Skocz do zawartości

String Generator


baca

Rekomendowane odpowiedzi

tak czy inaczej, po co pisać rozszerzenia skoro mozna po prostu to napisać w php... każda szanująca się osoba która potrafi napisać rozszerzenie do php, może równie dobrze przepisać to na php.

 

@kubal09: on chyba woli, zebys mowil do niego po imieniu xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej zrobić listę gotowych moim programem i losowo wyświetlać tak jest szybciej.

najgłupszy pomysł jaki kiedy kolwiek widziałem gdzie kolwiek. wyobraź sobie 200 osob dziennie rejestrujących sie dziennie... rozmiary bazy danych i ilosc plikow z tokenami na serverze, usuwanie zużytych tokenów. BEZ SENSU! lepiej zrobic to dynamicznie do tego nie zajmuje to praktycznie ZADNEGO miejsca na serverze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej zrobić listę gotowych moim programem i losowo wyświetlać tak jest szybciej.
Teraz to pojechałeś... :blink:

Nie dość, że zajmuje miejsce, to na dodetek jest nieskuteczne - jakby o to chodzi w generowaniu tokenów, aby każdy był unikatowy, a nie, kilka(naście) możliwości...

 

Gdyby usuwać zużyte tokeny było by chociaż skuteczne, choć mijało by się z celem.

 

A program - kompletnie nieprzydatny.

Napisz pod GD, to dam piątkę... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włóż wkład w napisanie tego pod PHP, to naprawdę wiele osób Ci będzie dziękować... ;/

 

Zrozum, że teraz to jest kompletnie nieprzydatny.

I mam gdzieś to, że się nad tym napracowałeś - do niczego tego nie użyjesz i tyle.

 

My oceniamy wynik - przydatność programu, a w przypadku gry grywalność, z nie, ile się autor nad tym napracował...

 

PS: Czy mi sie wydaje, czy ten program po prostu losuje na każde miejsce grafikę odpowiedniej literki ;/ ?

Tzn. nie, że sam generuje wygląd literek, tylko, że ma powiedzmy 5 możliwych wyglądów literki "A", i z nich losuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można użyć tylko sześciu znaków.

 

...

 

Boże przez przypadek mi się R wcisneło tongue.gif

 

Fajnie. Shift też Ci się wcisnął przypadkowo? O_o

 

Dobre to ale tak jak mówili, nie przydatne 4/5 za chęci. Albo żeby generowało kody do stron(znaki) bez obrazków ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...