Skocz do zawartości

Crazy Hunt


Harrrry

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

o żesz k**** doje***** teraz z tym wszystkim daje 5!/5 i ...to jest de best

proponuje w wersji v0.2 dodac:

-lvle: czyli ze np. te 5 sezonow to bedzie 1 lvl i trzeba w ktoryms z tych sezonow wybudowac jakas okreslona rzecz i jak ja zbudujesz to przechodzisz no nastepnego lvla z kolejnymi 5 lvlami az do konca

-mozliwosc saveowania

-tryb survival czyli np masz nieskonczona ilosc sezonow i w kazdym sezonie musisz zabic odpowiednia ilosc kaczek aby dostac sie do nastepnego sezonu

-tryb multiplayer (troche glupie) 1 player steruje myszka i musi zabic drugiego playera ktory bedzie sterowal strzalkami lub wasd i nie moze dac sie zlapac jednak nie bedzie za bardzo wyroznial sie z tlumu kaczek i ciezko bedzie go zabic

-wiecej kolorow kaczek

co sprawdzic:

-podczas wielkiej rozwalki obraz sie rusza i z bokow na dole, z lewej i u gory jest czarne a z boku prawego jest jakies zielone

 

szczegoly:

-paintowe kaczki (jak na 1 dzien robienia to spox ale wiesz)

-baaardzo paintowe ambony (to popraw bo mnie denerwuje ta ambona)

-informacje po sezonie zmien je jakos bo to (co do takiej ladnej gry) brzydko wyglada i niszczy estetyke

 

co jest good:

-rozwalka

-wciaga ale da sie ja przejsc w 1h

-LATAJACE KROWY nie bron tylko 5 sezon ale bron tez fajna

 

Wygralem gre majac wszystko i czekam na wersje v0.2 (nie popedzam) POWODZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wypas giera to na lige już było dobre a teraz bomba.

Takie widoki to ja lubię GRATZ :

fireworkskx8.png

Ale nie obeszło się bez błędów a właściwie tylko jednego. Jak kupiłem miotacz ognia ze wszystkimi wieżyczkami i i działami to nie mogłem z niego strzelać, dopiero kupienie innej broni i zmienienie miotacza na tą inną broń i powrocie z powrotem do miotacza rozwiązało problem.

ocena 4/5

Kiepsko wygląda jeziorko a właściwie ten piasek dokoła.

EDIT: aha i jeszcze popraw kolor czcionki w sklepie bo mało widać napisy

EDIT2: odwołuje to z miotaczem wszystko jest w porządku po prostu nie zauważyłem że deszcz pada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze podoba wam sie v .01, Prace nad v .02 idą pełną parą. Po kilku partyjkach udalo mi sie zbalansowac troche zarabianie kasy i koszty broni. (zauwazylem ze od sezonu 3 zaczynaja sie nudy bo juz na wszystko nas stać) Oto pełna lista poprawek i nowości:

 

- 2 dodatkowe tryby gry

- 1 dodatkowy rodzaj zwierzyny - pomysł anulowany ^^

- bardziej zbalansowana rozgrywka

- możliwość dostosowania efektów graficznych

- kilka małych poprawek

 

wersja .02 będzie wersją ostateczną, chyba ze bede mial jeszcze jakis fajny pomysl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-lvle: czyli ze np. te 5 sezonow to bedzie 1 lvl i trzeba w ktoryms z tych sezonow wybudowac jakas okreslona rzecz i jak ja zbudujesz to przechodzisz no nastepnego lvla z kolejnymi 5 lvlami az do konca

-tryb multiplayer (troche glupie) 1 player steruje myszka i musi zabic drugiego playera ktory bedzie sterowal strzalkami lub wasd i nie moze dac sie zlapac jednak nie bedzie za bardzo wyroznial sie z tlumu kaczek i ciezko bedzie go zabic

Głupi pomysł

-mozliwosc saveowania

-tryb survival czyli np masz nieskonczona ilosc sezonow i w kazdym sezonie musisz zabic odpowiednia ilosc kaczek aby dostac sie do nastepnego sezonu

jestem na tak ;)

 

A może by tak atakowanie gracza przez kaczki? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupi pomysł

 

No to sam wymyśl coś, żeby przejście tej gierki nie zajmowalo tylko 1h

 

EDIT: A może bonusy???

EDIT2: Burza? Chmury? Wschód/Zachód słońca? Śnieg? Możliwość lotu kaczek pod kątem? Grad (np uniemożliwia strzelanie działek)?

EDIT3:

Nie kończ tej gry. Mało kiedy wydawane są takie gry na GMC. Dodaj więcej typów kaczek

Racja, wiele osób mówi, że to najbardziej wciągająca gra na GMC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oto jest dostępna finalna wersja 1.02! Możecie ją pobrać tu lub w pierwszym poscie. Nowa wersja przede wszystkim oferuje idealnie zbalansowaną rozgrywkę i 3 różne tryby gry. Wszystkie szczegółowe dane na temat broni i zwierzyny znajdziecie w helpie (F1).

 

Moje wyniki: Przygoda, Deathmatch, TimeAttack

 

Pomimo że jest to wersja finalna, jeśli będę miał chęci to postaram sie zrobic jeszcze kolejną wersję. Nazwę ją wtedy .03 deluxe albo coś w tym stylu. B)

 

GL & HF, i pochwalcie sie wynikami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ma niesamowitą grywalność. Niestety tylko przez jedną grę, bo potem w sumie gra nie ma sensu. Do trzeciego sezonu udało mi się wszystko postawić i masakrować miotaczem ognia. Poza ubiciem paru krówek które dają niewspółmiernie niskie zyski w porównaniu do kaczek nie ma tam nic nadzwyczaj trudnego.

