Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wojzax od dłuższego czasu to permanentny well-working boy ;] (chyba każdy wie co to permanentny ? ) nie może się to nie podobać, gdyż po polskiej stronie barykady, na scenie gm, nie było dawno już niczego, co mogłoby podobać się oczom. Oprócz Wojzaxa jest jeszcze (tylko) kilka osób trzymających poziom. Mnie się podoba co tworzysz i pokazujesz Nam tutaj, człowieku ;). good for You

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Wojzax od dłuższego czasu to permanentny well-working boy ;] (chyba każdy wie co to permanentny ? ) nie może się to nie podobać, gdyż po polskiej stronie barykady, na scenie gm, nie było dawno już niczego, co mogłoby podobać się oczom. Oprócz Wojzaxa jest jeszcze (tylko) kilka osób trzymających poziom. Mnie się podoba co tworzysz i pokazujesz Nam tutaj, człowieku ;). good for You

sdaz.png

Pamiętaj o naszej umowie

 

@EDIT:

A teraz coś z NOIR'a:

Główny bohater umie czytać ludziom w myślach:

sdabo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wozax ladne, ale nie lepiej by to wygladalo gdyby na dachu/choince itp tez bylo troche sniegu? :D Adriann a Twoje gify w pliku .gmk - sprobuj bardziej ruszac korpusem, to jest wazne bo na kazdym jednym spricie u ciebie korpus nie drga ani o minimetr w zadna strone przez co goscie wygladaja jak by ich sranie cisnelo, albo chociaz kij polkneli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Świetne raperr! szczególnie kraty na podłodze kręcą klimat. Beczki mogłyby być mniej rozmyte, ale w sumie spoko, z dobrym koderem to byłoby piękne

 

@EDIT:

musiałem:

dasuy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Świetne raperr! szczególnie kraty na podłodze kręcą klimat. Beczki mogłyby być mniej rozmyte, ale w sumie spoko, z dobrym koderem to byłoby piękne

 

@EDIT:

musiałem:

dasuy.png

Propsuje to!

@raperr: tylko trochę cieniowanie dopracować jak to wojzax zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piwnica

1. ?pomieszczenie pod budynkiem przeznaczone do przechowywania różnych rzeczy, żywności, opału itp.?

2. ?winiarnia, kawiarnia lub lokal rozrywkowy znajdujące się w podziemnym pomieszczeniu?

3. daw. ?zapas trunków, zwłaszcza win, przechowywanych w podziemnym pomieszczeniu?

? piwniczny ? piwniczka

 

To raczej szopa, ale ta już kominków raczej nie miewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...