Skocz do zawartości

Nowa gra 3D w stylu Gothic I


nadro

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę Wam zaprezentować przykładowe zdjęcie modelu samuraja wykonanego przez naszego grafika. Model może jeszcze oczywiście uledz zmianom ale w chwili obecnej wygląda tak:

 

samurajtq5.jpg

 

a tak po zmianie koloru skóry oraz stoczonej walce ;) :

 

tsrsamurai2zq5.jpg

 

I jak Wam się podoba? Oczywiście jest już gotowych dużo więcej modeli. Wszystko pisze na naszym forum , a to publikuję jako zachętę do częstszych odwiedzin naszego forum oraz naszej oficjalnej strony głównej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 272
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To tak samo jak do gier Maximal, gre oceniają osoby które nie potrafią takiej zrobić. Raczej wątpie byś ty zawsze ocenieł grafike pozytywnie we wszystkich grach.
Krytycznie podchodzę do grafiki 2D, a tutaj mamy przykład gry nietypowej jak na realia GMClanu, bowiem w 3D. Za samą umiejętność sklecenia realistycznie modelu człowieka respect dla autora :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka kolejna zachęta do odwiedzania naszego forum podaję kolejne screen'y prezentujące inną wersję samuraja, wykonanego przez naszego grafika (silnik obsłuży tak dokładne modele ;), bo już testowałem):

 

innefu3.jpg

 

1lo4.jpg

 

2qb5.jpg

 

3nr8.jpg

 

I co o tym sądzicie?

 

PS. A znajomości z EA nie mamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem grafa ładna napewno leprza od poprzedniego nie rozumiem czemu all muwia ze jest jak lalka przecierz podczas animacji bedzie leprza

 

ocena: 10/10 poniewarz nie znam sie zabardzo na tym wiec dla mnie jest super sam bym takiego nie zrobił :]

a i mam pytanko kto wam szkice robi ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jakbedzie wygladac te demo tej gry nie moge sie doczekać a jak bedzie pełna wersja to ja bym radził zapremierowac ta gre i zarabiać szmalek ;]

 

PS. wiem ze to nie GM tylko jakis IrrichEdit czy cos takiego to w ni tez sie robi silnik??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...