 

To tak - plusy:

 

+ ładne grafiki, miodzio efekciki

+ wciąga na te parę sezonów

+ fajne tryby

 

I - minusy:

 

- Balans broni (shotgun niesie gigantyczną zagładę niewspółmierną z kosztami, przy postawieniu większej ilości ambon, laser - snajperka - bazooka - trójca bezużytecznych broni, no i miotacz ognia ze skłonnościami do nieodpalania się, przez co te klikadziesiąt tysięcy wydanych idzie do piachu.)

- ...latające krowy? To było zabawne tylko w Wormsach i tylko raz.

- Postawienie drugiej ambony jest ZBYT tanie. Powinna kosztować mniej więcej 70-100% więcej.

- To samo te działka, zbyt tanie - 1000 za działko i 5000 za jonówkę przy 20 tys. na miotacz ognia to śmiech na sali.

- W sumie małe możliwości kombinowania z brońmi... może wprowadzić takie coś jak ulepszenia konkretnych właściwości jak dmg, wystrzelone pociski, ich szybkość itp. za odpowiednie pieniądze.

- Grę powinno dać się przegrać. Np. że w tym sezonie trzeba uzbierać tyleśtam a tyleśtam.

 

Nie rozumiem całej tej euforii i wychwalania tej gry wniebogłosy. Większość z nich pewnie raz zagrała, a potem wróciła do poprzednich zajęć zapominając o grze bądź usuwają. Niemniej kawał dobrej roboty, i 4/5 się należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w timeattack to normalne ze strzelamy z kaczek?

I jescze jeden blad jak wchodzimy do sklepu podczas tego samego trybu.

 

Zaraz dam screeny.

https://gmclan.org/up1236_5_bug122.html

https://gmclan.org/up1236_5_bug222.html

 

Zgadzam sie dziadkiem w sprawie zbalansowania cen wszystkich produktow :)

I rozwinac jakos ten tryb przygody jak mowi dziadek.

Wogole to polac dziadkowi! a jak!

 

Gra po malych zmianach bedzie jak najbardziej zaslugiwalo na mocne 4/5 a jak dodasz jeszcze cos ciekawego (swojego) to moze i nawet na 5! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wersja najnowsza już mnie tak nie zachwyca. Deathmatch to poprostu żenada mam tylko 3 bronie (jak sie nie myle) w których nieskonczonosc ammo jest, a do sklepu nie moge wejsc :angry:

Time attack jest tak samo żenujący, ponieważ nie ma takiej broni w time attack, która by tak szybko zabijała, że czas by tak szybko się nie skończył.

Nigdzie nie widze opcji rozluźnienia się, którą tu popierało kilka osób :crying:

W trybie przygoda nic się nie zmieniło.

I ta najnowsza wersja to nic nowego, żadnych nowych kaczek, żadnych nowych broni, w time attack czas leci w sklepie (beznadzieja).

 

Deathmatch - 2/5 :]

Time Attack - 2,5/5 :P

Przygoda - 5/5 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba :] te combosy i nagroda na koniec :D Może będzie Crazy Hunt 2 albo co :jezor:

 

Tobie sie podoba, ale tym którzy przeszli grę więcej niż raz to chyba nie. Bynajmniej mi nie bo nie lubie 2 razy przechodzić tego samego. Wciaga na nie dłużej niż godzine. Widziałem bardziej wciągające gierki a v.o.1 jest lepze bo na koncu mozna sie pobawic i mozna bylo miec 4 ambony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, zrobiłem jeszcze taki mały dodatek do ostatniej wersji. Nowością jest możliwość zapisania się do tabeli wyników online. (Link)

 

Do trzeciego sezonu udało mi się wszystko postawić i masakrować miotaczem ognia.

Myślałem, że już jest wszystko na maxa zbalansowane... <_< podaj mi kolejność z jaką kupujesz bronie i ambony w sklepie, to zobacze czy to naprawde mozliwe i sprobuje poprawic

 

nie ma takiej broni w time attack, która by tak szybko zabijała, że czas by tak szybko się nie skończył.

Mi jakoś udało się wykręcić 10min B) spróbuj innej strategii. ;)

 

...latające krowy? To było zabawne tylko w Wormsach i tylko raz.

W Wormsach to raczej latające owce... :P

 

Deathmatch to poprostu żenada

 

Też mi się DM nie podoba, ale nie mogłem nic fajniejszego wymyślić. A tak w ogóle to miały być 2 bronie (bez snajperki, poprawiłem w nowej wersjii)

 

Prawie bym zapomnial: podziękowania dla Shockera za pomoc przy robieniu tej wersji. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harry, to tak:

 

Najpierw rozwalałem łukiem, żeby dobić do shotguna. Potem zacząłem rozwalac shotgunem i wypróbowałem laser. Stwierdziłem, że jest do kitu, ale wykręciłem nim sporo kasy w końcu. Potem kupiłem minigun, wyzbierałem nim dużo kasy. Potem dokupiłem drugą wieżyczkę i grałem shotgunem, żeby byle się trzeciej dorwać. No i z górki - trzecia wieżyczka, obie działka przeciwlotnicze i to zabawne działko. No i skończyłem na miotaczowaniu ognia, który nie zawsze zresztą działał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...