Skocz do zawartości

Trójkąt bermucki


Syliush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z zewnątrz może wyglądać na koguta. Wystarczy jednak obrać go albo polać Sosem Pomidorowym Winiary z dodatkiem kwasu solnego aby odkryć prawdziwą naturę rzeczy.

 

Niemniej, mam nadzieje że wiesz iż grozi to załamaniem Drewnianej Konstrukcji Do Spawania Rzeczy Zbudowanych Wyłącznie Z Wody Wyznaczającej Środek Ciężkości Aluminium (w skrócie DKDSRZWZWWŚCA)

 

Problemem tym zajmowali się najlepsi dekarze i wymyślili rozwiązanie - Sobotnia Zupa Świąteczna Do Podlewania Rekinów (w skrócie SZŚDPR). Jedyną wadą jest zabójcze działanie na pochodne chlorowodoru ( Pod wpływem zamieniają sie w różowe kineskopy ryczące "Miałem ja słój - ostał mi sie jeno ch*j" w rytm rozrostu gór świętokrzyskich)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemniej, mam nadzieje że wiesz iż grozi to załamaniem Drewnianej Konstrukcji Do Spawania Rzeczy Zbudowanych Wyłącznie Z Wody Wyznaczającej Środek Ciężkości Aluminium (w skrócie DKDSRZWZWWŚCA)

 

Problemem tym zajmowali się najlepsi dekarze i wymyślili rozwiązanie - Sobotnia Zupa Świąteczna Do Podlewania Rekinów (w skrócie SZŚDPR). Jedyną wadą jest zabójcze działanie na pochodne chlorowodoru ( Pod wpływem zamieniają sie w różowe kineskopy ryczące "Miałem ja słój - ostał mi sie jeno ch*j" w rytm rozrostu gór świętokrzyskich)

 

Załamanie DKDSRZWZWWŚCA występuje wyłącznie podczas pory obiadowej logicznego orangutana zarządzającego wytrzymałością cząsteczek rzeczy, minerałów i kaloszy, kiedy nie może kontrolować reakcji rozpadu związków drewiennych na złoto i ciekły hel. Po za tym obieranie czy polewanie koguta jest całkowicie bezpieczne.

 

SZŚDPR jest za to groźny dla życia bakterii, które pod wpływem owego związku produkują komunistyczne plakaty, przez co środowisko jest zaśmiecane, a kapitalizm stoi pod groźbą wielkiego potknięcia się o niepodal leżącego martwego Lenina i upadku z impetem twarzą na gumowy beton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZŚDPR jest za to groźny dla życia bakterii, które pod wpływem owego związku produkują komunistyczne plakaty, przez co środowisko jest zaśmiecane, a kapitalizm stoi pod groźbą wielkiego potknięcia się o niepodal leżącego martwego Lenina i upadku z impetem twarzą na gumowy beton.

 

Z tym zgodzić się nie moge, ponieważ entropia wykazywana przez obrotową czaszkę na kółkach zaj*banych ze sklepu z widłami jest proporcjonalnie odwrotna od temperatury Zamarzniętej Złej Chłodnicy Do Pieczenia Czarnych Śliwek Spod Obranej Szafy Na Akcesoria Związane Z Robaczywą Flagą Niepodległości Niemiec (W skrócie ZZCDPCŚSOSAZZRFNN). Niemniej, entropia ta, kopie tak niesamowicie w ogumienie do statków powietrznych iż jestem zmuszony przyznać rację, oraz ciężarówkę tytanowych krzyży do budowy grilla temu kto wymyśli Rakietowe Obówie Dla Trzody Mlecznej (W skrócie RODTM).

