Skocz do zawartości

Game Maker


Wiedzmak2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie działają gry ze wszystkich wersji, tylko czasami w takowych z 6.1 i 7 nie zawsze się pojawia obraz. Wszystkie DLLe mam przekopiowane z Windowsa XP, ale w ustawieniach do każdego DLL mam, że najpierw ma użyć wbudowanego, a potem natywnego (bultin-native).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko jego licencję
Licencja - czyi kupiłeś? :P

 

@topic: Proszę, niech każdy, kto uważa, że lepszy jest 6.1 niech powie, dlaczego on jest lepszy od 7.

 

Chodzi wam wyłącznie o łtwość zdobycia cracka.

 

Powiedzcie szczerze: chodzi wam o to, że na 7.1 pod crackiem czasem trzeba włączać GM'a kilka razy...

 

PS: Pewei zaraz poelci post "Taa ciekawe, czy ty masz legalnego" xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość: "GM6.1. Łatwiej cracka zdobyć"

Mniejszość: "GM7.0. Bo jest lepszy"

 

Do mniejszości się zaliczam. Mimo, że są z nim problemy (to cholerne online-owe wpisywanie klucza), to jest lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licencja - czyi kupiłeś? :P

 

@topic: Proszę, niech każdy, kto uważa, że lepszy jest 6.1 niech powie, dlaczego on jest lepszy od 7.

 

Byl taki temat na gmcommunity , gdzie porownywano gm7 i 6 , nie ze wzgledu na latwosc cracka i byly opinie dosyc podzielone , wg mnie oba sa spoko. Ale tez oba nie sa perfekcyjne . :P Sie zobaczy kolejna wersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość: "GM6.1. Łatwiej cracka zdobyć"

Mniejszość: "GM7.0. Bo jest lepszy"

 

Do mniejszości się zaliczam. Mimo, że są z nim problemy (to cholerne online-owe wpisywanie klucza), to jest lepszy.

ciągle sie wachałem którą wersje wole. Zacząłem ostatnio testować GM7 pod względami pod którymi gm6 mnie wkurzał (przysoliłbym markowi z dyńki za te problemy z wyświetlaniem długich animacji w edytorze) - i dochodze do wniosku ze to jedno i to samo gówno, tylko GM6 ma ładniejsze błędy z errorami :sp_ike:

Ale ostatecznie przerzucilem sie na GM7, nie po to kilka ttysiecy lat temu biedacy wymyślili koło żebym mógł teraz tak pluć im w twarz swoim zacofaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....Zacząłem ostatnio testować GM7 pod względami pod którymi gm6 mnie wkurzał (przysoliłbym markowi z dyńki za te problemy z wyświetlaniem długich animacji w edytorze)......

 

Masz na myśli kompletne zawieszenie się GMa?

Ja tak mam jak sprite jest wielki, wówczas pomaga tylko wczytywanie zasobu z pliku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli kompletne zawieszenie się GMa?

Ja tak mam jak sprite jest wielki, wówczas pomaga tylko wczytywanie zasobu z pliku.

chodzi bardziej ze edytor animacji przestaje mi wyswietlac animacje a zamiast teg 'nieedytowalne' białe kratki. pojawia sie przeważnie jak jest animacja powyzej 10 klatkowa. GM mi sie nie wiesza, ale musze kombinowac, wczytywac te gify z zewnątrz co ostatecznie nie jest takie tragiczne, gorzej kiedy sprite dopiero tworze, i nie moge dkokonczyc narysowac kilka klatek bo GM fochuje..itp. zdecydowanie najbardziej wkurzający GMowy bug ever wedlug mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm... tutaj właśnie bym się kłócił :)

tzn mam w gmie uwstawiony jako external editor photoshopa, ale ale, do zarządzania klatkami, i prostej edycji GM editor spisuje sie elegancko (nie licząc ww błędu), a tylko kiedy trzeba wszystko ładnie przypucować kilka kliknięć i przełączam na Photoshopa. Sam photoshop wg. mnie tragicznie nie nadaje sie do robienia gifów, a już tym bardziej "ósemeczka" której jestem szczęśliwym posiadaczem. sciągnałem sobie jajowo jakiegoś innego gif-editora, ale jest tak cienki ze żal dupsko sciska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się GMowy edytor do pixelartu jest najlepszy. Painty i Photoshopy się chowają smile.gif Właśnie ta prostota w GM jest fajna smile.gif

Podkreślam, mówię o PixeArcie.

Zgadza się! Lepiej mi się w nim pixeluje niż w paintcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nie zgadzam się. Ja do pixelartu używam również photoshopa, ale to już chyba kwestia przyzwyczajenia. Po prostu szybciej operuję narzędziami tego programu, np. przewijanie rolką odpowiada za zooma, dzięki czemu nie muszę klikać na lupę, poza tym jest dostępne zarządzanie kolorami i inne fajne toolsy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...