Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Oj Harv muszę się z tobą nie zgodzić, bo np taka n82, 5mpx i optyka Call Zeiss, fotki wychodzą ładne(ale n82 to nie telefon, tylko smartphone, komputer multimedialny jak to media markt określa :jezor: więc pisząc telefon miałeś na mysli jakiegoś "suny erycsuna" za 1zł z orange, wiec tu masz racje, fotki ładne nie wyjdą). A choćby moja n70, tia dam:

20080608157.jpg

mimo matrycy 1,99 mpx fotka wyszła NAWET ładna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up:

 

Prędzej to wygląda jak las... =0

 

@Harv:

 

Co ma do rzeczy, czy zdjęcie zrobione jest komórką czy aparatem cyfrowym?

Ja mam Nokie N95 8GB (5 Mpix), którą wcześniej robiłem zdjęcia i uważam, że robi dobre zdjęcia... :P

 

Ale myślę, że chodziło ci o jakość aparatów w większości telefonów komórkowych... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nerspeed:

To niby ma być dobre zdjęcie? Las to wielkie kolorowe plamy, a samo słońce wygląda beznadziejnie. Tak wygląda zdjęcie słońca robione hybrydową lustrzanką cyfrową (czyli czymś jak lustrzanka, jednak nie będące lustrzanką, a dokładniej Fuji Finepix S9500; dziś za tą cenę za którą wtedy kupiłem ten aparat, kupiłbym lustrzankę z prawdziwego zdarzenia, ale cóż ;p ): http://marmotpl.deviantart.com/art/Shore-96132077

 

@PoxiPol:

Ja jakoś od jakiś 3 lat się zajmuję fotografią i nie mam statywu, a mimo to, umiem robić zdjęcia. Zresztą, makro ze statywem raczej ciężko zrobić ;p . Nawet nie ma jak moim zdaniem. Jedynie kiedyś miałem okazję robić zdjęcia nocne ze statywu i osobiście uważam, że statyw nadaje się tylko i wyłącznie wtedy, kiedy trzeba zrobić zdjęcie gdzieś, gdzie jest ciemno, a do tego, bez lampy błyskowej. A i zawsze można sobie bez niego poradzić. Jak kiedyś bawiłem się w robienie zdjęć niby-duchów (zdjęcie w ciemnym pokoju z jakimś słabym źródłem światła, naświetlanie na 10 sekund, postać stoi przez 5 sekund przed obiektywem, a potem ucieka sprzed niego) to aparat po prostu na stole postawiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uważam, że statyw się przydaje, jak masz czas i twój "obiekt", którego chcesz wykonać zdjęcie się nie rusza (nie przemieszcza się).

Mi też się trochę ręce trzęsą. Kiedyś strasznie mi drżały i zdjęcia poruszone wychodziły. Teraz już tak nie wychodzą... :P

Ciężko jedynie robi mi się zdjęcia na powiększeniu (szczególnie dużym) bez statywu. Jednak próbuję alternatywnych sposobów: np. opieram aparat o kolano lub o grubą gałąź drzewa. :F

 

@nerspeed:

 

Też mam Nokie N70 (na codzień), ale zdjęć na niej nie robię już od dłuższego czasu. ;]

 

@topic:

 

Trzy nowe zdjęcia pod tym linkiem.

Jak uważacie, które najlepsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Textura wybuchu (kuli ognia) zrobiona przeze mnie na potrzeby gry "2012":

firecloudmo6.png

Jak na pierwsze zaawansowane zabawy w Fotoszopie to jestem z tego dumny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niet, raczej narzucilem na to znak wodny mojego loga, bo nie chcem by grafika wyladowala w innej grze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasza ironia mnie rozbraja. dalem do oceny grafike co prawda z watermarkiem, a nie sam znak wodny. nie badzcie dziecinni, no chyba ze nie macie sie do czego przyczepic to dalej sobie robcie jaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...