Skocz do zawartości

Crazy Ball


Wiedzmak2

Rekomendowane odpowiedzi

A ja radzę nie dawać takich badziewi bo tylko posty sobie nabijasz. Co może przez nastepne 20 minut zrobisz 10 tematów z Kacz Klaunami? No i nie ma screenów. A gra nie dość że badziewna to jeszcze po co dawałeś plik projektu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem "grę" w niecałą minutę, przy czym już w 10 sekundzie zaczęło mi się nudzić.

 

1/1000.

 

Nie prawdaz , ze coraz bardziej wymagajace od nas gry pojawiaja sie na gmclanie ? :P

 

Chcialbym dodac takze , ze bardziej "crazy" (tytul) od tego czegos jest moja babka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nawet nie nadaje DO D**Y <<< nowe ulubione powiedzonko

Okropieństwo, straszne, po prostu ochyda. Nie ma screenów. nie zastosowanie do szablonu. Dodajmy do tego jeszcze inteligencję wypowiedzi "twórcy" "gry". Czy naprawdę jak cię tworzyli w pętli for, to przed połową przypadkowo break im wskoczył, czy co. Noi cóż dodawanie sobie gwiazdek z innego konta, to już cie pogrąża. Dla jasności 1/5(bo mniej się nie da).

PS.: Aaa, jeszcze plik gm6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kacz the clałn jest lepszy ,bo bym zastosował się do szablonu .Po co to dajesz ? Daj to na CDA.PL ,bo jest więcej debili jak ty .Albo najlepiej na google :lol2: .Bierz ze mnie przykład i spamuj na głupich forach/tam gdzie nie ma bana ,bo dostaniesz bana ,debilu do miana bana XD.

topic:1/5 (Założe się ,że ten kacz jest gorszy od mojego ,któremu dałbym 1/5 ,albo najlepiej 1/nieskończnie ,bo ja nie cierpię kaczów:lol2:)

PS:Proszę mi niedawać warna XD

 

Obrażanie innych użytkowników. Warn.

Yoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...