Skocz do zawartości

Nasze strony


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Przepraszam bardzo, że odświeżam. Bardzo. Ale nie mogłem w Valhalli bo tam to będzie nie na temat.A to jest odpowiedni temat.

http://www.sarts.yoyo.pl

To moja domowa strona. Darmowy download Software i innych. Strona się rozwija. I dzisiaj wybiore jeszcze gry jakieś z GMC fajne i tam dam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh yea - PHP fusion - ludzie co wy sie tak na te strony internetowe napalacie :F jak nie umiecie sami zrobić porządnej to po co zaś kolejny klon PHP fusion... Ja tam nie mam swojej strony i żyję :P

 

Ojej :(

byl artykul nawet o teamach i bylo cos tam takiego ze kazdy team musi miec www :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, że odświeżam. Bardzo. Ale nie mogłem w Valhalli bo tam to będzie nie na temat.A to jest odpowiedni temat.

http://www.sarts.yoyo.pl

To moja domowa strona. Darmowy download Software i innych. Strona się rozwija. I dzisiaj wybiore jeszcze gry jakieś z GMC fajne i tam dam .

O Kur*a! Zarąbiste dopasowanie loga do layout`a strony :D, a na dodatek rozwalający układ strony xD. I jeszcze podrobiona nazwa ;o. Nie no stronka roxi w dodatku PHP-Fusion :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonique, przydalby ci sie grafik, oj koniecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lowrider nim jest :) Dzisiaj mi zrobił robocze logo, ale jeszcze ma do poprawienia.

 

gdzie jestem? dzisiaj zrobiłem na szybko w 2 minuty takie niby logo bo na tamte nie mogłem patrzeć,pewnie coś Ci spróbuje zrobić ale mnie nie wkręcaj w jakieś akcje o których nie wiem,tak to jest z dzieciakami :)

w sumie wczoraj miałem na tej super stronie bana a dziś jestem grafikiem no niebywałe :boxed:

he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...