Skocz do zawartości

Piękności


Wojzax

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nie mam swojego ideału piękna :) Jest dużo fajnych kobiet i nie jestem w stanie stwierdzić, która jest najlepsza. A swoją drogą, podczas rozmowy z ładniejsza kobietą czuje się skrępowany, oczy mi uciekają itp. Staram się być naturalny, nie wychodzi i czuje się jak idiota :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 262
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy
Napisał to ten, który ogląda nieletnie japońki w dziecinnych strojach. ;)

 

Bo tylko w takim wieku japonki nadają się do oglądania. Widziałeś jakąś japonkę 30+ ? One absolutnie nie są ładne. A te 40+ to już pomarszczone jak rodzyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Olsena, to był gang, a one to są bliźniaczki Olsen.
Jeden pies, ja i tak ich nie cierpię i zawsze będą mi się kojarzyć z serialem Full House jako małe szkraby. Czy ktoś z starszych osób gmclanowiczów pamięta w ogóle ten serial?

 

Jak już jesteśmy przy Full House, kurde bele, ale ten czas szybko leci:

 

jodie-sweetin.jpgactress-jodie-sweetin-weds-best-friend.j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamięta pamięta, jak oglądałem full house olseny były w moim wieku i strasznie sie nimi jarałem, wiecie 7 lat wielka miłość tego typu sprawy, tylko ze wtedy myślałem że ona jest jedna nie dwie, ale kto by sie tam takiego szczegółu dopatrzył, tym bardziej że jako siedmiolatek nie wiedziałem że trójkąt to nie tylko figrua geomatryczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up - Nie no sory, ale japonki i chinki maja taka dziwna odwrocona ewolucje. Im starsze tym bardziej jak malpy wygladaja, szczeki smiesznie ida do przodu itd. Mam sasiadow z chin, ich corka ma 16 lat i jest fajna, a jej matka wyglada wlasnie jak taka malpa. No offence.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up - Nie no sory, ale japonki i chinki maja taka dziwna odwrocona ewolucje. Im starsze tym bardziej jak malpy wygladaja, szczeki smiesznie ida do przodu itd. Mam sasiadow z chin, ich corka ma 16 lat i jest fajna, a jej matka wyglada wlasnie jak taka malpa. No offence.

20-to i 30-to latki też pod uwagę bierzesz? Aha, super. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...