Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

śmierdzi bardzo need for fuckin' speedem z souljaha

technicznie - bardzo, gameplayowo - w ogóle :) ogólnie dużo bardziej spójny ten system, "model jazdy" prawie że realistyczny, w SJ można było jedynie zmieniac pasy, tutaj pełna kontrola, przyspieszanie zwalnianie, skręcanie, driftowanie hamowanie, no i można zjechać z trasy, jedynie jeżdzić na wstecznym i zawracać nie można, tego drugiego nie bedzie, nad wstekiem kombinuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marhandy.png

@Huder, czaszka potwora nie pasuje, raz że to jakiś mniej lub bardziej przypadkowy samochód z ulicy, dwa - gra na każdym kroku przypomina kto jest łowcą kto zwierzyną. Gracz zdecydowanie nie jest łowcą :) [z ciekawostek, ostatni raz jak próbowałem - przeszedłem gre zabijając 3 przeciwników, przy blisko dwudziestu gatunkach. Biedny bohater nie ma z kogo trofeum zrobić]

Chyba zostawie płyciaka, jako że całość w klimatach polski lat 90' ;)

potworek na obrazku powstał dzisiaj w pare godzin i już działa. Kolejna z rzeczy których wcale nie musi być i tylko przez takie opcje przedluzam sam sobie premiere,, ale cholera, fajnie że jest ;) i załapał się do dema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Huder, czaszka potwora nie pasuje, raz że to jakiś mniej lub bardziej przypadkowy samochód z ulicy, dwa - gra na każdym kroku przypomina kto jest łowcą kto zwierzyną. Gracz zdecydowanie nie jest łowcą :) [z ciekawostek, ostatni raz jak próbowałem - przeszedłem gre zabijając 3 przeciwników, przy blisko dwudziestu gatunkach. Biedny bohater nie ma z kogo trofeum zrobić]

Chyba zostawie płyciaka, jako że całość w klimatach polski lat 90' ;)

potworek na obrazku powstał dzisiaj w pare godzin i już działa. Kolejna z rzeczy których wcale nie musi być i tylko przez takie opcje przedluzam sam sobie premiere,, ale cholera, fajnie że jest ;) i załapał się do dema.

A dlaczego nie bierzesz mojej opcji pod uwagę ?

Pluszowe_biale_kostki_do_zawieszenia_(7_x_7_cm),13729.jpg

Takie czy różowe - to jest dopiero klimat pełną gębą B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to to nie chce spojlerować i psuć waszych interpretacji jak obczaicie to miejsce w samej grze.

Miejscówką swoją drogą śniła mi się kiedyś sto razy, nie wiem czemu strasznie sie jej bałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
nie wiem, moje jedyne pomysły to pnącza, dżungla albo korzenie drzewa na dziwnie jasnym tle.

ciekawa interpretacja, nigdy bym do tego nie doszedł bez ciebie o.O

 

edit: według mnie to końcówka gry, w której przedzieramy się przez krzaki i wychodzimy na wolność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...