Skocz do zawartości

Foxy Schizo Demo


Jaklub

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to odpaliłem i zacząłem grać, to odrazu odkryłem buga. Otóż jak spadam do tego dołu na początku to zamiast zginąć nic sie dzieje. Zacząłem naciskac klawisze i ekran zaczął sie poruszać na boki, tak jakby ten lisek ( czy co to jest ) łaził na dole. Więc to już minus. Podoba mi się muzyka, która niestety przyczynia się do wielkośći pliku. Ogólnie gra jest starannie zrobiona.

Moja ocena to jakieś 4+/6 (obniżone za tego buga)

 

Pomysł jest ok, popraw tylko błędy :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra zawiera wiele innych bugów :/ Po pierwsze, już wcześniej wspomniany - gdy spadniemy do dziury, to nic się nie dzieje. Po drugie, jak dochodzę do przycisku (?), który trzeba uderzyć od dołu to mam jakąś śmieszną platformę pod nogami... Po jakimś (krótkim) czasie ona znika i albo spadam w dół (lol), albo zostaję po stronie lewej i nie mogę przejść na drugą stronę. Po trzecie - bohater gry (tj. ten lis) zawiesza się na nosie lub innych częściach ciała, co bardzo źle wygląda.

 

No to tyle bugów, które odkryłem w ciągu 3 uruchomień gry.

 

Możesz jeszcze poprawić grafikę tego lisa i dodać animację. Bo troche dziwnie wygląda, jak on jeździ na brzuchu. Polecam Ci testować swoje gry, a nie od razu zapisywać i wwalać na serwer.

 

Ocena 2/6.

 

PS: Sorry, że tak srogo, ale nie lubię "owijać w bawełnę" :P Mówię to co myślę, nie mam zamiaru kłamać. Jeśli poprawisz te bugi, to na 100% będziesz miał u mnie wyższą ocenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego bugu ze spadaniem - wielkie UPS. Będzie nowa wersja dema. Ta latająca deska jest ograniczona - jest raz i musimy ją dobrze wykorzystać. Znika, gdy polecimy za wysoko i w określonych miejscach. fino25 - dzięki za szczerość, gra rzeczywiście ma dużo bugów. Ta śmieszna platforma to latająca deska - wskakujesz i lecisz. Tytułowy Foxy nie będzie się zawieszał w nowej wersji dema. Srogo? Cóż, ja mogę powiedzieć, że to demo to tak naprawdę tylko w "przerwie na herbatkę". Co do nowego dema - zlikwiduje ono stare demo. Gra nie zmniejszy rozmiaru. Bo midy są trochę nijakie. Grę testowałem 8 razy. Bugi zostaną poprawione. Mało możliwe, by gra zmieniła format muzy na MID. Co do rozmiaru dema - nie zmniejszy się. Tak czy siak - podziękowania składam wszystkim, którzy się tu wypowiedzieli. Poprawiona wersja demówki będzie bardziej rozwinięta i miała level więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fino25 - dzięki za szczerość, gra rzeczywiście ma dużo bugów.

 

Nie ma za co :P A tak na serio, to zawsze piszę prawdę, bo jeśli pisałbym, że gra jest fajna, nie ma bugów itp. (żeby Cię na przykład nie urazić to niektórzy mogą tak pisać) to napewno nie poprawiłbyś tego co trzeba i robiłbyś dalej na "odwal" :P A tak, jak kiedyś komuś się nawytyka błędów, da się nie za wysoką ocenę to od razu motywacja wzrasta :D Pozdrawiam, czekam na kolejne, poprawione demo :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trzecie - bohater gry (tj. ten lis) zawiesza się na nosie lub innych częściach ciała,

Niestety, odpaliłem grę i przekonałem się, że starsza wersja również nie miała tego bugu. Dema nie ma, ponieważ usunąłem starą wersję demówki i próbowałem sumbitować nową. Był error, zaprzestałem prób. Gra ma dużo bugów, poprawię je w pełnej wersji. A tak propos, prace są zawieszone do weekendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...