Skocz do zawartości

Nowa gra 3D w stylu Gothic I


nadro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 272
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U.....

 

Czy projekt upadł ??

Czy znów miałem racje??

Widzisz drogi bigsharku miałeś racje jak zawsze :thumbsup: A psy na tobie, co niektórzy wieszali.

I to jest cała prawda jaka jest. Pozbyto się bo prawda w oczy koli. Mówiłem też że ścieme wali ten nasz programator od pralki, ale nikt nie chciał słuchać. Chociaż jakby miał honorek to pojawiłby sie na akwenie i napisał, że sorki, ale projekt upadł i nici z niego, a za nadzieje które dawałem wielkie sorki, ale nic takiego nie nastąpiło, a tylko bigsharkowi się obrywało.

Zaraz polecą joby, że poco odkopywać stare tematy, jak są nowe, ale chciałem zwrócić uwagę, że bigshark jaki był, taki był, ale racje miał i to jako młody człowiek potrafił wyczuć ścieme. :rolleyes: Nawet admin dał się nabrać.

 

Bigshark:Tak więc, gdzie ta prowokocja? Jeżeli demo / gra nie wyjdzie to przecież nic się nie stanie, bo już dużo było takich tematów, a jak nadro chce, to niech sobie pisze, a nuż wyjdzie. Za bardzo się tym emocjonojesz. Przecież to tylko zwykły temat na forum...

 

Ale jeżeli tak już chcesz emocje, to zrobimy tak: jeżeli demo, o którym wspomina nadro, wyjdzie w przeciągu 2 tygodni, to dostaniesz 2 ostrzeżenia za kolejne zaśmiecanie tematu, bo już wcześniej pisałem co o tym sądzę... a jak nie wyjdzie, to nadro dostanie 2 ostrzeżenia za bezpodstawne podbijanie tematu. Może być? :)

I tu nasuwa się pytanie, kto i kiedy dostał ostrzeżenia? Rozważcie sami.

No a tera będzie tak, zostane zjechany, Ranmus napisze swoje, podlizusy przytakną, a na końcu zostanie topik zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko bigshark wątpił w ten projekt, więc, z całym szacunkiem, ale gadasz głupoty i naginasz rzeczywistość do swoich potrzeb. Zauważyłem, że po tym jak nie uzyskałeś wystarczającego poparcia od forumowiczów, to czepiasz się wszystkiego i wszystkich, a argumenty twoich przeciwników w ogóle do ciebie nie trafiają. A jeśli już jeździmy po sobie nawzajem, to chciałem zauważyć, że jak na dorosłego faceta, to zachowujesz się dosyć dziecinnie i robisz b. dużo błędów językowych. Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Drogi Valdemorze. Wczoraj napisałem w jednym z tematów, taką zagadkę żeby userzy zgadli kiedy Bigshark nie dostał warnów, których mu obiecałem? To właśnie ten temat, a DEMO WYSZŁO, CZYTAJ DOKŁADNIE!!!11jeden, więc cały ten twój wywód wziął w łeb. :)

 

Poza tym taki stary, a taki... W ogóle nie słuchasz co się do Ciebie mówi, po prostu nie dopuszczasz do siebie myśli, że ktoś może mieć inne zdanie od Ciebie. Po raz kolejny Ci powtarzam, Bigshark nie dostał ostrzeżenia, za takie prawdy, ale za styl wypowiedzi. Ba, ten wątek w ogóle nie przyczynił się do jego bana. Po prostu mieszasz kompletnie dwie różne sprawy. Pisałem już metaforę na PM, ale powtórzę. Jeżeli założysz dwie różne skarpetki i tego nie zauważysz, a ktoś na ulicy zwróci Ci na to uwagę, przy okazji opluwając i tyrając Cię przy ludziach ile wlezie, to ty mu tylko podziękujesz tak? Ja bym mu w mordę przywalił. :]

 

Po drugie jeżeli chcesz dalej ciągnąć temat Bigsharka, to zagramy w otwarte karty.

