Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Żeczywiście
:(

 

Trochę to dziwne.

Lewa część obrazka (czołgi, budynek, śmietnik, ciężarówka, inny czołg) wygląda, jakbyś starał się zrobić tą grafikę pikselowatą, powiększoną x2.

Ale za to wszystko po prawej (ludek, trawka, drzewo) są narysowane w normalnej skali... ;/

A żeby polepszyć efekt na napisie na budynku jest antyaliasing ^_^

 

Bynajmniej dla mnie to się gryzie.

 

Ed: Ten śmietnik jest większy od drzwi O.o ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie mam talentu ale ponad 6h rysowałem te 2 rysunki xD I wypisałem siostry długopis :D Jak się nie ma talentu to trochę zajmuje ;)

 

Przez PsichiXa nazwany:

Zuo :)

https://gmclan.org/uploader/3689/obrazek_0c23ed_2.jpg

 

 

A drugi to smok:

https://gmclan.org/uploader/3689/obrazek_0c23ed_1.jpg

 

 

Acha, i dysponuje słabym sprzętem przez tą chwilę przez co zdjęcia są słabej jakości (to już wina oświetlenia i w pewnym stopniu telefonu komórkowego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były przerwy na gmc by sprawdzić nowe posty i takie tam :) Ale rysowałem przy świetle telewizora na łóżku bo nie chciało mi się zaświecić lampki a potem ją zgasić :) A i szkic miałem ołówkiem rysowany i cały pocieniowany ale siostra mi powiedziała że długopisem było by efektowniejsze wiec poprawiałem i ścierałem :/ Mam jeszcze jeden rysunek ale tamten trochę mi nie wyszedł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyłeczek i biodra niezbyt kształtne, lewy nadgarstek koniecznie poprawić, usta dać niżej, oko nieco bliżej w kierunku nosa i nieco w góre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj Psysia " Tyłeczek Afrika Bambata " (Czy jak to się pisze)

W sumie o gustach się nie dyskutuje, ale to już nie kwestia gustu a dokładności pracy. a ta dupcia zbyt prawdziwie nie wygląda, taka kanciasta po prostu wyszła :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko bylo by dobrze gdyby nie tak wysoko ulozony nos, poza tym murzyni maja mniejsze i szersze, bardziej masywne nosy (no w sumie takiej wielkości nawet przejdzie, ale i tak za wysoko ulozony jest).

 

EDIT: No i ucho za wysoko! :0 gorna granica ucha miescic sie powinna na poziomie brwi, dolna na poziomie dolnej czesci nosa.

Ogółem radzę zwracać uwagę na takie szczegóły jak idealne proporcje ciała, bo na to skupiamy wzrok patrząc na potret ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...