Skocz do zawartości

MySkate I


kamcio540

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: MySkate I

 

Gatunek: freeskate

 

Opis: jezdzisz postacią na deskorolce po wielu planszach(narazie jest tylko jedna).

 

Triki: ollie, kickflip(narazie nie ma wiecej bo nie umiem zrobic xD nikt mi nie pomaga)

 

Programowanie: Ja,Marek.S,wikku9

Grafika: Ja i Marek.S

Muzyka: David Guetta feat. Kid Cudi - Memories,Rihanna - rude boy

 

Screeny: screeny

 

download:tu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Screenów nie daje się w rar.

2. Screenów nie daje się w bmp.

3. Screenów nie daje się dwóch prawie takich samych.

4. Tło powinno się ładnie zapętlać.

(narazie nie ma wiecej bo nie umiem zrobic xD nikt mi nie pomaga)

5. Robisz to co umiesz. Nie umiesz, nie robisz. Pierwsi programiści skąd umieli ? Pewnie kosmici ich nauczyli.

Grafika: Ja i Marek.S

6. A microsoft ? : o

7. : o

8. Screeny zachęciły mnie do nie grania.

 

Jesteś za młody na programowanie (tak naprawdę śmieszne jest nazwanie tego programowaniem). Zajmij się szkołą : o albo no.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG!

Mój brat (12lat) wczoraj dotknął GM'a i zrobił coś o wiele przyzwoitszego od Ciebie.

Wiadomo że nikt od razu nie będzie geniuszem, ale po co zapowiadasz takie g******e gry.

Najpierw potrenuj, spróbuj coś posklejać i wtedy się poświęć i zrób swoją grę.

Bo tym to Ty zaprezentowałeś chyba najniższy poziom na forum.

 

0/5

 

Najpierw poćwicz, a dopiero później zapowiadaj swoje PORZĄDNE produkcje.

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nieznanych przyczyn postanowiłem pobrać grę, która jest w pliku gmk, a screeny są w paczce...

gm8 lite odpalił grę (mam tylko zarejestrowanego gm6, a nowszego gma być może kupię dopiero wtedy, gdy będzie już to robienie na psp). czas zmarnowany - grywalności tu za grosz (żadnego wyzwania, nic), grafika żałosna, muzyki nie oceniam (nie podoba mi się, a komuś innemu może tak)

nie lubię cię i tej gry też, popracuj trochę, zacznij myśleć i może coś z tego będzie. może

Jesteś za młody na programowanie (tak naprawdę śmieszne jest nazwanie tego programowaniem). Zajmij się szkołą : o albo no.

ja w jego wieku tu już byłem, ale jakoś nie trułem dupy oczywistymi pytaniami i nawet przestrzegałem zasad interpunkcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, zapowiedź to nie powinno być: zrobiłem 10% gry, ale pomyślcie jakie będzie PÓŹNIEJ super.

 

Jaklub, ty jak na swój młody wiek tworzyłeś ciekawe rzeczy, np. te bloby3D :P (całość sam zrobiłeś, tak?).

blob3d akurat nie (o autorze silnika wspomniałem na title screenie bodajże, w dalszych postępach dodałem sporo modyfikacji ale fakt jest faktem), lecz spora większość pozostałych rzeczy jest już moja (przynajmniej od strony silnikowej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra to totalny bezsens , jeździsz gościem na desce i nabijasz nie skończoną ilość punktów za pomocą trików . Weź może zrób coś takiego jak upadek . A po za tym zrób może jakieś rampy i inne ciekawe przeszkody a nie jakieś zielone kamienie. Ocena jak na razie 1/5 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plik gmk, gz !
Jego gry są naturalnie zabezpieczone przed wszelkimi próbami uzyskania kodu...

 

A mi się gra spodobała. Może i grafika nie jest za ładna, ale nie to jest najważniejsze, nie? Robienie trików daje satysfakcję, a to o to chodzi w grach.

 

Żartowałem. Pała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nie chciało mi się pobierać GM8, więc ocenię po screenach.

 

Ohydne tło (na dodatek powtarzane wielokrotnie, przez co odnosi się wrażenie, że w świecie gry istnieje kilkadziesiąt słońc - nie mówiąc już o tym, że widać szwy)

Ohydne ścianki (pierwsze słyszę o skateparku zrobionym z zielonej glazury - na dodatek nie chciało ci się nawet robić z tych klocków jakichś wypełnionych struktur, tylko przeleciałeś raz przez ekran myszką z wciśniętym przyciskiem i masz fajną "rampę")

Licznik punktów brzydki i bez sensu gdzieś na środku ekranu

 

Podsumowując: porażka totalna, grafikę oceniam na 1/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...