Skocz do zawartości

Bloody fist: Alien invasion


Anaconda

Rekomendowane odpowiedzi

I oto mój wspaniały projekt ;)

Jest to strzelanka z baaardzo lekką dozą taktyki (są inni żołnierze)

Jesteśmy dowódcą oddziału Bloody fist (Krawa pięść, albo Cholerna) więc nie jesteśmy sami. A nasi kumple reagują na proste polecenie typu FOLLOW :)

Fabuła będzie w pełnej wersji, więc narazie nie będe truł bo nie mam jej do końca wymyślonej (ogólny zarys tylko). Mogę spokojnie powiedzieć że będą zwroty akcji ;) Oczywiście jak tytuł sam mówi walczymy z obcymi. Gra ma widok od góry. I tak, jest to coś podobnego do mojego wcześniejszego projektu: Obcy: Kontratak :P

Sterowanie:

Kursory: Chodzenie

CTRL: strzał

SHIFT: druga bron ( czyli nóż )

ALT: wydawanie poleceń

Kursory + ALT : odpowiedni kursor - odpowiednie polecenie ;)

To na tyle ;)

No jeszcze tylko screen i link

Bloody_screen.png

 

Bloody fist

 

BTW: Muzyka jest wrzucona na odczepnego, napewno zostanie zmieniona

 

Czekam na komentarze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poruszanie się... no tak, jakie byście chcieli? Bo prawdopodobnie będe musiał dać do wyboru gre myszką i samą klawiaturą (do grania na 2)? :mellow:

 

Szybkość respawnu... według mnie jest ok :boxed:

 

Wydawanie komend... dziwne? Może więcej szczegółów co jest dziwne? (tzn. co zmienić)

 

Quetzacotl

O widzę wyjątek :) "Bardzo słaba grafika" No, no, a gry Jaklub'a są piękne w porównaniu do mojej ^^ (bez obrazy Jaklub)

Innowacyjność, no w każdym razie nie miałem zamiaru robić jakiegoś mega innowacyjnego hitu. Nie wiem kto ci to napisał, gra ma być po prostu grywalna.

BTW. Patrz na innych opisy, piszą zupełnie na odwrót do ciebie np. Fajna grafika, grywalnośc niezła (np. Jaklub czy Cobra)

 

Następne demo będzie miało:

- Menu

- 2 nowe plansze

- System filmików (przerywniki między misjami)

- nowy typ posiłków (teraz przyjedzie wóz z ludźmi)

- może jakiś bonus typu: nowa broń czy zrzut bomb

 

PS. radSun... patrz pierwszy post :) Przecież napisałem że podobne do Obcy: Kontratak xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anaconda, mógłbyś skompilować grę w GM 6.0? Bo ta jest skompilowana w GM 6.1, a gry z GM 6.1 u mnie nie chodzą :( A z GM 6.0 już chodzą. Więc, w razie możliwości to zrób to, bo chciałbym zagrać.

Widać, całkiem wystarczająca grafika, przypomina mi Avita, wcześniej już tutaj wspominanego. Mało tylko szczegółów, ale tak jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawanie komend... dziwne? Może więcej szczegółów co jest dziwne? (tzn. co zmienić)
A prosze bardzo. Dziwne, nie wygodne dokładniej. Alt + któryś z kierunków ruchów. Ludzik nie dojże się zatrzymuje, to tracimy więcej czasu. Nie lepiej komendy przypisać pod 1, 2, 3 itd.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quetzacotl

O widzę wyjątek :) "Bardzo słaba grafika" No, no, a gry Jaklub'a są piękne w porównaniu do mojej ^^ (bez obrazy Jaklub)

Innowacyjność, no w każdym razie nie miałem zamiaru robić jakiegoś mega innowacyjnego hitu. Nie wiem kto ci to napisał, gra ma być po prostu grywalna.

BTW. Patrz na innych opisy, piszą zupełnie na odwrót do ciebie np. Fajna grafika, grywalnośc niezła (np. Jaklub czy Cobra)

Skonczylo sie słodzenie, nie mow mi co sadza o Twojej grze Cobra czy jaklub bo ich gry sa na tak zenujacym poziomie, ze szkoda gadac.

Twoja gra zreszta tez nieznacznie od nich odbiega. NIe ma co sie oszukiwac, robicie w znakomitej wiekszosci gry GO***ANE, komplementujecie je sobie nawzajem i nikt nawet nie stara sie podniesc standardu.

"Bardzo słaba grafika" No, no, a gry Jaklub'a są piękne w porównaniu do mojej ^^ (bez obrazy Jaklub)

a gra np Borka jaka jest przy Twojej? a Ninja 3> pirate? a... itd.

Wstydz sie

Nie wiem kto ci to napisał, gra ma być po prostu grywalna.

Ja to sobie powiedzialem :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem , to straszny off-top ale po prostu ta rozmowa jest taka śmieszna że muszę odpowiedzieć :]

Twoja gra zreszta tez nieznacznie od nich odbiega. NIe ma co sie oszukiwac, robicie w znakomitej wiekszosci gry GOWNIANE, komplementujecie je sobie nawzajem i nikt nawet nie stara sie podniesc standardu.

Pokaż mi swoją, to możesz nazwać moją gównianą.... No i widze jak podnosisz standard ^_^

a gra np Borka jaka jest przy Twojej? a Ninja 3> pirate? a... itd.

Wstydz sie

Niby czego mam się wstydzić? Porównałeś moją grę z doskonałymi grami, jestem dumny.

