Skocz do zawartości

Stara Wieża, Labirynt i Diabeł


Trotom

Rekomendowane odpowiedzi

1.

Tytuł: Stara Wieża

Gatunek: Logiczna platformówka

 

Opis: Moja pierwsza gra, w której chodzimy poszukiwaczem przygód po starej wieży mającej 5 pięter.Przechodzimy labirynty wybudowane, aby chronić skarb. Nie spotykamy tam strażników, ponieważ zginęli. Lecz są tam kolce, które utrudniają dostęp do skarbów. Jeśli zginiemy nie zostanie nam nic...

 

Download: https://gmclan.org/up7201_4_Gierki_Toma.html

Rozmiar pliku: 10 MB(wraz z Labiryntem i Diabłem)

 

 

Autorzy:

Programowanie: Trotom

Fabuła: Trotom

Grafika: Trotom

Screeny:

892a6ebf5b.png

8640626773.png

sorry za tło. Robiłem na szybkiego.

 

2.

Tytuł: Labirynt

Gatunek: Platformówka

 

Opis: Chodzimy poszukiwaczem przygód po Labiryncie. Przechodzimy labirynty wybudowane, aby chronić skarb. Spotykamy tam strażników, między innymi Diabła. Lecz są tam, także szkielety, orki, minotaury,demony i smoki. Lecz należy myśleć nie wystarczy iść dalej...

 

Download: https://gmclan.org/up7201_4_Gierki_Toma.html

Rozmiar pliku: 10 MB(wraz ze Star Wieżą i Diabłem)

 

 

Autorzy:

Programowanie: Trotom

Fabuła: Trotom

Grafika: Trotom

Screeny:

1b1967f268.png

687b1c29c6.png

 

3.

Tytuł: Diabeł

Gatunek: Platformówka

 

Opis: Jesteśmy wojownikiem, który ma zabić Diabła. Przechodzimy przez lasy, bagna, labirynty i przez najgłębsze piekło. Zabijamy wilki, trole, minotaury, demony i smoki.

Kupujemy mikstury, jesteśmy uzdrawiani. Wszystko to po to by zabić Diabła.

 

Download: https://gmclan.org/up7201_4_Gierki_Toma.html

Rozmiar pliku: 10 MB(wraz ze Star Wieżą i Labiryntem)

 

 

Autorzy:

Programowanie: Trotom

Fabuła: Trotom

Grafika: Trotom

Muzyka: 3DO

Screeny:

2e6996a7ae.png

dbd5d59e14.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko wykancypowałem wraz z bratem, który jak ja wtedy w ogóle nie znał się na Game Makerze. Wyszukiwarka wątków na tym forum wyszukuje wszystko, a ja nie miałem czasu przeglądać wyników. A na dodatek większość tego jest robiona w kodzie.

EDIT: Więc może zasługuję chociaż na ściągnięcie tych gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisanie w Creditsach "Tom" nie daje Ci praw do gry. Raczej pisz coś w stylu

 

Copyright Imię "nick" Nazwisko @ rok lub lata produkcji

 

Nie grałem dłuiżej jak minute. View za duży, albo postać za mała, zero podpowiedzi jak się steruje, nawet pod F1 którego nie wyłączyłeś mimo że nic tam nie napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te gry nie były robione, aby zaprezentować je tu, a poza tym mogę wam przysiąc, że sam osobiście(, lecz korzystając) z małej pomocy) zrobiłem tą gierkę w game makerze 7. Morti powtórzę : ta gra była robiona w 2 tygodynie, przez niedoświadczonego użytkownika game makera, a Pogromcy Potworów jest grą robioną 2 lata w Delphi, przez programiste, który nie dopracował grafiki, a jest doświadczony skoro zdecydował się zrobić grę w Delphi. Phoenix jak robiłem wszystko według szablonów, najlepsza praca robiona przeze mnnie w dzieciństwie (nie do gry) to ten właśnie rycerz, co służy mi za avatara. Przyznaj nie jest taki ładny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie!! czy żeście wszyscy powariowali?? ta gra zasługuję na albo 1/5 albo 2/5!!!! A teraz ma 3/5!!! Gry co maja ocenę 3/5 są u dużo lepsze. Przejrzejcie forum oni tez robią gry w 2 tyg i mimo to tez maja oceny 3/5 ale maja o niebo lepsza gre!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te gry nie były robione, aby zaprezentować je tu, a poza tym mogę wam przysiąc, że sam osobiście(, lecz korzystając) z małej pomocy) zrobiłem tą gierkę w game makerze 7. Morti powtórzę : ta gra była robiona w 2 tygodynie, przez niedoświadczonego użytkownika game makera, a Pogromcy Potworów jest grą robioną 2 lata w Delphi, przez programiste, który nie dopracował grafiki, a jest doświadczony skoro zdecydował się zrobić grę w Delphi. Phoenix jak robiłem wszystko według szablonów, najlepsza praca robiona przeze mnnie w dzieciństwie (nie do gry) to ten właśnie rycerz, co służy mi za avatara. Przyznaj nie jest taki ładny.

 

Posłużę się komentarzem Morro'a.

 

I'd lol...

 

gdybym ja robił grę przez 2 lata byłaby ona co najmniej ######sta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...