Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

Zwrócę jeszcze raz Wasza uwagę na pewną rzecz: kod maszynowy. Poza tym symbole na wierzchołkach mają znaczenie przy metodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jezus, idźcie spamować do Psichiksa na Devnatartcie, bo to mimo wszystko temat 'Galeria Grafik', a nie 'Zgaduj zgadula'.

Kto to mówi:

Borek Ostrzeżony 22.09.2008 - 7:48

Dodano do poziomu ostrzeżenia SPAM

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopi...t=0&do=findComment&comment=196168

 

Borek Ostrzeżony 16.09.2008 - 16:17

Dodano do poziomu ostrzeżenia SPAM

 

Borek Ostrzeżony 28.12.2007 - 3:07

Dodano do poziomu ostrzeżenia Post o treści "..."

(to tez spam)

 

@obrazek:

poddaję się, jak zobaczyłem posta PsichiXa przed chwilką * Poza tym symbole na wierzchołkach mają znaczenie przy metodzie * to myślałem, że te liczby będą zapisywane w takim układzie bitowym... no trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, myślę ze to będzie ostatnia podpowiedz. Kod binarny, 8 bitowy, metoda dotyczy sposobu odczytu i wykorzystania klucza do ostatecznego odszyfrowania tekstu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieplo, cieplo chlopaki :D Jestescie coraz blizej, co prawda musialem Was ostro naprowadzic, ale w sumie zobaczymy czy odnajdziecie metode ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ogólnie krztałt znaku drogowego w którym dojeżdzasz do skrzyżowania z drogą podporządkowaną, w tym przypadku nawet dwoma, więc to może być koncepcja jak to czytać, ale nie wiem za dużo wypaliłem żeby to rozwiązać. Ja mam swoje prawdy egzystencjonalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luksor, tam nie ma nic namieszanego, jest wlasnie dokladnie tak jak mialo byc ;P

PoxiPol: Cieplo, cieplo. jestes na dobrej drodze :)

Pamietajcie, ze to zaszyfrowany tekst, wiec na bokach badz w srodku trojkata musi byc klucz, poza tym moga byc tam uzyte techniki standardowe kryptografii - zakodowalem to kilka lat temu, bylem mlody, wiec nie moglem na pewno uzyc jakiegos super mocnego szyfru ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie najpierw trzeba znalesc klucz, potem zdekodowac reszte, powiedzmy ze moze sie tam znalesc szyfr cezara, w jednym z etapow dekodowania. to jedyna podpowiedz jaka moge dac co do samych szyfrow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...