Skocz do zawartości

PODBIJ PIŁKĘ


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: PODBIJ PIŁKĘ

 

Gatunek: zręcznościowa

 

Opis: Gra jest bardzo prosta. Chodzi w niej o to, żeby podbić piłkę jak najwięcej razy.

 

Download: https://gmclan.org/up5116_3_PODBIJ_PI_K_.html

Rozmiar pliku: 1624KB

 

Autorzy:

Programowanie: Maciek21043293

Grafika: Maciek21043293

 

Screeny:

scr1ot1.th.png

scr2pm0.th.png

scr3vk0.th.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra w swoim prostym wykonaniu i estetycznej grafice, ma to coś :)

Grywalność stoi na wysokim poziomie, grafika, chociaż nie najlepsza, to staranna. Oby więcej takich gier :thumbsup:

 

Grafika: 3/5

Styl menu itp.: 4/5

Pomysł: 3/5

Ogólnie: 3/5

 

 

Zmień tylko nazwę twojego teamu, bo wierz mi, nie łatwo ją zapamiętać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek21043293 ile juz wydales gier na gmclanie bo juz nie pamietam.... myslalem ze zaskoczysz mnie juz czyms bardziej rozwinietym..... ALE I TAK MI SIE PODOBA XD

mimo ze nie jest to cos wybitnego i po chili wieje nuda dam 3/5

plz postaraj sie nast. razem dac cos z siebie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Egzekutor:

Nie napisałem, że fajna, ale staranna :)

 

 

Zrób, że gdy ktoś zrobi bardzo dużo odbić, to wysyła jego wynik na stronę internetową :D

 

EDIT:

Głupie jest też to, że gdy piłka odbije się od podłogi, to od razu wynik się kasuje. Jak odbijam, to nie patrzę na score, a gdy w końcu piłka mi spadnie, to nie wiem ile zrobiłem <_<

 

 

Zmieniam ocenę:

3/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ch3mical

Też umiem edytować posty a później mówić, że inaczej napisałem :)

Jak zmieniasz ocenę skoro wcześniej też dałeś 3 O_o

 

OnTopic: No właśnie zrób tabelę wyników i dorób, że jak np. odbijesz piłkę 100 razy to są 2 itd. żeby było utrudnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

no tak jak powyżej - jakieś etapy, utrudnienia, prezenty i może jakieś klocki o ktore pilka sie odbija + fajnie by było gdyby narysowac jakiś inny kursor i bez klikania piłka odbijała by się od niego - byłaby większa kontrola nad kierunkiem odbicia piłki bo można ustawić odbicie precyzyjne i gra byłaby moze ciekawsza

 

ale ogolnie spoko gierka 4/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Widzę, że planujesz kolejną część "Podbij piłkę" więc uznałem, że czas ocenić, żeby dać Ci parę rad.

 

1. Prosty pomysł który może być przepisem na dobrą grę. Jednakże przydałoby się, żeby w odstępach czasowych piłka przyspieszała, albo, żeby dochodziły jakieś bonusy, że np. piłka robi się cięższa albo mniejsza bo inaczej można się znudzić po paru turach. :sleep1:

 

2. Grafika na średnim poziomie. Jeden + za to, że to nie jest paint. Wszystko jednak za szare a jedyny kolorowy element to piłka. Chyba, że wybiorę ciemną i wtedy wszystko jest szaro-bure trochę jakbym grał na ulotce zakładu pogrzebowego.

 

3. Muzyka nie wciąga. Bo muzyki nie ma. A ja bym chciał sobie poodbijać do jakiegoś rytmu. :sp_ike: I jakiś wesoły dźwięk przy kliknięciu w piłkę. Byle nie wnerwiający.

 

4. Po upadku piłki resetuje się tylko licznik. Nie gapię się cały czas na ilość podbić i można przeoczyć ile się miało. Po upadku powinien wyskakiwać chociaż jakiś ozdobny napis: "Odbiłeś 654 409 razy"! lub coś. Przydałaby się lista najdłuższych podbić.

 

Byłbym zadowolony gdyby ta gra była tylko zapowiedzią prawdziwej wersji i gdybyś poprawił rzeczy które już wszyscy wymienili. Wtedy mogłoby wyjść cacko. A tak po prostu zastosuj się do tego w nowej części.

 

Oceniam na: 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...