Skocz do zawartości

Zablokowane Co kojarzy Ci sie z nickiem Yoda?


Ddusia94

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

marihuaaaana mi sie kojarzy

Tobie to wszystko z jaraniem się kojarzy :P

 

I nie chcem widziec tu zadnego tekstu zwiazanego z tym czy Yoda powinien lub nie byc moderatorem.

A oprocz tego ciagle nie moge zrozumiec czemu ON ma moderatora...

hmmm...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak Yoda kojazy mi sie ze strasznym offtopowaniem i wk***aniem mnie... A oprocz tego ciagle nie moge zrozumiec czemu ON ma moderatora...

 

Nie rozumiem czemu się wypowiada ktoś kto dopiero co znalazł to forum i nie zna kompletnie realiów. Sądząc po ilości postów, może się po prostu przyglądał, nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu się wypowiada ktoś kto dopiero co znalazł to forum i nie zna kompletnie realiów. Sądząc po ilości postów, może się po prostu przyglądał, nie wiem.

 

 

Znam realia tego forum. Tak naprawde "przyglądam" się temu forum od roku.

 

 

NP: Nowy pisze. Jak zrobić chodzenie gracza. Yoda pisze FAQ albo google.pl, ale są setki takich tematów. Wogule nie podoba mi się podejscie do człowieka przez niektórych uzytkownikow tego forum. Oni poprostu znoobiają te forum. Spójrzcie chociażby na gamedev forum. Tam jeśli ktoś odpowiedzi nie zna to się wogule nie udziela. TU JEST INACZEJ.

 

Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NP: Nowy pisze. Jak zrobić chodzenie gracza. Yoda pisze FAQ albo google.pl, ale są setki takich tematów. Wogule nie podoba mi się podejscie do człowieka przez niektórych uzytkownikow tego forum. Oni poprostu znoobiają te forum. Spójrzcie chociażby na gamedev forum. Tam jeśli ktoś odpowiedzi nie zna to się wogule nie udziela. TU JEST INACZEJ.

A ktoś Ci każe przebywać tutaj na forum? Jak się nie podoba to nie wchodź na forum i sprawa z głowy..

Takie ciągłe opieprzanie nie też nei jest dobre, bo odstraszacie nowicjuszy.

Ale jak się czyta niektóre ich posty to aż nie można naprawdę inaczej ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ranmus: wolisz team 20 pr0 czy 500 nowicjuszy?

Tam jeśli ktoś odpowiedzi nie zna to się wogule nie udziela

To dlaczego w moim temacie jeden user nie znajacy sie w ogole na sprawie odpowiedział?

i pisze sie 'w ogóle' tak na przyszłosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NP: Nowy pisze. Jak zrobić chodzenie gracza. Yoda pisze FAQ albo google.pl, ale są setki takich tematów.

No ale jeżeli takie coś jest już w FAQ to chyba warto najpierw tam zajrzeć niż zakładać nowy temat?

 

btw. Co do Yody. Hm. Yoda to szatan i zjadł go Wow :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolisz forum z 10 pr0, którzy nic nie robią czy z 1000 nowicjuszy, którzy coś robią?

Zdecydowanie 10 pro którzy nic nie robią.

 

Oni poprostu znoobiają te forum.

lol, my? odstraszając noobów? ;D

 

Spójrzcie chociażby na gamedev forum. Tam jeśli ktoś odpowiedzi nie zna to się wogule nie udziela. TU JEST INACZEJ.

Myślisz że ja nie znam odpowiedzi na te pytania? Ale co, niech poszukają, niech się pomęczą trochę! Jeżeli ktoś zadał pytanie, a ja nie znam odpowiedzi, to znaczy że to na pewno nie noob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam realia tego forum. Tak naprawde "przyglądam" się temu forum od roku.

NP: Nowy pisze. Jak zrobić chodzenie gracza. Yoda pisze FAQ albo google.pl, ale są setki takich tematów. Wogule nie podoba mi się podejscie do człowieka przez niektórych uzytkownikow tego forum. Oni poprostu znoobiają te forum. Spójrzcie chociażby na gamedev forum. Tam jeśli ktoś odpowiedzi nie zna to się wogule nie udziela. TU JEST INACZEJ.

 

Dziekuje

Słownik ortograficzny to Ty masz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol, my? odstraszając noobów? ;D

No jakby nie patrzeć to każdy zaczynając zachowywał sie jak noob - ja również, ale przebywając tutaj user się uczy jak nim nie być. Za mojej młodości na forum nie było nikogo kto by jechał nowych. I dobrze, bo gdyby był to pewnie nie byłoby mnie tutaj teraz i nie mógł bym pomagać innym. Dla tego Yoda: postaraj się być tolerancyjny, możesz sypać warnami, ale nie wyganiaj nowych z forum - to nie jest dobre, a kto wie, może wśród nowych pojawi się ktoś kto przebije Nas wszystkich? ;D

PS. No chyba, że o to chodzi by nikt takowy nie miał szans się wybić - to też strategia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@topic:

 

Nick Yoda kojarzy mi się z kimś kto słucha/słuchał Iron Maiden i jest/był spoko... ;D

 

@offtopic:

 

Na gamedev łatwo nie jest... ;)

Ale jeśli ktoś wraca na dobrą drogę - "chwalą" go za to, zauważają to.

Na gmclanie jednak opinia o użytkownikach pozostaje jedna na zawsze. :D

 

EDIT: Przykład: Wojo_14 ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Yoda kojarzy się ze StarWars, które kojarzy mi się z JK2JO, które kojarzy mi się ze Starcraftem. Dwie gry kosmiczne SF, które lubię :P

 

Co do tego sporu:

Ja nie! =D

Kot jest mój? ;]

Każdy ma jakieśtam wady i zalety (oprócz mojej młodszej siostry - same wady, Dark wie jak ma na imię :D). Ja jak nie znam dokładnej, konkretnej odpowiedzi to się nie udzielam. Ogólnie, denerwują mnie wypowiedzi w stylu: "Musisz pokombinować z image_angle i lengthdirem".

A Yoda zdjął mi ostatniego warna :), więc jest spoko, a gdyby zaprzestał straszenia nowych to byłby... no nie wiem, spoko x2 ;}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...