Skocz do zawartości

Alien Territory [AT]


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 638
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

We also have a really much finished scripts of "Aliens" project. In a couple of days will be more screenshots and one important thing is that a alpha version will be at february of new year

 

 

We also finished many scripts for the Aliens project. We are going to publish more screenshots in a couple of days, so stay tuned. You can also expect the alpha version to be released on February, 2009.

 

Strasznie bełkoczecie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Wczoraj rozmawiałem z Borkiem - niestety nie mogę wam obiecać, że Alpha test będzie publiczny, może tylko między nami, może sobie wybierzemy kogoś do pomocy - od razu jednak uprzedzam, że każdy kto zaraz napisze "ja chcę uczestniczyć w testach", lub napisze do nas w tej sprawie może być pewien, że nie zostanie wybrany :P Jak już wersja Alpha będzie dobrze działać, to wtedy oficjalnie napiszemy o wszystkim i damy wam pograć, betę albo nawet w finalną jak testy pójdą szybko i sprawnie.

Za jakiś czas na stronie pojawią się też nowe ciekawe informacje - a na razie "Stay tuned" :) Co do angielskiego - to też zobaczycie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
http://www.gmclan.org/up1775_6_aliens.html

Skoro są te "oświetlenia" i nie widać całego viewa to może jednak zlikwidować te znikające kawałki ścian? imho lepiej by to wyglądało.

 

Ja też usiłuję to Borkowi powiedzieć. Raz, że szybciej gra działa, dwa, że to tandetnie wygląda. Owszem, jak nie było świateł to OK, ale w czasach technologii, gdzie mamy kanały alpha, to nie wiem co to ma za sens :D To nie jest rok 1990 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ale rozmawiałem z Borkiem i on twierdzi, że takie odkrywanie terenu jest lepsze, do tego nie żre tak zasobów jak kanały alpha. No cóż, zobaczymy, może wypracuje się jakiś kompromis :P

 

EDIT

Cofam co powiedziałem o tym znikaniu - w grze sprawdza się to niesamowicie :) Jak gra więcej osób, to całkiem inaczej się to odczuwa :)

 

Dwa screeny dla was, wykradzione od Boromira :P

https://gmclan.org/uploader/23/aliens1.png

https://gmclan.org/uploader/23/aliens2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łojezu, przeca na tych obrazeczkach nic nie widać. Co najwyżej jakiś ludek i kilka murków. Zbyt ciemnej grafice mówimy stanowcze nie!

 

Edit: A nie, to jednak mój monitor znowu się zdupił i zaczął wyświetlać wszystko w ciemniejszych odcieniach. =D Odwołuje to co powiedziałem, grafika ładna i czytelna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Miałem 14 MB RAMu zajęte, jedyny problem to pingi z serwerem :P Dużo jeszcze w grze brakuje, wiec będzie więcej - ale nie jest źle, a w porównaniu do Almory - wręcz aż za mało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Nie, w Teamie Gear-Studio są 3 osoby wymienione na stronie. Tak jak mówiłem, nie będzie otwartych testów i będziemy sami wybierać kogo potrzebujemy i nie przyjmujemy żadnych zgłoszeń. Wczorajsze testy to był pierwszy test tego jak działa serwer i jak się gra przy opóźnieniach przez sieć, bo do tej pory testy były głównie po sieci lokalnej, a tam opóźnień nie ma, natomiast do wersji Alpha, czy Beta, jeszcze trochę zostało (Alpha to będzie bodaj pierwsza wersja z GUI, Menu i wszytkimi trybami gry, Beta to wersja z poprawkami Alphy, swoisty RC do wersji pełnej - po Becie teoretycznie nie powinno być już bugów i wtedy dostaniecie możliwość gry - wcześniej na razie nie planujemy).

 

Więc proszę nie mieć żalu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, w Teamie Gear-Studio są 3 osoby wymienione na stronie. Tak jak mówiłem, nie będzie otwartych testów i będziemy sami wybierać kogo potrzebujemy i nie przyjmujemy żadnych zgłoszeń. Wczorajsze testy to był pierwszy test tego jak działa serwer i jak się gra przy opóźnieniach przez sieć, bo do tej pory testy były głównie po sieci lokalnej, a tam opóźnień nie ma, natomiast do wersji Alpha, czy Beta, jeszcze trochę zostało (Alpha to będzie bodaj pierwsza wersja z GUI, Menu i wszytkimi trybami gry, Beta to wersja z poprawkami Alphy, swoisty RC do wersji pełnej - po Becie teoretycznie nie powinno być już bugów i wtedy dostaniecie możliwość gry - wcześniej na razie nie planujemy).

 

Więc proszę nie mieć żalu :)

 

 

Spokojnie spokojnie . Rozumiem i pamiętam jak było mówione . Poprostu zdziwiło mnie jak yoda i max napisali coś o tych testach :) zaskoczyli mnie poprostu :) Pozdro :)

 

 

(nie myślałem że się wogóle dowiemy o tych testach )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...