Skocz do zawartości

Nasze strony


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Ja tam widzę stek bzdur w tych artach, szczególnie w tym o Windows 2.0 ;p . Od kiedy to niby w Windows po raz pierwszy były ikony na pulpicie :] ? Bo ja myślałem, że Xerox Star (1981) miał jako pierwszy ikony na pulpicie, ale ok, nie będę się sprzeczać :] .

 

Tu masz rację, miałem na myśli że w systemach windows pierwszy raz pojawiły się ikony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.soniquehomee.yoyo.pl jeszcze w proszku :)

www.azurenightwood.xad.pl smocze RPG

www.gamemakerclan.fora.pl moje forum o Gmie

 

I nie życze sobie na moich stronach spamowania durnych tekstów tak jak to już było na moim forum, co zrobili to GMclanowicze(dotąd niewiem kto).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie życze sobie na moich stronach spamowania durnych tekstów tak jak to już było na moim forum, co zrobili to GMclanowicze(dotąd niewiem kto).

Skąd wiesz że GMCLANowicze ;p ? Poza tym, wyłączaj pisanie dla gości i banuj użytkowników którzy zaśmiecają forum, bo inaczej nigdy nie zapanujesz nad tym xd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Singularity (Bagno) - rox tekst na tej stronie :

 

Tutaj możesz umieścić menu górne (modyfikuj w pliku functions.inc.php tego theme'a)

 

Sonique - radziłbym założyc forum z obsługą przez ftp...

Poza tym wątpie by ludzie chcieli sie rejestrowac na forum, gdzie są 2 działy i gdzie admin nie usuwa "spamerskich" postów i dodatkowo pisze tematy o treści :

"Banuje was wszytkich!!! huje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dhost.info

 

darmowy hosting(100mb/300gb transferu mies./php 5/mysql 5/gd 2/zlib/możliwość wsadzenia reklamy tam, gdzie chcesz). :) już niedługo ruszy kilka podserwisów, będzie nowa strona, ogólnie od jakiegoś czasu michael, jason i ja renowujemy serwis.

 

pozdro,

LittleFish

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amadeo: To jest baaaaardzo słabe. Ubogie. Wierz mi, postaraj się bardziej, moja strona z 2005 roku wygląda lepiej. (Oczywiście to MOJE zdanie, więc proszę bez kłótni) Jednak może być lepiej. Zmniejsz logo - to dobry i skromny początek.

Według mnie strona z PHP-Fusion i ciekawą zawartością jest lepsza, niż niedorobiona strona z formularzem.

 

(Moja strona jest przerabiana i będzie niedługo, prawdopodobnie pod nowym adresem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...