Skocz do zawartości

Game Maker


Wiedzmak2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

7-mka nie jest wcale taka dobra (kompatybilnosc z Vista ? Heh , na 6.1 teraz tez mozna to uzyskac)

Wystarczy poszukac porownan w necie 6.1 i 7 , jedni lubia 6.1 inni 7 . Obydwa sa dobre ale wg mnie 6,1 najlepszy. Jak juz zalorzyles taki temat to moze bys podal argumenty dlaczego tak uwazasz , a nie nabijasz posty =P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7-mka nie jest wcale taka dobra (kompatybilnosc z Vista ? Heh , na 6.1 teraz tez mozna to uzyskac)

Wystarczy poszukac porownan w necie 6.1 i 7 , jedni lubia 6.1 inni 7 . Obydwa sa dobre ale wg mnie 6,1 najlepszy. Jak juz zalorzyles taki temat to moze bys podal argumenty dlaczego tak uwazasz , a nie nabijasz posty =P

Oba to kicze, bo łatwo się da je zdekomilować ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc tak uwaza bo sa seriale , do 7 sa cracki , co potem widac w plikach exe , wiruski itp ;p

 

Nie wiem , widzialem raz temat , ale calkiem inne argumenty podawali niz zostaly tu uzyte ;p

 

Moze cos pamietam niedokladnie ale cos napisze moze ktos strybi o co to chodzilo

 

- jedni pisali ze wszystkie zasoby jakie sa wczytywane podczas gry na 7 pochlaniaja wiecej pamieci , ale znowu drudzy pisali ze na 7 zyskuje sie kilka Fpsow ( okolo chyba 5 )

- 6.1 tworzy mniejsze pliki wykonywalne ( co jest wg mnie dobre dla tworcow mini gierek , bo w wiekszych produkcjach ~1mb to raczej nieduzo )

- podobno ze gry zrobione na 7 , czy tam gm7 ( z angielskiego ja nie mistrzu to dokladnie nie wiem xD ) nie dziala pod 98 i chyba 2000 windowsa , ale za to dziala pod viste , lecz mozna to uzyskac jak juz pisalem przy pomocy konwertera , tylko z roznym skutkiem

 

Tymon napisales ze 6.1 do 3D , ale dokladniej , bo chcialbym wiedziec ;p czy 3D rozni sie w 6.1 i 7 ? ;p

 

Oba to kicze, bo łatwo się da je zdekomilować ;].

 

E tam przesadzasz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co :P? Są już programy, w którym wybierasz plik exe i wersję GMa i kradniesz :P.

 

Tak wiem , pamietam ten dzien na GMClanie , kiedy to nad serwisem wraz z wiescia o tym zalaly czarne chmury blekitne niebo . A tak serio , jak ktos ma taki burdel w kodzie jak ja w moim pokoju przed sprzataniem to nie ma obawy ze cos ktos z kodu zrozumie :P , No ale jeszcze bardziej serio , to co wazniejsze mozna zawsze zakodowac / zaszyfrowac jakos i po sprawie , tylko bez przesady , trzeba pamietac ze GM do szybkich nie nalezy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...