Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

3ci obrazek chyba nawet jest w tym temacie o ile się nie mylę, bo go kiedyś tu dawałem, a co do drugiego, to też pierwszej młodości nie jest, więc też możliwe, że go pokazywałem publicznie, pewnie na swoim blogu, który już nie istnieje. Jednak, wszystkie są mojego autorstwa, nie brałem ich z sieci czy skądkolwiek indziej ;) . Postaram się zrobić w jakimś niedługim czasie inne sesje, bądź przeszukam już zrobione do tej pory zdjęcia i coś może jeszcze zapodam ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, i już widzę, jak ta dziewoja się nagle rzuca pod Twoje kolana mówiąc, że chce być Twoją, bo narysowałeś rysunek w którym piszesz że ją kochasz. Na 100% Ci powiem, że tak nie będzie i to nie wyjdzie, ale jeszcze sobie znajdziesz kogoś ;p . Taka mała rada ode mnie - nie rzucaj z góry, że ją kochasz, bo nie będąc z nią razem możesz być co najwyżej zauroczony, a poza tym, wątpię, żeby dziewczyna brała pierwszego lepszego który twierdzi, że ją kocha. Nie jestem jakimś autorytetem w tych sprawach, nie jestem dziewczyną i mam małe doświadczenie, ale jestem na 100% pewien, że jak to jest jakaś ładna dziewczyna, to takie coś słyszy od kilkunastu chłopaków z którymi nie jest i jak będzie z kimś, to z jedynym tym, który jej tego nie powie, tylko będzie powoli uwodził ;] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, jeśli mogę coś doradzić... Tekst "Ona będzie moja" raczej nie zachęca dziewczyny do nawiązania bliższej znajomości. =p Chociaż oczywiście zależy, jaka ta dziewczyna jest.

 

Edit: O, Marmot dobrze prawi. Lepiej nie walić prosto z mostu, tylko jakiś czas pobawić się w podchody. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warcrawt a tak Ciężko jest Ci wrzucić obrazki na np. imageshack?

btw to ten cały ludek z animacją niezły, Ten blok jakiś dziwny, i sztucznie wygląda ten cień na nim. A ten gostek to fajny tylko co on trzyma niby? Bo mi to wygląda topór lub siekierkę a uchwyt jest taki jak w kosie :P

Ogólnie jest nieźle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie zdjęcia jest wszystko napisane ;] :

Picture

Make: FUJIFILM

Model: FinePix S9500

Shutter Speed: 1/269 second

F Number: F/4.0

Focal Length: 6 mm

ISO Speed: 200

Date Picture Taken: May 18, 2008, 1:34:05 PM

Komórką raczej bym nie zrobił aż takiego macro ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli patrząc na te wszystkie, co mam na DeviantArt, to tak:

Dandelions oraz Dandelions on black - okolice Ostrężnika bądź Czatachowej, nie pamiętam dokładnie, bynajmniej gdzieś na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

A fag on the curb - parking koło Cmentarza Komunalnego w Częstochowie

Garden Geranium - na balkonie mojej babci

Fountain - w parku koło Jasnej Góry

Still Life - w moim mieszkaniu

Electricity is everywhere - na Pustyni Siedleckiej

Leaf - na moim balkonie.

Ogółem zdjęcia można robić wszędzie i wszystkiemu, trzeba tylko mieć coś do ich robienia przy sobie ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...