Skocz do zawartości

Błędy na GMCLAN


XBlacKX

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukałem parę błędów na gmclanie, oto one:

1. E-mail potwierdzenie komentarza jest błąd ,,wszytskie"

2. Po wpisaniu gmclan w wyszukiwarce w opisie jest błąd ,,cetrum"

3. Po oddaniu głosu w Lidze 24 i nie zaznaczeniu gry, u góry strony wyskakuje część kodu strony

 

To może nie takie błędy,które przeszkadzają ale na pewno lepiej się czyta centrum a nie cetrum

Admini, poprawcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te błędy, co je XBlackX podał, to małe piwo. W dawnych czasach to dopiero były błędy!!

O kura, koleś chyba za długo siedział przed komputerem i mu mózg przyćmiło. Hehehe, ludzie to mają nasrane

 

A z błędów mam czasem, że zamiast obrazków widzę tekst, ale myślę że to iwna przeglądarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ranmus powinien stworzyć forum gdzie się zgłasza błędy na gmclanie ;).

W końcu tyle ich jest, że całe forum jest w sumie zaspamione postami o błedach ludzi, którzy nie wiedzą gdzie je napisac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro rozmawiamy o błędach to czy ktoś jeszcze ma taki problem, że jak pisze posta normalnie (czyli nie szybka odpowiedź) to nie ma pokazanego kursora tekstowego i w ogóle nie da się niczego zaznaczyć ani wskazać miejsca w tekście, w którym chce się pisać? Nie wiem dlaczego u mnie jest coś takiego od dłuższego czasu, a nie widziałem żeby ktoś się na to skarżył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wam psuć nadziei, ale wiecie, że nikogo tutaj nie obchodzi kto ma jakie błędy?

Tym bardziej, że _niedługo_ ma być nowa odsłona serwisu i gwarantuję, że nikt nie będzie ruszał dupy aby poprawić literówki czy myśleć, dlaczego komuśtam źle się shoutbox przewija.

 

Takie realia, no sory chłopaki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Problem jest taki - brak ludzi do roboty. Po pierwsze, muszą to być ludzie ze znajomością, a takich znam tutaj ze 3-4, po drugie muszą to być osoby zaufane, co do których wiem, że można na nie liczyć i że za tydzień nie przestaną programować - no i tutaj mamy problem.

Miałem plan stworzyć nowy serwis w ramach przedmiotu "projekt zespołowy" na uczelni, ale koleś nie przepada za PHPem, więc pewnie będę musiał pisać osobny projekt... myślę, że w czasie zjazdu w listopadzie w szczecinie ustalimy wspólnie z resztą adminów co dalej z GMCLANem i jego nową wersją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, a ten nowy GMCLAN to trochę taki Duke Nukem Forever, bo już od dawna jest zapowiadany, a ani widu ani słychu nowej wersji ;p

Duke Nukem Forever został niedawno zapowiedziany ponownie, była nawet możliwość pogrania bodajże na jakimś spotkaniu, GMClan jest więc nawet gorszy :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jak będą ludzie to się zrobi.

 

Zrobi się...

 

Zrobi...

 

: /

 

 

O kura, koleś chyba za długo siedział przed komputerem i mu mózg przyćmiło. Hehehe, ludzie to mają nasrane

powiedz mi że żartujesz, bo nie wykminić szydery w postach prze_asa /phoenixa (o ile to prawda) to szczyt głupoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dawwids - Wez, niektorzy tworza anonimowe blogi zaby porostu sie wyplakac jaki mieli kiepski dzien itp. Nikogo to nie obchodzi, a nawet watpie zeby ktos to czytal oprocz nich.

Tak samo na GMC, ludzie tworza tematy zeby pomarudziec, poplakac, myslac ze maja jakis efekt. To jest taki zysk na moralu bez wysilku, z tego co wiem nawet uzywany przez Ameryke podczas WW2 : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...