Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

Kreskę masz w porządku ale ( ... )

I już na samym początku się z tobą nie zgodzę ;) . Bedziom, jest piękno obiektywne i subiektywne. To jest z założenia słabe i nie pisz, że ktoś ma inne zdanie. Chcemy ci po prostu oszczędzić zbędnej krytyki i zmotywować do działania, natomiast myśleliśmy że masz swój rozum i nie trzeba ci pewnych rzeczy tłumaczyć. Ech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A ja uważam nadal, że kiedyś będzie lepiej i zdania nie zmienię.

Może i będzie. Brad Pitt też kiedyś był brzydki, dziś nie. Ale jak miał 10 lat to się do kina nie pchał, bo wiedział, że z brzydkim ryjem nikt go nie przyjmie. A w tej chwili nikt pozytywnie nie przyjmie prac Bedzioma, które są cholernie słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pomogą w nie zalewaniu nas tym gównem. Pośrednio mu to pomoże, bo przynajmniej wie, że jeszcze długa droga przed nim i się weźmie do pracy

 

Ludzie, on ma 12 lat...

Jeszcze raz zobaczę taką argumentację i zacznę strzelać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grr powtarzam że chodziło o łagodniejsze sformułowanie tego samego, nie o inne zdanie. -.-

Nie, bo ileż można? Zaczyna powoli robić z siebie człowieka niesprawnego umysłowo, a takim chyba nie jest. Któryś raz wstawiać shit, potem otrzymać wiadomość, że to shit i na końcu obiecać poprawę, bo to shit. No bez jaj. Nie wiem czy to jakiś trend nowy robić z siebie ofiarę losu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że głaskanie mnie po główce też nic nie da, ale po prostu proszę o coś bardziej konstruktywnego, niż opinia o jakże krótkiej i wymagającej wysilenia mózgownicy treści "gówno", ok? To mi o wiele bardziej pomoże niż zacytowane słowo, jak będę miał wiadomość np. "Mi się ludek Bedzia nie podoba głównie ze względu na twarz - trójkątna broda, niemal dokładnie okrągłe oczy.", jak to Caporegime napisał.

 

Też nie macie pięciu lat, zrozumcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim, to to ledwo co przypomina człowieka - twarz jest brzydka (za duże usta, źle narysowane oczy, nie ma nosa i uszu) , nie ma stóp, prawie że nie ma tułowia ani nóg (gdyż albowiem ponieważ to narysowane za cienkie), dłonie są narysowane tylko w formie jakiejś elipsy (co sprawia, że są brzydkie, nie przypominają w ogóle prawdziwych dłoni).

 

Wystarczy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziom, twoje prace to syf i się nie spinaj

po prostu nikt nie będzie cię tu klepał po plecach " hehe ćwicz, ćwicz " tylko wrzuć coś jeżeli będziesz uważał, że jest naprawdę dobre

wiem to z doświadczenia, a teraz koniec tematu gimbo bo jutro facetka dała kartkówkę z fizy, do nauki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Explosivo, to jest słabe... A nie, czekaj, muszę napisać konstruktywną opinię ;/ .

Różnica jest taka, że Bedziom się starał a srexplosivo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

To nie screen z gry i klocki są powiększone jako tło, więc nic dziwnego :P

 

Ciężko ot tak wyostrzyć jak już skończyłem to rysować :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysując GUI bez żadnego podkładu, szczególnie jeśli jest to jeden z ważniejszych elementów grafiki (widzimy to w zasadzie przez większość czasu gry) powinieneś postarać się o dokładność. Najlepszą techniką w tym przypadku jest wyrenderowanie (w czymkolwiek) bazy, zawierającej światła, cienie i proste kolory z oświetleniem globalnym. Potem wrzucasz to do PSa i robisz resztę ręcznie. Ta technika jest dobra z bardzo prostej przyczyny - nigdy nie uda ci się odwzorować do perfekcji skali, proporcji, idealnych cieni i świateł. No ale od tego masz komputer i pojęcie render. ;D Jeśli ci zależy na dokładności, powinieneś to robić własnie tak. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...