Skocz do zawartości

Blogi - Strony Projektów


Markuz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co sądzicie o zrobieniu ( przeze mnie ) stronki gdzie można by było zakładać własnego Bloga jako Twórcy Gier, lub stronę Projektu, Gry lub też całego Teamu. Oczywiście były by opcje dodawania gier, komentowania, screenów Video itp. możliwe też że była by do każdej stronki sub domena tylko nie wiem jeszcze jaka. Jak myślicie czy byłby "Popyt" na takową stronkę? Mówcie szczerze, zapraszam do odp. NooBów jak i też doświadczonych Twórców Gier. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
WoW, miałem tutaj na myśli ludzi którzy nie umieją sami sobie napisać takie czegoś lub też wgrać wordpressa...

I Wordpress nie jest przystosowany dla Twórców Gier :P

 

Ale przecież na wordpress.com wystarczy sie zarejestrowac i masz bloga za free, bez zadnej instalacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL, nie rozumiem was... Jak już wspominałem WORDPRESS nie jest przystosowany do np. dodawania stron z projektami, port-filo, oraz teamami gier.
Tylko że Ty rozumiesz przystosowanie jako ograniczenie serwisu jedynie do jakichś tam wymyślonych przez Ciebie ficzerów. A na WordPress po prostu tworzysz bloga i robisz z nim co zechcesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wordpress to tak funkcjonalny CMS i tak łatwy w rozbudowie, że ja mógłbym bez problemu postawić na nim sporych rozmiarów wortal jeżeli bym chciał, a równie dobrze zwyczajnego bloga twórcy gier. A na wordpress.com po prostu zakłada się konto i dostaje się bloga. Nie wiem jakie są ograniczenia, ale jest to dobra sprawa dla tych, co nie chcą się babrać w szukanie hostingów i chcą mieć od razu porządnego bloga. A Wordpress jako cms jest szeroko wykorzystywany. Wykorzystują go m.in. CNN i Valve. Poza tym, spoko serwisem jest również Blogger, także jest całkiem pro i w sam raz dla twórców gier IMHO. Tak więc www.wordpress.com i www.blogger.com i czego chcieć więcej :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Czego więcej? Może większej znajomości tematu od tych co się najbardziej burzą... :P Skoro nawet Sony korzysta z wordpressa przy PlayStation 3, no to chyba coś znaczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...