Nie wiem po co Cię Pieter6 tutaj w ogóle sprowadzał. Nie jesteś tu mile widziany, więc odejdź w pokoju i nie przymuszaj mnie do innych działań. Ba, od twojego pojawienia już dostałem parę opinii od innych użytkowników, że nie są zadowoleni z twojego powrotu, ale nie będę zdradzał nicków, bo jak sam napisałeś w innym temacie, to nieładnie. Nie, to nie Littlefish, ale możesz sobie postrzelać w tym temacie, gdzie użytkownicy pisali NIE. Taką opinię wyrobiłeś sobie tuż po twoim odejściu, gdzie twoi poplecznicy zaczęli specjalnie robić burdel na naszej stronie z niewiadomo jakiego powodu. Tak więc może po prostu wróć do swojego forum - luzxxl, gdzie wszyscy uważają Cię za Boga i włażą w tyłek bez wazeliny, gdzie stopień lizusostwa przekracza kilkukrotnie normy na gmclanie. Przyganiał kocioł garnkowi. Tam jesteś panem, a wszyscy się Ciebie słuchają i wielbią. Tam masz dobrze. Po prostu boli Cię to, że tutaj twoje zdanie nie jest popularne. Nie każdy musi Ci przytakiwać. Wróć do właśnej piaskownicy i zabierz tam swojego Bigsharka, skoro tak zanim tęsknisz (albo utwórzcie sobie razem stronę o GM, bo tutaj jego nikt nie chce). Czy ja Ci się zarejestrowałem na luzxxl i wytykam chamsko twoje poczynania? NIE. Tak samo Ty nie rób tego mnie. Tak więc zanim zaczniesz innym wytykać błędy, zrób u siebie porządek, bo wychodzisz na hipokrytę. Czy tak trudno to zrozumieć?

 

Mam nadzieję, że sprawa wyjaśniona. Możesz uważać sobie, że ja tu jestem bossem i się rządzę, ale nikogo to nie obchodzi. :) Żal tylko tego, że byłeś przewidywalny do bólu. Wlazłeś tu tylko po to by trochę pospamować i się wyżalić. Who fuckin cares? Otwierając temat, w którym napisałeś jakiegoś posta, już myślałem, że dałeś sobie spokój i zacząłeś zajmować się grami w GM itd., ale nie, dalej pierzesz brudy.

 

I na koniec napiszę, że nie musisz odpisywać w swoim stylu, czyli dopowiadywać historyjek z kosmosu, wkładać własne słowa w czyjeś usta i gdybać jaki to jestem zły i ze mnie zwierz wyłazi, czy co tam sobie jeszcze ubzdurasz. ;) Tutaj nikogo, a zwłaszcza mnie, nie obchodzi twoja opinia. Mam nadzieję (tak jak napisałem wcześniej) że okażesz honor i odejdziesz teraz w pokoju i wykażesz się odpowiedzialnością i inteligencją zostawiając w spokoju ten temat, nic nie odpisując, co mogłoby spowodować tylko kłótnie, a przecież ani ja ani Ty kłócić się już nie chcemy, prawda? Dlatego też zostawiam ten temat otwarty żeby zobaczyć jaka będzie twoja decyzja. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oh kurcze sory ale zapomiałem na amen o tym forum :). Przepraszam Was wszystkich za tą nieobecność. Może zacznę inaczej. Ten czas, który mnie nie było nie poszedł na marne. Zmieniłem całą koncepcję gry, mam team, grafików, dźwiękowców, zmieniony silnik graficzny, fabułę. W ciagu mieśiąca, może dwóch będzie filmik. Ten projekt będzie opowiadał o dalekim wschodzie w XVI wieku i będzie robiony profesjonalnie to znaczy z myślą o znalezieniu wydawcy. Jeśli macie jakieś pytania to piszcie i przepraszam raz jeszcze tych wszystkic, którzy liczyli na krzyżowaców jednak wadą tamtego projektu było nieorginalne już średniowiecze :) i brak składu. Pamietaj Bigshark że jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa :)

 

Chwała Tobie Ranmus i chociaż żeby potwierdźić twoje słuszne słowa postaram sie jak najszybciej wydać filmik. Można uznać, że projekt nie upadł lecz został totalnie zmieniony :) na lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda mi trochę fantasy, ale samurajowie - naprawde rzadki temat na rpgi (ostatni taki rpg wyszedł bodajże w 2001 - cośtam of Darkness chyba, taki sobie klonik diablo) więc może być ciekawie ;) a że teraz jeszcze masz skompletowany team to może się udać...

od początku wspierałem to wspieram i teraz, powodzenia w tworzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super! Jak dla mnie zmiana na lepsze. Samurajowie/ninja wydaja mi sie duzo bardziej interesujacy od rycerzy itd... Szczegolnie, ze juz od dluzszego czasu jestem pod wplywem tych klimatow (filmy, manga, anime a nawet muzyka :P ). Z niecerpliwoscia czekam na filmik. Ciekawi mnie grafika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda mi trochę fantasy, ale samurajowie - naprawde rzadki temat na rpgi (ostatni taki rpg wyszedł bodajże w 2001 - cośtam of Darkness chyba, taki sobie klonik diablo) więc może być ciekawie ;) a że teraz jeszcze masz skompletowany team to może się udać...

od początku wspierałem to wspieram i teraz, powodzenia w tworzeniu.

