Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

@pamparampa: podoba mi się ta skarpa. Nie wiem czego od niej chcecie, przedstawia fajny styl. Trawa może za mocno się odcina, ta linia jest zbyt intensywna, ale kamyki są super, wyglądają jak jakiś zielonkawy agat. W sumie widać niestety że to ten sam element powtarzany:/ ale jak nieco poprzestawiać te kamyczki, albo zrobić mneijszą skarpę to ok.

 

Zrobiłam zbrójkę, dobry ma wykrój???

 

ybroja.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie, mam na myśli mosiądz.

Widzę że temat przeglądasz :P

 

W Grecji robiono z brązu, ale o mosiądzu nic nie wiem. Generalnie mosiądz lepiej imituje złoto i jest twardszy, ale nie spotkałam się z takim jego zastosowaniem. A zbroję zawsze można pozłacać. I wbrew temu, co jakoś się zakorzeniło, także w mojej świadomości, Rzymianie to nie nosili złotych, a raczej metaliczne zbroje, chyba... choć mnie się kojarzy taki obrazek ze złotą właśnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio pracuje nad pewną grą planszową wzorowaną trochę na jednej grze komputerowej :pJa ostatnio pracuje nad pewną grą planszową wzorowaną trochę na jednej grze komputerowej tongue2.gif

?? poco 2 razy to samo piszesz, a co do obrazka to fajny ale te mięso dziwnie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem... wyczytałem to i chodzi mi o to, żebyś zrobił 'paczkę elektroniczną' do wydrukowania i jakiś mały manual (readme, przez niektórych nazywanym jeszcze instrukcją obsługi), to bym sobie pograł :)

 

E: Zły Lew, nie edyyyyytuj :)

Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile w tej grze będzie materiału do wydrukowania, sama mapka do gry jest formatu SRA3 więc w domy jej nie wydrukujesz, nie wspominając już o wycinaniu i niektóre elementy będą mocowane na rzep :P

 

Poza tym po samym © można poniekąd wywnioskować że na razie nie chce jej tak całkiem darmo puszczać w świat (wiem że raczej na niej nic nie zarobię ale ma dla mnie wartość intelektualną :3)

 

i uprzedzam pytania innych, tak w budowlach na razie nie są to grafiki mojego autorstwa (losowe z neta i poziomy trudność z gry halo :P) bo nie chciało mi się ich rysować :P

 

Choć nie zaprzeczę że może po jakimś czasie (gdy mi się już znudzi :P) puszcze ją za darmo w świat (jednak nie tak za darmo bo wciąż i tak musicie sobie wszystko wydrukować)

 

Grę robię czarno-białą z prostej przyczyny druk laserowy czarno-biały jest znacznie tańszy od kolorowego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do prac Shil to te zbroje średnio mi się podobają. Napierśnik super, ale naramienniki wyglądają nienaturalnie. Ten wojownik i jego kolega ork, są za bardzo 'kontrastowi' tzn. w jednym miejscu osoba jest bardzo jasna a w drugim strasznie ciemna. Ogólnie to pierwsza wersja (według mnie) była najlepsza :)

Edit: Oj pomyliłem się, może z perspektywy osoby leżącej na krześle wydawali się kontrastowi. No cóż, bywają pomyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...