Skocz do zawartości

Śmietniczek Flaka


Flaque

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ocenię to jak wszystko inne na GM Clanie.

 

1. Piosenka jest rasistowska. Wskazują na to wyraźne przeploty słów: "Żyd, murzyn, człowiek"

Refren wyraźnie mówi, że czarni ludzi zjadają innych co powoduje tych innych śmierć. To ma wskazywać na to, że ludzi czarni = ludzie źli.

 

2. Wokalista myli się na początku i zamiast po "one, two, three" dać "four" mówi "osiem". Kompletnie nie znasz angielskiego.

 

3. Flaque mówisz, że jesteś "zespołem solowym". I mam uwierzyć, że Ty tam zapychasz na bębenku? Kłamstwo!

 

4. To najbardziej betonowa moja ocena na całym GM Clanie. Jestem z siebie dumny.

 

 

Oceniam na: 5. Sam nie wiem po co, skoro nie można tego oceniać :D! Oczywiście powyższe uzasadnienie to żart (joke)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem,

co w tym widzicie ze jest takie "zaklepiste hahaha ziom 5/5 wiecej wiecej"

 

Zaluje ze darłem te 2 mb, zalosne to jest

przykro mi ;p

 

To ja może powiem co ja widzę. Rozbawiło mnie i utrzymywało w dobrym humorze do końca utworu :rolleyes: Nie wszedłem tu, żeby szukać nie wiadomo jakiej sztuki, a raz na jakiś czas przyda się od takiej odstępstwo w postaci piosenki o murzynku :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Saus - Sciagnij FireFoxa i plugina QuickTime. Nie musisz nic sciagac : )
Co za różnica, czy te 2MB zassie sam Firefox, czy QT? Apple nie potrafi zrobić nawet dobrego odtwarzacza, a ty spodziewasz się teleportacji plików :P?

 

//edit: omgwad, niepoukładany riff jest genialny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 5 tygodni później...
Satirical works often contain "straight" (non-satirical) humour - usually to give some relief from what might otherwise be relentless "preaching". This has always been the case, although it is probably more marked in modern satire. On the other hand some satire has little or no humour at all. It is not "funny" - nor is it meant to be.

 

Humour about a particular subject (politics, religion and art for instance) is not necessarily satirical because the subject itself is often a subject of satire. Nor is humour using the great satiric tools of irony, parody, or burlesque always meant in a satirical sense.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...