Skocz do zawartości

Shoball


Jaklub

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, ja także uważam że Shoball jest grywalną grą, choć nie okazuję tego z takim entuzjazmem jak fino25 :P Garfika jest... no po prostu zaskakuje prostotą, ale ja uważam, że gdy gra jest grywalna to do grafiki nie przywiązuje się wielkiej wagi. Poza tym wszystko ok, tylko troche dziwnie się grę zapisuje. A i jeszcze zrób więcej plansz, bo w jakieś 7 minut doszedłem prawie do końca :D

Ocena: 8,5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka rozpierducha, bez większego rozmachu. Fajnie się gra, ale nudne po czasie. Może by więcej bonusów, eee... grał kto w Crismonland?...

 

PS. Czemu cenzurujecie słowo '######ście'. Przecie to już chyba nie jest uznawane za wulgaryzm bo nawet w tv (szok!) nie cenzurują. Więc mówmy pociesznie - ######ście!

 

edit: 2ql4sql - taa, na moim sprzęcie sie cina przy większej ilości krwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chociażby ze zwykłego szacunku do czytelnika ;)

Zagrałem w grę i mi się spodobała. Całkiem jest grywalna, można sobie postrzelać. Mimo, iż przy dużej ilości krwi gra mi zwalniała niemiłosiernie, całą przeszedłem. A krew to typowo klikowa jest.

Znajdź sobie dobrego grafika, a to będzie bardzo fajna gra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra jest nawet niezla, ale jak dla mnie zbyt monotonna, za malo broni i jakies bonusy by sie przydaly. a co do grafiki wedlug mnie nie jest najgorsza, ale jagbys trohe bardziej sie postaral to moze nie byloby takich krzywych linii rysowanych olowkiem. moglbys zrobic zeby krew nie znikala po pewnym czasie tak poprostu tylko zeby tak powoli zanikala az wkoncu znika calkowicie i zeby cos zrobic zeby mniej jej jakos bylo bo przycina jak duzo jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...