Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Narazie mały concept art do wersji pirackiej tripa, a chyba coś takiego wypuszczę, tego typu chamskie loadingi byłyby jednym z wielu uprzykrzaczy, zresztą jednym z najmniej odczuwalnych bo w planach wersja taka byłaby czarnobiała, z odblokowanym jedynie najtrudniejszym poziomem trudności, a zamiast ostatniej misji i outra było by zdjęcie dupska czy coś równie przykrego :) Ciekawi mnie czy piraci doceniliby inicjatywe i nie wrzucali nigdzie własnej spiraconej wersji, co zresztą nie byłoby wyczynem zwarzywszy na brak zabezpieczeń.

gMNix.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl dobry, ale zrob to troszku bardziej delikatniej. Na poczatku by nie bylo widac zadnej roznicy, a dopiero z czesem, gra traci kolory, dialogi niektore traca sens, i takie loadingi. Do tego pomysl z koncowka jest dobry, ale gdybys to zrobil tak z zaskoczenia.

Kilka piratow moglbys wtedy zrobic. Jeden gdzie na zakonczenie masz dupe, drugi gdzie dialogi np zmieniaja jezyk czy cos, i trzeci na najtrudniejszym, nawet jesli ustawisz na najlatwiejszy, i gra traci kolor po jakims czasie.

Inaczej, nikt by nie sciagnal tego pirata i tyle. Zbyt widoczne by to bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odblokowany jednynie najtrudniejszy poziom musi zostac, no i te loadingi z przesłaniami koniecznie, Gra będzie bardzo tania, a ta piracka wersja mimo upierdliwych akcentów będzie nadal przecież ######sta i będzie broniła sama siebie :) , o to chodzi żeby ktoś sie wkurwił (o to na harder nie trudno, na hard wystarczy myśleć, na harder trzeba mieć też małpią zręcznośc, sam nie wiem czy przeszedłbym całość choć każdą z misji z osobna kiedyś przejść się udało :D) w którymś momencie i kupił orginała :) A już sam relase można by nazwać jakoś w styli TRIP.Official_pirate_version_release_every_other_releases_does_not_work. Albo piracić loga wszystkich piratów, skidrowów i innych heh. W każdym razie to bardziej odrobina zaufania dla ludzi i opcja darmowej reklamy na torrentach (całkiem duża baza użytkowników jakby nie patrzeć) niż walka z piractwem bo ta akurat jest z deka bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie chodzi o to z kotem żeby wyłamywało z klimatu ciężkiego, psuło zabawe, walczysz o przetrwanie a tu nagle głupi pysk potwora grozi twojemu zwierzęciu. I znowu powrót do horroru. A gra w czerni i bieli jest hmm cholera wie czy nie bardziej straszna niż orginał.

Ogólnie jeszcze jest czas, przemyśle czy cała inicjatywa ma sens :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nie taki znowu oryginalny, inspiracje pewnie czerpał z No time to explain, gdzie w pirackiej wersji wszystkie postacie miały pirackie czapki na głowach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś jeszcze puszczać poezję śpiewaną w najcięższych momentach w pirackich wersjach. ;)

to by dopiero jeżyło włos na głowie ;) Ale nie przesadzajmy wersja piracka nie może być lepsza od orginalnej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawki ostatecznie tej babki, już ostatecznie:

 

dafw1.jpg

 

 

tu chyba nie pokazywałam, ale już mi się myli, dokańczam stare prace... w każdym razie kończę ją, jak się widzi, poza tą sukienką krzywą?

 

wodnik.jpg

 

 

edit: poprawione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
@Ignis: Nie pamiętam tytułu, ale w jednej strzelance mmo jak ktoś hackował to zabijał go wielki nieśmiertelny skorpion :)

 

MOORN GLUPI D:::

SS:BFE to nie MMO D::::::

A jak chodzi o Prope to ja bym sie zesral jakby w trakcie gry wszystko wlasnie tracilo kolory, dialogi sens, wszystko bylo krzywe i nieproporcjonalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZA duże, za małe, ech... poprawione, ale wrzuciłam już do tamtych postów.

A teraz kontynuując porządki na dysku znalazłam następną niedokończoną pracę, do której straciłam serce, chciałam zapytać jak sądzicie, czy coś z niej będzie, czy w ogóle nie warto kończyć.

 

babka1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

co do cycków to owszem, mogłyby zostać większe, ale mniej kuliste.

 

nowa postać się dobrze zapowiada, chociaż nie wiem co z oczami, czy nie są za duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Cycki i dłoń w tamtej skończonej to porażka niestety. Za kilka dni spójrz na te cycki to sama zauważysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...