Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
złota myśl dnia.

Może warto by wprowadzić top 10 złotych myśli dnia, zamiast jednej? Tyle się ich pojawia, że w sumie się marnują. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Rozumiem, arabskie przysłowie tłumaczone przez pana Anonima.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
to jedna z najepiccszych animek jakie widziałem : )

W takim przypadku zalecam użyć słowa "derpicka" zamiast "najepiccsza".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem że ktoś się pochwalił grą planszową :D to ja też się pochwalę :D

Wszystko wykonane w 100% przeze mnie, oprócz kasy i pionków, kasy nie chciało mi się drukować, to zapożyczyłem z innej gry :)

"Szczecin Browar Monopol", graliśmy ze znajomymi to ubaw mieliśmy niezły ( oczywiście przy browarze :D ). Jak ją dokończę, to zabieram się za produkcję i wio na allegro :)

 

szb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Jak zrobiłeś plansze?

Wydrukowałeś po prostu ją i nakleiłeś na coś sztywnego czy jak?

 

Wydruk cyfrowy na wielkim formacie ( max B0 ), u nas w firmie stosuje się go do wydruków typu PROOF oraz plakatów :)

To jest format planszy: A2 łamane do A3. Na grubym papierze.

Karty szans, ryzyka i zleceń są drukowane na 250g też na cyfrowej drukarce, także jest wszystko sztywne i eleganckie :)

Oczywiście jak będę miał zacząć produkcję, to przygotuje wszystko pod drukarnie i tam to zlecę. Problem polega tylko na

jednym, trzeba zainwestować z 5,000zł :D zależy też w jakim NAJMNIEJSZYM nakładzie drukarnia będzie chciała drukować.

Jak 1000szt. to mogę zapomnieć, bo koszt to ok. 20,000zł, znalazłem już kilka ciekawych ofert, ale póki co jest za wcześnie :)

 

Są firmy pośredniczące/ wydające gry planszowe, ale ich warunki są do bani... Wolę drukować na własną rękę, tym bardziej, że jestem w stanie załatwić matryce, blachy i przygotować wszystko do druku łącznie ze składem DTP.

 

Następna planszówka to będzie "ALIEN TERRITORY" już są koncepcje i wstępne zasady :P ale najpierw czas skończyć projekt w GM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Borek: ale dolicz conajmniej drugie tyle na reklamę, może jednak lepiej jakiemuś wydawnictwu sprzedać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Borek: ale dolicz conajmniej drugie tyle na reklamę, może jednak lepiej jakiemuś wydawnictwu sprzedać?

 

Na reklamę mam już sposób :) Tutaj dużo w grę wchodzi reklama pantoflowa. Jeden kupi, zagra czterech, jak się spodoba to jeden z nich zamówi, a na pierwszy strzał reklamowy mam pewne możliwości :) Martwi mnie tylko koszt produkcji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

IMO zbyt ryzykowny pomysł, na imprezy bardziej się jakiś alko-chińczyk nada, no ale nie wiem, koniunktury nie wyczuwam, nie jestem kimś ważnym i obeznanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO zbyt ryzykowny pomysł, na imprezy bardziej się jakiś alko-chińczyk nada, no ale nie wiem, koniunktury nie wyczuwam, nie jestem kimś ważnym i obeznanym.

Zdziwiłbyś się!

Tydzień pobytu na działce w 5 osób. Raz jeden alko-chińczyk poszedł i się znudził. Za to Codziennie po kilka razy katowanie Monopoly (naprzemiennie z kanastą). :D

Oczywiście wprowadziliśmy pewną poprawkę w postaci "Przechodzić przez start - pijesz kielona". I nikt się nie upomina o swoje 200zł po przejściu tylko, żeby mu polać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na razie nie mam co pokazywać więc pokaże ten brzydki nieoteksturowany model niby nic wielkiego ale jutro to coś powinno zamienić się w realną półeczkę pod telewizor o ile nie zepsuje jej skręcenia :P

https://gmclan.org/uploader/634/desk.jpg

półeczkę przystosowałem tak by mieściła może nie wszystkie ale większość konsol do gier jak wii psx3 Xbox360, pegazusa itp. ;p

 

Jak skończę ją majstrować to wrzucę fotkę no chyba że się rozleci XDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłbyś się!

Tydzień pobytu na działce w 5 osób. Raz jeden alko-chińczyk poszedł i się znudził. Za to Codziennie po kilka razy katowanie Monopoly (naprzemiennie z kanastą). :D

Oczywiście wprowadziliśmy pewną poprawkę w postaci "Przechodzić przez start - pijesz kielona". I nikt się nie upomina o swoje 200zł po przejściu tylko, żeby mu polać. ;)

 

Dokładnie tak jak piszesz, a do tego dochodzą jeszcze karty z humorem, np. KARTA RYZYKO: "Pijana żona zaszalała z Twoją kartą kredytową na 750zł + 50zł wydajesz na odreagowanie" :D

Grałem z różnymi osobami i był niezły ubaw, oczywiście z piwkiem. Staniesz na rogu "PIWO W DOBRYM TOWARZYSTWIE +1000zł" i już jest stukanie butelkami ze znajomymi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...