Skocz do zawartości

Kolejny Uklad Programujacych Ateistow


PoxiPol

Rekomendowane odpowiedzi

Otoz tym razem z Japkiem szukajac dobrej gry do coopa, szukalismy czegos na krotkie wieczory. Tym rozem zostal wybrany:

Unreal

Na razie zobaczylem tylko kilka filmikow na Youtubie, a Mr J nigdy nie skonczyl unreala, wiec nie macie do czynienia z profesjonalistami, ktorymi jestesmy.

Fajnie by bylo gdyby Borek sie dolaczyl ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flaczku byl glownym graczem, ze najlepszym i w ogole, ale pozniej mu pokazalem minecrafta : / Do tego glupio sie gralo we 2, zwlaszcza z supertrudna kampania, a osiem zadko gral. Na dysku wszystko dalej mamy (chyba) wiec jesli chcesz grac, treeba tylko madrych ludzi znalesc. (Flak zara powie ze ja odpadam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jedynce na dm wolę flaka od rakiet. Po za tym Mod Thievery Tivery (Thiefvery? Thievery? czy jakoś tak ) nvm znalazłem to : http://www.thieveryut.com/designdoc.htm

do pierwszej częsci wymiatał, tam trzeba było dopiero mieć team work.

Klimat zmianiał się w średniowiacze. Jedna drużyna była złodziejami/zabójcami a druga paladynami. Na mapie poumieszczane były cenne przedmioty i ważni zamożni ludzie. Paladyni mieli wszystkich to wszystko bronić a złodzieje ukraść wszystkie przedmioty, zabić i wrócić do kanałów.

Było tam skradanie w cieniu i ubijanie 1 ciosem w tył głowy. Różne łuki były do wyboru np. taki z wodnymi strzałami co gasił pochodnie lub kusza co służyła za grapple. Jak się zginęło to się już nie wracało albo trwało to bardzo długo nie pamiętam tego dokładnie. Resp jest jednak normalny tylko trwa 10 sekund. Złodzieje mają określoną ilość żyć.

 

Edit: pobrałem Thievery, ku mojemu zdziwieniu servery nadal są live. A minęło sporo czasu od wydania tego moda i już dawno nie jest wspierany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thievery :D Zawsze chcialem w to pograc jako ze jestem wielkim fanem seri Thief. Ale kiedys jakos nie umialem tego wlasciwie zainstalowac. Pomyslec by nad tym kiedys i w koncu ukrasc pare kosztownosci innym playerom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...