Skocz do zawartości

Kontynuacja 'Revival Evil'


Laxus

Sonda  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak często grałbyś w tę grę?

    • Non-stop! Już jestem jej fanem!
      3
    • Bardzo często! Nie mogę się doczekać.
      1
    • Często. Zrobiła na mnie nawet fajne wrażenie.
      2
    • Raz na jakiś czas, nie jest jakimś specjałem.
      0
    • Żadko, ale będę.
      2
    • Prawie w ogóle.
      0
    • Wejdę tylko raz, żeby zobaczyć jak to wygląda.
      7
    • Nie mam zamiaru w to grać, ale to moooże się zmienić.
      3
    • Na 100% nie będę grać w ten shit!
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Ostatnio wciąż mam chrapkę na gry mmorpg (np. serwer do almory). Teraz wpadł mi do łba kolejny szalony pomysł - chciałbym zrobić takiego pełnego przygód, mieczy, łuków, zbroi, itemów, magii, krain, lasów, gór, jaskiń klasyka 2D. Bardzo mało osób pewnie słyszało o moim dawnym projekcie 'Revival Evil'. Niestety przepadł po ataku wirusa. Jedyne co mi po nim pozostało to screeny.

 

https://gmclan.org/up5208_4_screeny.html

 

To co chcę zrobić, byłoby lepiej wykonane, duużo więcej map, itemów, npc, no takie cacko.

Stałoby na serwerze 8MB/s z zewnętrznym ip 24/7. Jedyne co mnie dręczy i zniechęca to wątpliwości co do tego, czy ktoś w to będzie grać bez szczególnych zachęceń, tylko po samym zobaczeniu np. czegoś w stylu tej zapowiedzi. Dlatego też zakładam ankietę, która albo mnie do końca zniechęci, albo też doda otuchy.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to te screeny co dałeś to prawie jak tibia, nie wiem jak inni ale ja nie lubię tego typu gier wiec zagram najwyżej 1 raz, chyba ze gra byłaby warta więcej... Mnie przede wszystkim wkurza takie chodzenie "po kaflach" zamiast płynnego. Jakby było płynne to może bym zagrał więcej razy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez pewnien czas jakieś 2 tygodnie grałem w to: My fantasy online jest to dokładnie taka gra która chcesz zrobić, nawet grafika podobna. Więc wejdę do gry tylko raz żeby zobaczyć czym te obie gry będą się różnić. Jeżeli będzie coś zachęcającego to może i w twoją gierkę uda mi się zagrać przynajmniej tydzień.

 

Osobiście twierdzę iż My fantasy online ma udany system pvp oby tego u ciebie nie zabrakło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...