Throne of Darkness

 

@nadro: Czy to będzie coś jak Silkroad ? (taka gierka online 3D o samurajach, potworkach itd :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to będzie normalna realistyczna gra (bez rzadnych orkow itp) Grafika pokroju najnowszych gier (mamy utalentowanych grafików). Gra typowo RPG. Bedzą rasy takie jak: ninja i samurajowie (gracz moze do nich wstąpić) a jako siejacy zament w całości będzie pewnego rodzaju sekta, do której nie mozemy przystapic bo ich wrogie nastawienie bedzie potrzebne do fabuły. Aha no i jeszcze zapomiałem o nazwie "Governments of Samurais: Prophecy" PL. "Rządy Samurajów: Przepowiednia". A obecnie pracuję nad stronką i niebawem będzie dostępna bo trochę jest niewygodne pisanie częstych newsów na różnych forach dlatego tutaj pisałbym o rzeczach kluczowych np. o wydaniu filmika itp. a newsy i screeny bylyby na stronce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam dwie wiadomości. Pierwsza to odpowiedź na post Snajperu a druga odemnie :)

 

Nie zmienię bo ten projekt jest już poważnym przedsięwzięciem.

 

Uruchomiliśmy naszą stronę w wersji BETA (grafa do poprawy) oraz forum. Adres do strony z której poziomu dostępne jest forum to:

http://thesamuraireign.xt.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wtrącę swoje trzy grosze i powiem, że tytuł jest wielką pomyłką. Przetłumaczyłeś "rządy" jako "governments", a tymczasem "government" to rzeczywiście "rząd" lecz nie w sensie "panowanie" tylko "rada ministrów" (Jarosław i jego wesoła kompania na ten przykład). Lepiej użyć "reign", a więc "Reign of Samurais: Prophecy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam za błąd i wielkie dźięki Patrysław, że to zauważyłeś ale już ok 20 listopada wieczorem zmieniłem ten nieszczęsny tytuł i o dziwo Patrysaław trafił z zamienikiem słówka governments bo rzeczywiscie gra w angielskiej wersji nosi nazwę "The Samurais Reign: Prophecy", a w polskiej bedzie jak dawniej Rżądy Samórajów. Aha i sorka za ten serwer ale właśnie go usprawniają i stąd tak częste zwiechy serwera z www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kilka dni temu ukończyłem demo techniczne silnika graficznego (użyłem w tym celu modeli z TESIV: Oblivion, dlatego go nie publikuję, najwyżej screeny mogę zamieścić) i okazało się że silnik jest bardzo szybki, przy dużej ilości poly (fakt, że dodałem LOD) wyciąga 20 FPS'ów na kartach serii Radeon 9550 128 ramu, a scenka ma miej wiecej tyle poly ile kazda w oblivionie (scena na jedną klatkę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyłem dlatego modeli z Obliviona bo uznawane są za bardzo zasobożerne (niewiem czemu ale twórcy dali im podwójne face'y, ale to chyba dla większych wymagań ). Podaję tu kilka linków (trochę słaba jakość tych zdjęć bo dałem kompresję na 30%), aha a każdy model tego rycerza ma 12000 verteksów, a poly znacznie więcej, ale dokładnie nie liczyłem.

Zdjęcie1: http://img208.imageshack.us/img208/3527/techdemo1fw9.jpg

Zdjęcie2: http://img467.imageshack.us/img467/7176/techdemo2ma5.jpg

Zdjęcie3: http://img178.imageshack.us/img178/3234/techdemo3kl1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demo można pobrać z serwera (najlepiej za pomocą klienta ftp np. File Zilla lub też przy użyciu zwykłego Internet Explorera) wpisując w pasku adresu:

ftp.members.lycos.nl

Login: nadro

Hasło: public

port( w przypadku klienta FTP): 21

wejść do katalogu G4G Irrlicht TECH DEMO i skopiować na swój dysk archiwum RAR do którego hasło to: gamers4gamers

 

Jesteście wyłączeni z punktu ReadMe!, który mówi o demie na publicznych serwerach. Aha po przetestowaniu proszę o podanie konfiguracji komputera na którym testowaliście i ilość uzyskanych FPS'ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...