Skocz do zawartości

Komiks o GMCLAN


ariyme

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nikt tak nie zmotywował do własnej twórczości tutejszych użytkowników jak właśnie groźba zamknięcia projektu:

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=6775&st=0

dawno to mało powiedziane :) ja powiedziałbym ze nigdy.

parówkowym skrytożercom mówimy stanowcze Nie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 223
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

o jaaa. *___* byłbym wdzięczny gdybyś mnie też umieścił w komiksie, w końcu jestem tutaj jedynym pojebanym pseudo emo (pozerem) boyem xD możesz mnie wyszydzić w tym komiksie i wcale nie muszę grać tam kluczowej roli, mogę nawet w jednej klatce komiksu wystąpić x3 dziękuje...

 

moje zdjęcie jakby co xD

 

l_20a274fad954bfa31c7b35d7234467dc.jpg

 

nie widać twarzy ale po co Ci to będzie w sumie potrzebne x3 Skoro rysujesz już w stylu manga/anime to możesz sparodiować mnie w ten sposób że mam długie emo włosy które zakrywają całą twarz... x3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Komiks jest dobry, ale tak jakby brakuje w nim zakończenia, a konkretnie pewnych dwóch istotnych okienek... :] Może bym i photoshopnął, ale mam teraz ważniejsze rzeczy na głowie (jutrzejszego spotkania z promotorem mogę nie przeżyć :/ ). Póki co nie będę zdradzał jak ja widzę zakończenie tej historyjki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komiks jest dobry, ale tak jakby brakuje w nim zakończenia, a konkretnie pewnych dwóch istotnych okienek... :] Może bym i photoshopnął, ale mam teraz ważniejsze rzeczy na głowie (jutrzejszego spotkania z promotorem mogę nie przeżyć :/ ). Póki co nie będę zdradzał jak ja widzę zakończenie tej historyjki.

 

No zostawiłam xD byście sami sobie dopowiedzieli. z resztą kartki zabrakło xD :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...