Skocz do zawartości

Artow


Micanser

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gmclan.org/up863.html

 

Artow to minigra polegająca na jaknajszybszym przechodzeniu poziomów, tyle sekund ile nam zostanie, tyle otrzymamy punktów. Gra może wydawać się łatwa gdyby nie to, że możemy używać tylko dwóch klawiszy: LEWO i DÓŁ. Jeżeli chcemy np. polecieć w prawo, musimy odbić się od ściany. Grafika jest robiona przezemnie (oprucz tła), dlatego nie zdziwie się, jeśli komuś się nie spodoba. Mam jeszcze kilka pomysłów co de tej gry, jeśli uznacie że jest całkiem fajna, wydam drugą dłuższą wersje. Poziomów jest narazie 50.

arscren.jpg

 

LINK:

> http://www.gmclan.org/up863.html <

Musicie ściągnąć plik ARTOW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo mi się spodobała, potrafi wciągnąć. :D

 

Grafika - 7/10 (lepszej bym raczej nie zrobił)

Audio - 7/10

Grywalność - 8/10

 

OGÓLNIE: 7.33333333333 i tak dalej/10

 

Dobra gra! :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy pomysł! Całkiem wciągająca gra. Mógłbyś nieco usprawnić grafikę (chociaż ta nie jest taka strasznie zła) i zmienić te denerwujące muzyczki. Zrób też wyrównywanie statku do kratek, bo potrafi on wpadać w straszne... hmmm... turbulencje. Podsumowując: gdy poprawisz to wszystko, o czym napisałem powyżej, będę ci mógł z czystym sumieniem wystawić 8+, a nawet 9. Na razie jest nieco niżej.

 

Grywalność: 9-/10

Grafika: 7/10

Muzyka i dźwięki: 6/10

 

Ocena: 7+/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miał bym zrobic takie poruszanie po kratkach, tak że statek po jednym naciśnięciu klawisza będzie ciągle powtarzał ruch ( a wogule jeśli zrobie poruszanie po kratkach, gra moze zrobić się załatwa ). Co do robienia takiej graficzki, moge zrobić prosty kurs.

Następną wersje wydam za kilka dni, dopiero teraz zauważyłem że nie da się przejść levelu 43, ale postaram się to poprawić. Moze zrobić mały konkurs, na to, kto dojdzie do jak najdalszego levelu (będzie trzeba pokazywać screeny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa gra :) Grafika może być, choć mógłbyś ją troszkę podpicować. Muzyki nie ocenię, bo miałem wyłączone głośniki ^^ Ogólnie gra się przyjemnie, większych zastrzeżeń nie mam.

 

BP: Wczoraj wpadłem na pomysł prostej gierki w stylu Skobana z Heavy Metalem w tle ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem (prawdopodobnie) ostateczną wersje mojej gry:

http://www.gmclan.org/up863.html

Musicie ściągnąć plik ARTOW_VG.

Jest teraz 80 leveli (nie chciało mi się robić setki), pierwsze 50 pozostało bez zmian. Jest mozliwość zapisu i wczytania gry, a także mozliwość wyczyszczenia tablicy wyników. (Mimo że to moja gra, nie udaje mi się przejść nawet 20 leveli :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...