Skocz do zawartości

Powraca zaostrzony rygor


PsichiX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 257
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dokladnie to co podal jaklub.

gdyby nie ten temat ociagal bym sie z tym jeszcze jakis czas, albo olal was. ale cos mnie podkusilo, wasza chec do zrobienia takiej akcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy wszyscy będą spamować, żeby dobić 100 postów ._.

predzej sie ich wybije

Święte słowa :) Może z nie do końca przemyślanej akcji Neo strady, udałoby się zmniejszyć liczbę trolli. Nadal jestem za :)

 

E: A co do zniesionego zakazu multikont. Lepiej by chyba było, gdyby ten zakaz wrócił. Przecież nie na darmo admini blokują użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ten zakaz nigdy nie zostal zniesiony. nadal nie mozna miec multikont

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce prezydenta bo nikt nie lubil fidela castro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa :) Może z nie do końca przemyślanej akcji Neo strady, udałoby się zmniejszyć liczbę trolli. Nadal jestem za :)

 

E: A co do zniesionego zakazu multikont. Lepiej by chyba było, gdyby ten zakaz wrócił. Przecież nie na darmo admini blokują użytkowników.

Ja mam dwa konta i jakoś z tym żyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Nie zauważyliście że ten temat to podpucha by wyłapać ludzi do banowania? Z 5 osób tutaj pisało tylko po to by najwyraźniej dostać bana. Wspomnę jeszcze, że sami tego chcieliście, więc pretensje zachowajcie dla siebie ;) Rygor będzie gut, wprawdzie wygląda on na tymczasowy (stawiam tydzień- góra dwa na obniżenie kar do warnów). Regulamin stanie się w końcu prawem... Tak więc... Rozpoczeła się rzeź... Nadchodzą combo bany... AVE REGULAMIN :psichix:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie to jestem za, ale przydałoby się jeszcze jakieś ostrzeżenie dla nowych użytkowników. Przy ich pierwszym przewinieniu powinni dostać informację o tym że jest regulamin, i mają się do niego stosować, bo jak nie to ban.

 

 

Ja sam zanim zauważyłem że tu jest wogóle jakiś regulamin dostałem dwa warny. gdyby to było teraz to dostałbym bana na miesiąc.

 

 

 

Wiem że nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania, ale to by było przyjaźniejsze dla nowych użytkowników, bo jak taki wejdzie na gmclan.org , zarejestruje się, napisze ze dwa posty i dostanie ban na miesiąc, to raczej już tu nie wróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignorantia juris non excusat, regulamin jest wystarczająco widoczny.

 

 

No niby tak, ale ja na przykład go nie zauważyłem na początku. A dostałem warna za np. pytanie nie na temat w swoim temacie. Na innych forach nie ma takich zakazów.

 

A co będzie jak stara gwardia wymrze (albo, dajmy na to, padnie im net)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krążą pogłoski, że rygor jest czasowy: hmm, teoretycznie rygor będzie trwał dotąd aż nie zobaczymy drastycznej zmiany zachowania użytkowników na lepsze. wtedy prawdopodobnie powróci system kar na warny.. ale tego bym nie był do końca taki pewien ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeganie nowych użytkowników warnem jest bez-sensu! Rejestrujesz się na forum, AKCEPTUJESZ regulamin, a skoro akceptujesz, wiesz co tam jest, więc ostrzeżenia to zły pomysł :D Nie żeby ktoś przyjmował ten pomysł, ale tak mówię, bo akurat o tym trwa dyskusja, tak w miare :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykle tak robie. o ile nowy uzytkownik nie jest po prostu nowym kontem zbanowanego usera, wtedy traktuje go w pelni jak tamto konto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...