 

Najnowsze badania przeprowadzone przez szefców z ulicy średniej sugerują ujemny potencjał polującym na słonie i jednocześnie kradnącym (UMYŚLNIE) trawe z pustyni. Ma to zły wpływ na głuszcze grasujące jako najemni czarownicy w lesie pod częstochową - czar rzucony przez głuszcze rzuca na ofiare klątwe gargamela - co chwila ofierze rośnie pióro na lewej, trzeciej i ósmej stopie. Zaklęcie te powoduje przez to śmierć w straszliwych męczarniach wskutek niedotlenienia i przepalenia prostaty rycząc jednocześnie: "Miałem ja klej - zamienił mi sie w lej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hashish.. ;]

Trawska nigdzie nie mieli, ale w 2 dniu szukania znalzłem typka który sprzedawał haszik niemcom pod hotelem ;] w zyciu nie dostalem tyle tak dobrego haszu po tak niskiej cenie. normalnie 10x bardziej sie opłaca niż w polsce.

ale co to ma wspólnego z bermudami? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma piernik do wiatraka?

 

Tyle samo liter

PIERNIK

WIATRAK

tak samo rozmieszczone samogłoski, a zresztą dla Macgyvera to nie ma różnicy.

 

 

Jak myślicie jaką tajemnicę skrywa trójkąt bermuDZki ®© ?

 

Otóż jest kilka wersji:

A: Jest to działanie zamieszkałego tam plemienia Fidżimigofogów i Madafaków, którzy:

- W 2010 roku zamierzają wprowadzić płatki z mlekiem w kształcie trójkątów o rozreklamowanej już nazwie Trójkąt Bermudzki ®©

- Chronią oni kodu zródłowego gry Catch The Triangle, zapisanego na dyskietce położonej w centralnej części Bermudowego miasta

B: Zauważ, że jednym z wierzchołków Trójkąta Bermudzkiego ®© jest Floryda, słynąca z niebieskich bananów i wysyłania konserw w kosmos (za pieniądze Podatników ®©). A skąd biorą na to metal? Chyba nie z plomb Podatników ®©. Wielki elektromagnes (nie mylić z magnezem, który jest na biegunkę (dla niewtajemniczonych na sraczkę)) wciąga statki i myśliwce a potem lud amerykański przetapia to na rakiety.

C : Trójkąt widnieje na drzwiach męskiej toalety (dla niewtajemniczonych Kibla ®©). Może to oznaczać męską dominację nad kobietami

D : Statki wpływające na ten teren przyjmują wartość Visible=false. Otóż musisz wiedzieć, że cały świat jest jednym wielkim programem. To, że niejaki Mark Overmans napisał Game Makera w Game Makerze, którego napisał, zostało już ustalone wcześniej na alarmach. Do dziś hakerzy próbują zdobyć kod źródłowy świata np. niejaki Obj_Napoleon (nie mylić z serem), albo Dr Eggman.Znane Polskie powiedzenie mówi: Kobieta zmienną jest (dla niewtajemniczonych Dupa(Dla niewtajemniczonych Tyłek(...Zadek(...Tył samochodu)))).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up: Nom, te topiki się przejadły. Wolę ptaszniki i czarne wdowy! O!

 

Oto mój plan, jak nie dopuścić nowych do zakładania dziwnych tematów:

1. Zamienimy takiego spamera w pchłę, mało bezbronną pchłę.

2. Wsadzimy tą pchłę do jednego pudełka.

3. A to pudełko do drugiego pudełka.

4. Potem jakiś mod wyśle go do siebie pocztą.

5. A kiedy dojdzie to, muahahaha, rozwali go młotkiem.

Wyborne, wyborne, wyborne!

 

Zgadnijcie skąd ten beznadziejny plan :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Idziesz do sądu!!

Mam ciotkę która będzie moim prawnikiem!! :<:<:<

Nie pozwolę by ktoś nazywał mnie nekrofilem!!! ;(;(;( (a co to?!)

 

EDIT:

Nie odpowiem w następnym poście bo dostanę warna

wszyscy,czyli darkmaximal też?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci post.

Trójkąt "bermucki" hmmm.... nieee to nie kanapka! sorka myślałem o kanapce "bermuckiej".

Wg. mnie (i mnie) nie ma czegoś takiego jak trójkąt "bermucki" ani bermudzki, niema żadnej Zaginionej Atlantydy, niema żadnego rekina z marsa ani nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...