekam ci ze nie omine ani jednej twoiej produkcij jaka wydasz i nie obedzie sie (BEZ DOBREJ RECENZIJ Z MOIEJ STRONY) zobaczycie uzytkownicy ze ja rowniez potrafie sie bronic i fajnie zrecenzowac gre nawet takiego króla trolingu jak korodzik zbyt dłógo milczałem ale nie nie dośc już tego szykujcie się wszyscy ktorzy mysdla ze sa lepi bo wiecej umieja mylicie sie i ja wam to udowodnie.

 

Ale cóż wracjac do pana Pseudo programisty juz kawaly Karola Stranzburgera sa lepsze niz te twoje gry moj drogi jak ty chcesz zaplysnac tym co wydales do tej pory to ja dziekuje na twoim miejscu danwo bym sszedl ze sceny programistycznej gry Holdysza bija twoje na łeb i chyba nie jeden sie ze man zgodzi no chyba ze sie go boiscie ze wam gry bedzie dalej tak krytykowal.

 

Ma sie ze sir. wielmoznego pana a na pegazusie gralem w lepsze produkcje juz dzis zrecenzuje jedna z jego gier (ach ale spoal mnie zaszczy recenzja gier sir.trola korodzika nie wiem czy jestem goodzien) ale odbrz epod sumywujac pan korodzik swoimi grami da wam wiele godizn dobrej zalosnej i niedorobionej aplikacij w ktora nie warto zagrac juz dzis postaram sie wam udowodnic tlyko bed emusial pobrac jakas jego mega produkcje (juz jestem podniecony ze bede mial na kompie taka ######sta gre) a wiec gmclanowicz emoje gry sa jakie sa ale nie dawajcie sie temu osobnikowi krytykowac bo jego gry sa o dupe rozbic to ze siedzi w programie dłozej nie znacyz ze ma prawo nas osmieszac i mowic ze robi lepsze gry kiedy to jedna wielka smzira i klamstwo. Udowdnie wam dzis jak na prawde jego gry powinny nosic nazwe,jaka powinny miec fabule i oglnie szczegolowow opisze a wiec do zobaczenia drodzy uzytkowncy gmclan.org.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dyzmek Wiesz, że pochlebiasz Korodzikowi?

 

Więc mi się nie podoba. A nawet bardzo nie podoba.

Na samym początku rozdrażniło mnie to że te przyciski w menu nie mają maski. Ale ok zagrałem i się zawiodłem. Brzydka grafika,beznadziejne menu i gra słabo wciąga.

Daje ci 1+/5, żeby nie było że nie doceniłem twojej pracy

Pewnie da obrazek maski.

 

EDIT:

@dyzmek Specjalnie robisz tyle błędów ortograficznych? Mówiłeś, że twoje gry mają być śmieszne, więc może chodzi o te błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak na to patrzę, to serio mam wrażenie, że "dyzmek" to jedna wielka prowokacja

 

 

Prowokacja adminów gmclanu. Jak ludzie zobaczą gry dyzmka, to sami mają ochotę stworzyć grę, żeby być lepszymi od niego. "Co to taki dyzmek pseudo-programista robi grę i pokazuje ją na gmclanie, a ja, dużo lepszy pseudo-programista od niego nie pokazałem jeszcze żadnej?".

 

No i zauważcie że podobno powrócił zaostrzony rygor wg którego dyzmek już dawno powinien zostać zbananowany. A nie został.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krytykuje wszystkie gry tych uzytkownikow ktorym nie wychodzi
A za co ma je, kurka wodna, pochwalić?

twoje produkcje to jedna wielka batalia błędów i nieporozumień w lepsze gry drodzy użytkownicy pogracie na kalkulatorze niż coś z katalogu tego pana
Szukajka potrafi znaleźć jedną grę Korodzika. Z oceną 4/5.

jam przyrzekam
Widzę, że waćpan pałasz wielkim ogniem oburzenia

zaczne(...)nazwac(...)mozna(...)uzytkownikow ktorym(...)wiecja(...)Dyzmek,Dyzmaken (sobieski iii)(...)uzytkownikow ktorych(...)(...)twje(...)bledow i nieporozumien(...)uzytkownicy(...)kalkuratorze niz cos(...)sie(...)mowicie(...)otoz(...)robic smieszne(...)sie kazdy smieje(...)bawic(...)moj(...)przyzekam(...)omine(...)twoiej produkcij(...)obedzie sie(...)RECENZIJ(...)MOIEJ STRONY(...)uzytkownicy(...)rowniez potrafie sie(...)zrecenzowac gre(...)dłógo(...)dośc(...)ktorzy mysdla ze sa lepi bo wiecej umieja(...)sie(...)udowodnie.
Ty zaczniesz, a ja dokończę jutro. Wystarczy mi byków na jeden dzień.

A tak BTW, ciekawe, że w pierwszych postach na twojej stronie nie było błędów ort. Dysortografia chorobą zakaźną?

