Skocz do zawartości

GMCLAN Games Pack


Ranmus

Rekomendowane odpowiedzi

Mi to pasuje jak najbardziej i popieram przedmówców, aby dodawać tylko te dobre :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że odzyskanie niektórych może być trudne. Użytkownicy czasami kasują starsze pliki z uploaderów po to by mieć miejsce na nowsze produkcje.

 

Boro Casso, Ranma zarezerwował sobie pisanie czegoś takiego. Tyle, że nie wiadomo kiedy się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu jestem w trakcie tworzenia takiej paczki zawierającej najlepsze gry od początku istnienia GMClanu (patrz -> Redakcyjne). Myślałem, żeby do każdej gry dodać plik z informacją o autorze oraz dacie wydania, krótkim opisem i ew. jakimiś ciekawostkami. Jednak jak Tymon słusznie zauważył, część gier zwyczajnie przepadła w mroku dziejów. Trzeba będzie walnąć temat z listą poszukiwanych tytułów, może któremuś ze starszych użytkowników ostały się na dysku stare archiwa.

 

Tylko nie wiem, czy jest sens dawać całość w postaci obrazu płyty. Jak ktoś będzie chciał mieć zarchiwizowane, to sobie sam wypali po prostu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Jak by do pudełka wstawić Arc Magi Almore i inne takie gry to może by sprzedało.

oraz

Jakby cena była do dwudziestu złotych to myślę, że parę kupców by się znalazło.

To nie ma by projekt komercyjny, ponieważ nie mamy praw autorskich do gier, które byśmy tam zamieścili. Chodzi tu o stworzenie czegoś takiego jak wydanie skatalogowanej listy gier (ale w sumie projekt Dark Maximala można opakować jak już robi :P) w formie innej niż zwykłe linki na www, a mianowicie iso, które każdy może ściągnąć i sobie wypalić. Natomiast jeżeli ktoś chciałby płytkę z pudełkiem doręczoną do domu, to wtedy musiałby zapłacić tylko i wyłącznie za koszt przesyłki, płytki dvd oraz pudełka. Gier sprzedawać nie będziemy.

 

ps. Jak już Dark Maximal zrobi ta listę i opisy gier, to można by było na podstawie tychże opisów dorzucić do pudełka parustronictowe papierowe wydanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma by projekt komercyjny, ponieważ nie mamy praw autorskich do gier, które byśmy tam zamieścili. (...) Natomiast jeżeli ktoś chciałby płytkę z pudełkiem doręczoną do domu, to wtedy musiałby zapłacić tylko i wyłącznie za koszt przesyłki, płytki dvd oraz pudełka. Gier sprzedawać nie będziemy.

 

No to właśnie to "do dwudziestu złotych" licząc za przesyłkę i opakowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może niektórzy programiści udostępnili by wam swoje dzieła do sprzedaży, to byście trochi zarobili ( pewnie całe nic ) ale coś. Albo gm niech będzie "firmą" sprzedającą gierki zarobek 50% dla programisty i dla Gmclanu ( o ile programista zgodzi ). W końcu jakas produkcja może by się sprzedała a ludzie mieli by szanse na sprzedanie swojej pierwszej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...