Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A moim zdaniem komiks jest po to, żeby się bawić czytając go, a nie napawać wzrok super odlotową grafiką. Jakbym chciał oglądać dobrą grafikę, to bym włączył Crysisa, albo jakiś album ze zdjęciami, a nie komiks.
Przecież napisałem że wiem iż ważniejszy jest zawarty humor niż rysunek! Powiedziałem tylko że osoba któa dała ten link http://gwtb.chanibal.net/komiks/01._Dlaczego_walczymy chciała aby poprawił się graficznie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ dawno nic nie dawałem, to daje nowe logo XenoNa:

 

xenon_core_logo.png

A propos dopiski pod logiem: O czwartym wymiarze XenoNa na razie nie wspominalem, no tylko Saus o tym trochi wie, ale to pozostanie tajemnica do premiery.. ;)

 

I userbar dla oczekujących (to tak na mobilizacje - tym wieksze by byly moje checi do jego robienia, im wiecej sygnaturek na gmclanie by go posiadalo ;P)

 

xenon_core_userbar.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy ze podobne. Obecnie XenoN ma fizyke, rendering, multiplaya(!) i z listy do zrobienia pozostalo tylko dzwieki i AI. I sie zastanawiam czy zrobic licencje freeware, czy tez platna (jesli bedzie na prawde dobry).

 

PS. A sama technologia TimeBridge (ten tajemniczy czwarty wymiar xenona), ktora niedawno przypadkiem wymyslilem przekonuje mnie do podzielenia na wersje Basic i pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi, czy ten cztero-wymiarowy Xenon będzie oferował wreszcie ładną grafikę, bo jak na razie odnoszę wrażenie, że to tylko zbiór skryptów do obsługi fizyki, a nie silnik graficzny. :rolleyes:

Xenon będzie kontrolował czas :o, czyli wydajność silnika będzie O(power(n,1/666)), czyli złożoność pierwiastka z 666, albo jak sobie ustawisz złożoność potęgi z sześćset sześćdziesiąt sześć. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wcale bo nie - nie znasz zasady jego dzialania, wiec nie mozesz miec pewnosci co do tego jak szybko dziala ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiaj sie, spiacy jestem :P

Max, w tej chwili to przede wszystkim fizyka, render jest dopracowywany i bedzie ulepszany dotad az uzyskam dobre efekty, dzialajace szybko na optymalnych wymaganiach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie xD perspektywe pewnie chciales gnysku zrobic, ale cos sie skaszanilo.. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze pozniej zaczne robic troche wieksze grafiki w pixelarcie

No coś ty, pixel art charakteryzuje się tym, że prace trzeba oglądać z lupą w ręku.

 

Btw. Nieźle, ale ta gitara ma trochę dziwny bok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do stron to sie jeszcze nie zalicza, wiec pozostaje uznac za animacje.

http://www.xenon-core.yoyo.pl/ - Chodzi mi o ocene intra. Jesli wam nie pokazuje z poczatku szumu to po zaladowaniu odswierzcie stronke i zobaczcie ponownie, bo podczas kompilacji dalem pewne zle ustawienie i dopiero teraz sie skapnalem ze nie czeka az zaladuje wszystko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do stron to sie jeszcze nie zalicza, wiec pozostaje uznac za animacje.

http://www.xenon-core.yoyo.pl/ - Chodzi mi o ocene intra. Jesli wam nie pokazuje z poczatku szumu to po zaladowaniu odswierzcie stronke i zobaczcie ponownie, bo podczas kompilacji dalem pewne zle ustawienie i dopiero teraz sie skapnalem ze nie czeka az zaladuje wszystko :P

 

Podoba mi się :) 9/10

Przy pierwszym załadowaniu nie pokazało szumu, przy drugim natomiast już był :) Osobiście wolałbym żeby tego szumu na początku nie było. Wydaje mi się, że niezbyt pasuje a gdyby ktoś z konieczności chciał odświeżyć stronkę musi tylko niepotrzebnie czekać :)

"Czas to pieniądz..."

 

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...