 

PS. Won od Korodzika, jego recenzja Seida 1 świetnie poprawiła mi humor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że dysekcja to jedna wielka bujda, dawniej nikt by nie pomyślał o czymś takim- robisz byki?-pała!, A w domu pałą od rodziców. Czytając posty "sir. dyslektyka dyzmka" można się pochlastać. Co to znaczy odbrz? Nie mówię już o polskich znakach, bo rozumiem, że ktoś może nie mieć ich wgranych w system czy tym podobne problemy techniczne, ale przeczytaj swój post przed wysłaniem, jest tam wiele błędów, które rażą w oczy i uszy. Jestem przekonany, że albo udajesz, albo jesteś śmierdzącym leniem i nie chce Ci się nauczyć ortografii. Czytaj książki, bo to bardzo pomaga na ortografię, nie widzisz, że jesteś pośmiewiskiem? Wpadłem na inny pomysł- może klawisze na twojej klawie skaczą i cały czas zmieniają miejsce? Oczywiście to był żart, ale naprawdę, popracuj nad ortografią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że dysekcja to jedna wielka bujda, dawniej nikt by nie pomyślał o czymś takim- robisz byki?-pała!, A w domu pałą od rodziców. Czytając posty "sir. dyslektyka dyzmka" można się pochlastać. Co to znaczy odbrz? Nie mówię już o polskich znakach, bo rozumiem, że ktoś może nie mieć ich wgranych w system czy tym podobne problemy techniczne, ale przeczytaj swój post przed wysłaniem, jest tam wiele błędów, które rażą w oczy i uszy. Jestem przekonany, że albo udajesz, albo jesteś śmierdzącym leniem i nie chce Ci się nauczyć ortografii. Czytaj książki, bo to bardzo pomaga na ortografię, nie widzisz, że jesteś pośmiewiskiem? Wpadłem na inny pomysł- może klawisze na twojej klawie skaczą i cały czas zmieniają miejsce? Oczywiście to był żart, ale naprawdę, popracuj nad ortografią.

Pierniczysz 2 po 3, gdyby nie było to by nie było ludzie od tak sobie nie wymyślili, wcześniej była ale po prostu jej nie znano, to tak jakby powiedzieć że ameryki nie powinno być bo na starych mapach jej nie ma, ot odległy przykład ale może zrozumiesz aluzje.

 

Co do gry by całkiem oftopa nie było.

Ogólnie mi się nie podobała, sam tekst to za mało by grę zrobić, nie każe ci robić super produkcji ale mógłbyś przynajmniej te kocki lepiej rozłożyć dla samej estetyki, ogólnie to dałbym 2.

 

co do ortów, no cóż sam jestem dyslektykiem nikt nie jest idealny, moja rada fire fox, open office lub coś w tym stylu, zajmie trochę więcej czasu na napisanie ale się opłaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
a wiec tak zaczne od tego ze pseudo programista (bo programista to go nazwac nie mozna) korodzik krytykuje wszystkie gry tych uzytkownikow ktorym nie wychodzi

To prawda. Krytykowanie tych gier, które dobrze wyszły, byłoby raczej trudne. Gdybyś wydał grę, to chciałbyś raczej wiedzieć, co w niej jest nie tak, co trzeba by na przyszłość poprawić - nieprawdaż? Jeśli odpowiedź brzmi "nie"... to nie rób gier, tu nie Towarzystwo Wzajemnej Adoracji.

 

czepia sie seida

Nie, to Seid się czepia różnych rzeczy (ręką, nogą, fryzurą)...

 

i mowicie ze jam dyzmek jestem jedna wielka prowokacja otoz nie ja jestem od tego by robic smieszne gry bo z moich gier sie kazdy smieje moje gry maja bawic to jest moj talent

Nie bardzo rozumiem tej logiki-dialektyki. Z jednej strony nie chcesz robić śmiesznych gier, z drugiej strony cieszysz się, że bawią ludzi.

 

i teraz korodzik jam przyzekam ci ze nie omine ani jednej twoiej produkcij jaka wydasz

Good luck, już dawno nie robię gier, jak wspominałem :)

 

i nie obedzie sie (BEZ DOBREJ RECENZIJ Z MOIEJ STRONY)

 

Zakładając, że będziemy w stanie rozczytać jej ortografię.

zobaczycie uzytkownicy ze ja rowniez potrafie sie bronic i fajnie zrecenzowac gre nawet takiego króla trolingu jak korodzik

 

...Ranmus, zmień mi tytuł

 

Ale cóż wracjac do pana Pseudo programisty juz kawaly Karola Stranzburgera sa lepsze niz te twoje gry

Jak śmiesz obrażać Skarby Misia, grę, która zachwyciła Johna Romero i doprowadziła Petera Molyneux do paniki!

 

moj drogi jak ty chcesz zaplysnac tym co wydales do tej pory to ja dziekuje na twoim miejscu danwo bym sszedl ze sceny programistycznej

Masz rację i dlatego zszedłem ze sceny programistycznej danwo. Tfu - dawno.

