Skocz do zawartości

Zablokowane AO: peal.no-ip.org


Blejd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 482
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy
ej gnysek właśnie - mówiłeś że wywalisz wisdom z armorów, ale wywal też z mieczy. Teraz mam Glass Sworda, a następne 3 ( w sklepie w DF ) wymagają 20+ wisdom x_X wtf? Dopiero Evil Sword jest typowy dla woja a żeby go nosić trzeba mieć z 40 lvl. Wywal te wymagania wisdom proszę cię.

 

@up: możne gnysek doda te łuki i wandy o których mówiliśmy ;p

 

Sklep w DF ?? Więcej konkretów :lol2: Teraz siedzę nad itemami, więc pora na to :P

 

@Edit: Deep Forest tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep w DF ??

no ten "ukryty" ;p Sprzedaja tam też miecze ( natural sword, posion sword ) i one też wymagają wisdom ;/

 

Btw dowiedziałem się od Jakima że po zdobyciu 53 lvla zmienna expa przekracza maksymalną wielkość i dalej nie da się wbić ;P gnysek proponowałbym żebyś dał ograniczenie do powiedzmy 50 lvla i będzie to maksymalny jaki można wbic :)

 

Btw2: serwer Blejda padł? =o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
no ten "ukryty" ;p Sprzedaja tam też miecze ( natural sword, posion sword ) i one też wymagają wisdom ;/

 

Btw dowiedziałem się od Jakima że po zdobyciu 53 lvla zmienna expa przekracza maksymalną wielkość i dalej nie da się wbić ;P gnysek proponowałbym żebyś dał ograniczenie do powiedzmy 50 lvla i będzie to maksymalny jaki można wbic :)

 

Btw2: serwer Blejda padł? =o

 

daj screena, bo dziada znaleźć nie mogę. Tom się nazywa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj screena, bo dziada znaleźć nie mogę. Tom się nazywa ?

NPC? Tak, chyba Tom ;D No on sprzedaje te wszystkie armory z których miałes usunąć widom i przy okazji te miecze ;p I mógłbyś też zbalansowac ceny - bo przepaści są za duże np. między Drak Shieldem(chyba tak sie to nazywa) a następnym w kolejności Fire Shieldem :F 1,500,000g to troche za dużo IMO. ( bez bug trade'u )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Jak to ten koleś, co stoi przed budynkiem, a w środku dwóch, to znalazłem.

Wygląda na to, że skley są 4: 2 z broniami, jeden z żarciem + broniami przy wjeściu do miasta i jeden w barze - zgadza się ?

 

Teraz będzie zatem 5, tylko nie wiem gdzie postawić nowego gostka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Pomyślę, bo będę musiał go postawić za ladę :P

 

Btw. Odkryłem, że jest MULTIPLER x3 na kasę! Autentycznie :P Bo ustawiłem cenę Hidden Sworda na 999 999 i w sklepie miał 2 999 997 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą niech ten Hidden Sword będzie w miarę ludzki, dla gracza Temple Sword jest prawie że nie osiągalny ze względu na swoje wymagania, a co dopiero taki artefakt :).

 

I mała uwaga:

Plant - 2000HP, ~60k doświaczenia,

Inf Spider - 5000HP, ~90k.

 

Wniosek: tych drugich kompletnie nie opłaca się bić, zresztą nawet dropy są gorsze od np. Death Spidera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Oczywiście, Hidden Sword będzie miał nie za wysokie statystyki, ale będzie opłacalną bronią - dlatego nie chciał bym aż w Dungenie jej dawać :P

Ew. zrobię podmianę z jakąś inną w którymś ze sklepów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo frozen axe ;/ minimalny lvl to 50. gnysek, ale ten multipler zwiększa ceny tiemów, a nie wypadającego golda? ;p Swoją drogą co do npc'a polecam go postawić na poczatku dungwonów ( wejście od undergrounds ) B)

 

gnysek, Hidden Sword za kasę :o NIE! niech ten item będzie bardzo trudnym do zdobycia dropem. Ale niech nie będzie miał wymagań zadnych ;3

 

a poprawiłeś drop rate?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...