Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

Szpada różni się od miecza ale technika jest podobna. Miałem w ręce i zwykły miecz. Techniką jak u szpady nie było tak źle. Choć dużo cięższy. Ale po to właśnie używa się tylko dwóch, dobra. Trzech palców do 'dźwigania'. I serio. Nie ćwiczę już, z tym miałeś rację ale zasady opanowałem. Spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ej taki strażnik u mnie pod drzwiami stoi...

On na pewno strzeże bramy do piekła? Bo jeśli tak to mu coś nie wychodzi bo od poniedziałku do piątku chodzę do szkoły. (Muszę go przekupić żeby pilnował drzwi od szkoły, to wtedy na pewno tam nie wejdę :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technika różni się znacząco. Ja od 7 lat trenuję aikido i dopiero teraz naprawdę widzę ile mam jeszcze do opanowania (aikido ma z bronią o wiele więcej wspólnego niż mogło by się wydawać) dlatego nie dziwcie się że takie posty zmuszają mnie do lekkiego off topu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jednak do europejskich mieczy jakie są standardem w RPGach paradoksalnie bliżej japońskim katanom niż hiszpańskim szpadom ;) myślę też że to dobry moment na zakończenie tego wątku ^^ a co do tej leworęczności to Japończycy jej jakby nie uznawali - ich techniki walki mieczem są przewidziane tylko dla praworęcznych nie jest to jednak wielki problem ot taka ciekawostka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@baca: demon dziwny? Możesz z jakimś porównać? : D

To po prostu koncepcja wyglądu demona w wykonaniu ANtka. coś słabo w słowa to ubrałem :/

I nie jest mańkutem. Przyjrzyjcie się uważnie.

 

Fajnie wygląda, ale czerwona poświata przy mieczu nie wyszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że trenujecie miecze, ale co ma to wspólnego z Galerią Grafik? Napisałem, że imo źle trzyma broń. Nie, niczego nie trenuję i jakoś mi się do tego nie spieszy. Nie jestem też po ASP. Kolejne rozczarowanie. Nie brałem udziału w Bitwie pod Grunwaldem. A w ogóle to jestem plebsem, outsiderem, społecznym wyrzutkiem i nie mam prawa do wyrażenia własnego zdania :) . Jeszcze niedawno pan SKid pisał mi, że każdy ma do tego prawo. Teraz nagle prawo to każdy traci, chyba, że ćwiczy jakieś aikido. Cóż za hipokryzja, hehe :D ...

I nie jest mańkutem. Przyjrzyjcie się uważnie.

Wtf xD ? Sugerujesz, że stoi tyłem :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignis - to zależy jak zdefiniować kłótnię bo jeżeli tak: kłótnia internetowa to zdecydowanie nie ;p

@Sernat - Każdy ma prawo do własnego zdania ale miło jest jak nasze opinie są czym poparte bo tak to twoja informacja o złym trzymaniu miecza była warta tyle co nasze info o ,,trenowaniu mieczy" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sernat - Każdy ma prawo do własnego zdania ale miło jest jak nasze opinie są czym poparte bo tak to twoja informacja o złym trzymaniu miecza była warta tyle co nasze info o ,,trenowaniu mieczy" ;)

W jaki sposób mam ci uzasadnić moją wyobraźnię przestrzenną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...