Prawda jest taka, że masz rację. Nie jestem dobry w tworzeniu gier. Sam nie cenię swoich starych produkcji i nie zranisz moich uczuć nawet, gdybyś którąś z nich zmieszał z błotem.

 

Ma sie ze sir. wielmoznego pana a na pegazusie gralem w lepsze produkcje juz dzis zrecenzuje jedna z jego gier (ach ale spoal mnie zaszczy recenzja gier sir.trola korodzika nie wiem czy jestem goodzien)

Już się nie mogę doczekać na twojego warna za necroposting.

 

I to tyle! Więcej nie będę się kłócił, bo sam warnów nie lubię (mają cierpki smak).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ćong dalszy błenduf w posće dyzmka.

wracjac(...)Pseudo(...)juz kawaly(...)sa(...)niz(...)zaplysnac(...)wydales(...)dziekuje(...)danwo(...)sszed

l(...)bija(...)man(...)ze sie(...)boiscie ze(...)bedzie(...)krytykowal.

 

sie ze(...)wielmoznego(...)gralem(...)juz dzis(...)jedna(...)spoal(...)zaszczy(...)goodzien(...)odbrz epod sumywujac(...)godizn(...)zalosnej(...)aplikacij(...)ktora(...)zagrac juz dzis(...)sie(...)udowodnic tlyko bed emusial pobrac jakas(...)juz(...)bede mial(...)######sta gre(...)gmclanowicz emoje(...)sa(...)sa(...)sie(...)krytykowac(...)sa(...)dupe rozbic(...)ze(...)dłozej(...)znacyz ze(...)osmieszac i mowic(...)smzira i klamstwo. Udowdnie(...)dzis(...)na prawde(...)nosic nazwe,jaka(...)miec fabule i oglnie szczegolowow(...)uzytkowncy gmclan.org.

Edit: Co się będziecie męczyć z przewijaniem strony w górę - oto symfonia błędów don Dyzmakena cz. 1!

zaczne(...)nazwac(...)mozna(...)uzytkownikow ktorym(...)wiecja(...)Dyzmek,Dyzmaken (sobieski iii)(...)uzytkownikow ktorych(...)(...)twje(...)bledow i nieporozumien(...)uzytkownicy(...)kalkuratorze niz cos(...)sie(...)mowicie(...)otoz(...)robic smieszne(...)sie kazdy smieje(...)bawic(...)moj(...)przyzekam(...)omine(...)twoiej produkcij(...)obedzie sie(...)RECENZIJ(...)MOIEJ STRONY(...)uzytkownicy(...)rowniez potrafie sie(...)zrecenzowac gre(...)dłógo(...)dośc(...)ktorzy mysdla ze sa lepi bo wiecej umieja(...)sie(...)udowodnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seid jest grą unikalną w swej prostocie - używając wyłącznie prostych systemów poruszania i strzelania autor stworzył niesamowitą iluzję zwinnego bohatera. Podciąganie się ręką na platformie czy też strzelanie w obie strony niczym Dante z DMC to coś, czego nie widzimy codziennie w grach stworzonych w Game Makerze. Dyzmek idealnie połączył prosty gameplay gier atari z hollywoodzką widowiskowością. Gra otrzymuje zasłużone 5/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drodzy fani juz za pare minutek wrzucam swizo stworzonego Seid 3-sen na jawie zapraszam do pobierania i prosze sie nie czepiac z enie ma animaij lub np cos to tka ma byc bo gra straicla by urok jak byl zorbil animaje ruchu lub cos w tym stulu seid ma byc seidem dla tych paru osob ktorzy lubia przygody tego pana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jeden temat lub post z masą ortów i brakiem gramatyki, interpunkcji, czegokolwiek poprawnego w pisowni, ban dożywotni. nowopowstały temat usunąłem z powyższego powodu. ten ban na 7 dni. ciau.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Chyba napisał, że temat z projektem usunął, więc go nie odbanuje żeby znów takowy założył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@???: O nie, to znaczy że na Seida 3, będę musiał czekać jeszcze siedem dni?

psichix: czemu nie pozwalasz rozwijać się forum? potrzebujemy więcej gier i projektów. czekałem na seida! może odbanuj go chociaż na dzisiaj żeby mógł wrzucić projekt co?

Tak ciężko wam wejść na jego uploader i po prostu pobrać tę grę ? (patrz ikona folderu pod dyzmka avatarem ) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TĘ GRĘ.

 

co mnie interesuje jakiś daremny seid, łamie zasady, to ban.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TĘ GRĘ.

 

co mnie interesuje jakiś daremny seid, łamie zasady, to ban.

Mój post akurat nie był do ciebie :P

 

Tak cięzko wam wejść na wikipedię i po prostu sprawdzić co to ironia?

Ooooo przepraszam że twój tekst ma tyle z ironią wspólnego co side z grą, wprost bije od niego tekstową ironia -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lion: wiem, wiem. dla tego tez rozdzielilem na dwa akapity. drugi byl do reszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...