Skocz do zawartości

Nasze strony


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku wyślij SMSa pod numer 694735061 o treści NAZIOTS.PACC.TIBIANUM (gdzie TIBIANUM wpisz numer konta na OTSie ;)) Potem otrzymasz SMSa zwrotnego z informacją, że dostałeś PACCa

Nie ma to jak genialna metoda kupowania PACC przez wysłanie smsa na prywatny numer xd . To już nie lepiej przez GG napisać? Ty zarobisz na tym tyle samo, a chcący kupić nie straci tych paru groszy na SMSa :) . Swoją drogą, to Twój numer telefonu ;> ? A, i jeszcze jedno - pisze się "kupowanie", a nie "kupywanie".

 

I jeszcze ostatnia rzecz - CO TO W OGÓLE JEST ZA STRONA?! Co mają pentagramy do nazizmu? Czemu akurat nazistowski? Czemu OTS dla Hitlerowców? Po co PHP-Fusion dla takiej drobnej stronki informacyjnej? Wybacz, ale to jest żenująco-śmieszne ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tymon za moimi plecami anulował rangę tuxmanowi... cóż... dałem nową. :)

 

Już wolałbym "Major User" od tych żenujących rang "Moi kumple ---^" i "Nazi wannabe :("

 

 

Myśli, że jak ma nazi w nazwie to go polubią na tym forum. Ani trochę śmieszne - za to żenujące na maksa.

 

Popieram. Przez moje lamerstwo wymyśliłem żenującą nazwę. No to jakie macie propozycję na zmianę nazwy strony?? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuxman, myślisz, że jesteś taki śmieszny? W sumie nawet nie da się mieć mniejszej reputacji niż ty. Żałosny jesteś, idź się lecz, umrzyj, wyjdź i nie wracaj ... Jesteś bardziej żałosny od Greli.

 

Tylko zamknij za sobą drzwi... o ile w domu nauczyli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...