Skocz do zawartości

Bacteria War


Dzaher

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Bacteria War

 

Gatunek: Strategia

 

Opis: W grze jesteśmy armią bakterii i musimy pokonać wszystkie inne komórki/bakterie znajdujące się na mapie.

W grę możemy zagrać w dwóch językach polskim i angielskim.

 

Sterowanie:

Sterujemy myszką po przez naciśnięcie LPM na naszą komórkę i przeciągamy strzałkę w stronę komórki do której chcemy wysłać nasze bakterie.

 

Gra za bardzo nie jest dopracowana, bo nie chciało mi się już jej robić, wystawiłem ją taką jaka pozostała :D

 

Download:

 

Stara Wersja:

Pobierz Grę

Poprawiona Wersja:

Pobierz Grę

 

Rozmiar pliku: 8,7 MB

 

 

Autorzy:

Programowanie: Dzaher

Grafika: Dzaher

Muzyka: Internet

 

Screeny:

 

Menu:

screen1tq.jpg

 

Menu2:

screen2qm.jpg

 

Gra:

screen3fa.jpg

 

Jak znajdziecie jakiś błąd to opiszcie go tu w temacie a ja się postaram się naprawić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze cos w stylu Galcona :D Pogralem do 4 planszy bo musze isc do pracy i jak dotad gra jest naprawde spoko, menu tez na wysokim poziomie.

Minus jest taki ze jak dotad kazda plansze przeszedlem jedna taktyka, napewno mozna by gre jeszcze rozwinac wiec pomysl o tym.

 

co mozna by dodac?

- tryb multiplayer

- rozne rodzaje komorek.

 

4/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Tylko na polskich forach gry o bakteriach to coś oryginalnego :)

Czy ktoś dzisiaj w tym temacie wspominał cokolwiek o oryginalności?

 

@dzaher: wiesz, że to nubsko wystawiać sobie 5/5? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
No dobra może źle to opisałem, ale co tam. Chodzi mi tylko o to, że koleś wylatuje mi z takimi głupimi tekstami. Nie ma pojęcia kto ocenia i z góry zakłada że to ja.

Bo to byłeś ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo fajna, ale:

-Intro trwa chyba z 20 sekund, a pokazuje tylko dwa słowa - powinno się dać przeklikać.

-Nie wiem po co intro przy wychodzeniu do menu głównego.

-Menu główne: nie da się nic klikać w czasie animacji

-Menu pomiędzy misjami: Nie da się klikać opcji gdy są po lewej stronie (albo zrób żeby się dało klikać, albo żeby ich nie było widać.)

 

A tak po za tym to fajnie. bardzo mi się spodobała możliwość wyboru koloru bakterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to byłeś ty.

NIE!!!!!!!!!!

 

Gra bardzo fajna, ale:

-Intro trwa chyba z 20 sekund, a pokazuje tylko dwa słowa - powinno się dać przeklikać.

-Nie wiem po co intro przy wychodzeniu do menu głównego.

-Menu główne: nie da się nic klikać w czasie animacji

-Menu pomiędzy misjami: Nie da się klikać opcji gdy są po lewej stronie (albo zrób żeby się dało klikać, albo żeby ich nie było widać.)

Poprawione, intro można wyłączyć ESC i trwa krócej, w menu głównym można już kliknąć podczas animacji i w menu pomiędzy misjami te opcje będą wylatywać poza ekran ;d. Pozostało tylko, że przy wychodzeniu do menu głównego pojawia się intro (jest tak z pewnych przyczyn których nie chciało mi się już zmieniać).

 

 

Ja dostałem buga :P Szybkość poruszania się bakterii była tak wielka, że wyszła poza pasek postępu, a podczas gry "wypuszczone" bakterie nie atakowały (stały obok przeciwnika/pustego pola)

Poprawione w tym sensie, że już pasek prędkości nie wyjdzie po za pasek postępu (tak mi się wydaje, bo nie sprawdzałem :))

 

Download: KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...