Ja to sobie powiedzialem

To po co wyskakiwać, że tylko oddział to innowacja. A to przecież nie prawda, w wielu innych grach ma się oddział kolegów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonczylo sie słodzenie, nie mow mi co sadza o Twojej grze Cobra czy jaklub bo ich gry sa na tak zenujacym poziomie, ze szkoda gadac.

 

Co ty masz do mojej gry? Sam nawet nie umiesz obsłuzyć GM i świrujesz. Nie widziałem żadnej twojej gry tylko znalałeś na GM Comunnity gre NINJA <3 PIRATE (nawet podałeś zły tytuł). Ty pewnie myślisz że ty byś zrobił gre z grafą z GT4, RE4. Cieniasku!

 

Gra Anacondy jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty masz do mojej gry? Sam nawet nie umiesz obsłuzyć GM i świrujesz. Nie widziałem żadnej twojej gry tylko znalałeś na GM Comunnity gre NINJA <3 PIRATE (nawet podałeś zły tytuł). Ty pewnie myślisz że ty byś zrobił gre z grafą z GT4, RE4. Cieniasku!

 

Gra Anacondy jest spoko.

Mylisz się Cobra, Quetzacotl tworzy dość niezłe gry a tobie jeszcze troche brakuje do niego.

 

Gra taka sobie. Nic nowego :P Dźwięk (ogólnie) mi nie pasuje. Przyznaj się ile nad nią siedziałeś :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quetzacotl ... nie przeklinaj :angry:

Co do poziomu naszych gier prawda jest taka ze na forum międzynarodowym GM'a wypadamy słabo, ale to nie znaczy że odrazu trzeba wszystkich zjeżdżać. Prawda ... gry większości z nas mają słabą grafike a i grywalność często też jest słaba, ale dziwisz się ? Praktycznie u nas gry robią w całosći pojedyńcze osoby, a nie jak na GMCommunity pare zgranych osób. Wyjątkiem jest choćby borek czy buziol którzy mają za sobą już lata praktyki i poświęcali dla swoich projektów mase czasu,,, ja uważam że większość użytkowników uważa tworzenie gier bardziej za hobby niż za pasje i nie poświęcają każdej minuty swego czasu na robienie gier... Takie jest moje zdanie o tym wszystkim ... Over and out ... Aha ... jak offtop się nie skończy to polecą warny ...

 

PS. Anaconda gra nie jest najciekawsza niestety, ale jak nad nią popracujesz to kto wie ... narazie zmień system poleceń, i sterowanie też według mnie iezbyt przyjazne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E no nie przeklinam, wyjasnilem tylko pewną kwestie, wcale tez nie zjezdzam nikogo tylko oceniam wedlug swojej skali, spotkalem sie z atakiem ze strony anacondy to mu powiedzialem czemu tak, a nie inaczej. Wolnosc slowa, tak mi sie wydaje, a jak ktos zaczyna pyskowac bo mu ktos prawde powiedzial to jest wg mnie dzieckiem, jak sie robi gry to trzeba byc przygotowanym na pewna krytyke.

I gooman nie powiedzialbym, ze gry tutaj odbiegaja tez strasznie od gier

z GMC, tam jest bardzo zblizony poziom, rzadko trafiaja sie profesjonalnie wykonane gry, jak np wspomniany Ninja <3 Pirate, chociaz i tak wg mnie najlepsza gra to nie jest. Tyle odemnie, przestane komentowac wasze "projekty" bo widocznie zle oddzialywuje na młoda psychike.

 

Edit by Goo: Słowo gówniane wg mnie jest przekleństwem i o to mi głównie chodziło.

Co do sprawy poziomu GMC to źle to ująłem i przyznaje sie do błędu.

Prawda - tworząc gry trzeba się przygotować na krytyke, i niektórym wyraźnie tego przygotowania brak.

A z tym zjeżdżaniem to zależy od punktu widzenia ;) . Już koniec offtopa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty masz do mojej gry? Sam nawet nie umiesz obsłuzyć GM i świrujesz. Nie widziałem żadnej twojej gry tylko znalałeś na GM Comunnity gre NINJA <3 PIRATE (nawet podałeś zły tytuł). Ty pewnie myślisz że ty byś zrobił gre z grafą z GT4, RE4. Cieniasku!

A Veduil Aur Laer to co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad zmianą gry, zamiast robić tą, wpadłem na pomysł zrobienia strategi przy wykorzystaniu tych samych stron konfliktu i fabuły (mniej więcej) Co o tym myślicie? Lepiej kontynuować taką wersję czy zrobić z tego rasową strategię? (jak Red Alert)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj tylko że na napisanie strategii potrzeba więcej czasu i pracy. Byle jaką strategio podobną gierkę można napisać naprawdę szybko (dwie strony, badziewne AI, 3 typy jednostek 2 budynki :P I wszystko napisane na "sztywno"). Potrzebny jest też łatwy w obsłudze edytor planszy (przynajmniej taki) i edytor jednostek (możliwość tworzenia nowych, zmieniania starych). To nie jest tak hop-siup :P Wierz mi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mojej wnuczce

To widzę, że bardzo rozrywkowy jesteś, jak w wieku 14 lat masz już wnuków (to ile miałeś lat jak sprawiłeś swoje pierwsze dziecko xDDD ?).

 

PS. Bigshark dostał się na forum i odrazu chce się kłócić. Najpierw Quetzacotl, a teraz próbuje denerwować Valdemora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...