Skocz do zawartości

Śmietniczek Flaka


Flaque

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Tragedia - zarówno jeśli chodzi o dobór brzmienia, miks ścieżek w całości [przytłumione i pozbawione energii; niektóre ścieżki bez kompresora rezonują, część instrumentów gra w całkowicie innej przestrzeni - np. pad i sweep na końcu, perkusja ginie w tle - co jakiś czas z tej agonii dźwięków, nie licząc talerzy, da się coś dudniącego usłyszeć] oraz pomysł na rozwinięcie - poćwicz jeszcze :). Sam riff nie taki zły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy jakiś headbanger by się za bardzo przejmował takimi pierdółami, ale fakt, kompresorem muszę przejechać i kolejny fakt, że przy końcówce te dwie ścieżki strasznie odstają.

Slayer to trochę porażka, hardcorem jakoś próbowałem go ratować, ale wyszło co wyszło. Na karcie mam strasznąąąą latencję, więc własnej gitarki nagrać nie mogę ;;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy nagrywaniu zmniejszam latencję do 5ms i nagrywam, dopiero wraz z aranżowaniem całego utworu zwiększam bufor do 55ms (Renoise) - i wszystko gra płynnie. Cubase natomiast się tnie niemiłosiernie przy mojej konfiguracji i sprawdza się tylko do mało rozbudowanych utworów, bądź montowania dźwięku pod obraz (jak tu:

).

 

Spróbuj poćwiczyć nagrywanie z wyprzedzeniem, a jeśli masz trudności - nagrywaj tylko z metronomem i dopiero potem umieszczaj zarejestrowaną ścieżkę.

 

I tak, Slayer to porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Electric Breath jest chyba próbą stworzenia czegoś na miarę mocnych, "napędzających" elektronicznych soundtracków - tutaj jednak całość brzmi kiepsko i nie czuć w ogóle mocy. Fatalnym zagraniem jest przyspieszenie tempa oraz dodanie pada - osobiście mam uraz do takich brzmień ;).

 

No Pressure niestety jest również mało udane. Przytłumione brzmienia, chaos w nakładaniu poszczególnych ścieżek - mniejsza o to, każdy instrument gra swoje i mało się ze sobą to zgrywa - głównym problemem jest brak harmonii.

 

Keep working.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...