Skocz do zawartości

Jakiej muzy sluchasz w tym momencie?


Maxius

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

wooo? jak przestałem puszczać na osiedlu Tarję i zacząłem nagłaśniać dark passion to nikt mi się już nie drze przez okno żebym ściszył muzę. Widać HiphopowoPopowe osiedle woli nowy woklal.

Ale ty tu chyba o metalowcach mówisz.

 

Jendak ja Tarji głos mniej lubię niz Annete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niekobiecego Nightwisha najlepszym kawałkiem jest High Hopes, a niech tylko ktoś powie że nie ;D . Wersja koncertowa tego kawałka, która jest na składance Highest Hopes wymiata. Co do wokali, Tarja zdecydowanie lepsza, ale Annette nie taka zła znowu, pierwszy kawałek z pierwszej płyty z nią wymiata (Poet And The Pendulum bodajże, ale nie mam siły teraz sprawdzać), jakoś inne mi do gustu nie przypadły. Dużo kawałków z Tarją zresztą też mi nie przypadło do gustu, dlatego ja wolę poczekać na więcej nagrań z Anette przed takimi osądami która lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie ktoś z tego forum na koncert Iron Maiden? Ja niestety nie, za późno się zorientowałem że taki jest ;dd

 

Ojesus, żałować, żałować...nie jestem na tyle stary, by poza tym jednym być na ich innych koncertach wcześniej, ale ten podobno był najlepszy z tych, jakie grali w Polsce (przynajmniej od początku lat 90-tych). Epickie, genialny show.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z Nightwisha najbardziej lubie wokal Marca. Co kobiet to jednak Tarja lepsza byla, bo Anette brzmi dla mnie zbyt popowo. Chociaz z drugiej strony pod koniec wspolpracy z zespolem Tarja tylko liczyla kase z plyt i koncertow.

 

Ja tym czasem slucham Children Of Bodom - Follow The Reaper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale która ty wolisz? pewnie więcej będzie ludzi którzy wolą Annete więc wychodzi na to że Annete jest lepsza.

 

Więcej ludzi lubi Tarje ;) Dla mnie tu nie ma porównania Anette to już nie to samo. Zresztą, jak ktoś tu już powiedział Nightwish równie dobrze mógłby być bez wokalistek, byłoby wtedy nawet lepiej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, szukałem tego tawałka od dłuższego czasu, a okazało się, że miałem go na kompie :D

Uk Apache & Shy Fx - Original Nuttah

Jednym słowem klasyka! :]

yeeah no to chwila żeby kklasyki było więcej ;)

 

uk apache - no escape

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...