Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Może i ma to z jakiegoś tam materiału ale takie trzymanie jest ogólnie nieporęczne. No tak. Może nieumarły i mu nie to ciąży, ale samo wymachiwanie.

Ten demon ma magnetyczną rękawicę, nie wytrącą mu. Co teraz powiesz?

Czytałem o tym pewną książkę. Żeby wytrącić źle trzymany miecz nie trzeba wielkiej siły. To bardzo ważne a magnes wcale nie jest ani na tyle silny ani twardy do zrobienia płyt na rękawicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale o co ta kłótnia?

1. Mieczem machać nie musi bo kulą ognia pierdyknie i tyle.

2. Po spojrzeniu w oczy przeciwnik zmienia się w kamień.

3. Tego miecza używa jak shurikena, czyli rzuca między oczy.

4. W dodatku ten miecz to jest magiczny dlatego się tak świeci, i jak chce to może zmienić miecz na tarcze i mu nikt nie podskoczy.

 

Co do znawców, próbujecie się wymądrzać i to trochę za bardzo.

Przeczytałeś książkę/instrukcję z wiedźmina 2 czy obejrzałeś jakiś program w telewizji, dobrze dla Ciebie, większości osób to i tak nie obchodzi. Dlatego broń palna została wynaleziona, dokładniej żeby się "ciemny lud" (tak jak to wczoraj w szkle kontaktowym ktoś powiedział) nie zastanawiał jak się trzymało miecz.

 

Co do rysunku to Anty idzie Ci coraz lepiej. Tylko tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grrr, mnie zaraz jasny szlag trafi! Próbujesz pomóc a tu zaraz 'Wymądrzasz się'. Wiesz jakie to denerwujące? I co do tych książek/programów w TV czy reszty kalumnii to UCZYŁEM SIĘ szermierki. Ale ok. Skoro tak wam przeszkadza to, że chcę pomóc, ok. Przestanę. Niech ten miecz sobie zębami trzyma -.-'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz? Jakby pozował do zdjęcia na wycieczce szkolnej schowałby do pochwy czy lewitował skoro taki magiczny.

Nie walczy bo trzyma miecz w 1 łapie :] poza tym co ty tu z szermierką wyskakujesz do porządnego miecza ;p gdy byś ĆWICZYŁ(zgaduje że ci się po roku znudziło) np kenjutsu albo iaido to co innego ;) Pozatym nie wydaje mi się żeby tu miała miejsce jakaś kłótnia - ot wymiana poglądów ;p Mi też sam ten temat wokół tego obrazka wydaje się trochę bez sensu bo to i tak fikcja ale jak już tak rozruszaliście ten temat miecza... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Miecz : ///

 

niby jak ma go trzymać, skoro ma rękę zajętą wytwarzaniem kuli siły mocy

 

Czasami uwidaczniają się u was poważne braki zielonych komórek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech się kurde drugą nauczy jak taki mocny -.- Co by było jakby go okrążyli? Zdążyłby przerzucić?

co ty tu z szermierką wyskakujesz do porządnego miecza ;p gdy byś ĆWICZYŁ(zgaduje że ci się po roku znudziło) np kenjutsu albo iaido

Nie drażnij mnie. Fechtunek to nie tylko szpady. Z resztą jesteś jasnowidzem? Skąd wiesz co i ile ćwiczyłem?

Podsumowując: Spróbujesz pomóc- potraktują to jak nic nie warty bełkot. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zoom na łape to specjalne żeby ich podgotować? xD

 

To niech się kurde drugą nauczy jak taki mocny -.- Co by było jakby go okrążyli? Zdążyłby przerzucić?

 

Nie drażnij mnie. Fechtunek to nie tylko szpady. Z resztą jesteś jasnowidzem? Skąd wiesz co i ile ćwiczyłem?

Podsumowując: Spróbujesz pomóc- potraktują to jak nic nie warty bełkot. Dziękuję.

 

Domyślam się po twoich radach że jednak miałeś doczynienia ze szpadami, a skoro już nie ćwiczysz to prawdopodobnie ci się znudziło/nie byłeś wystarczająco zainteresowany więc nie trwało to długo ale fakt - mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...