Skocz do zawartości

cysior

Użytkownicy
 • Postów

  379
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Treść opublikowana przez cysior

 1. DELETE i1 FROM Images as i1 WHERE not exists ( SELECT * from Images as i2 WHERE i2.ProductId = i1.ProductId AND i2.Position > i1.Position )
 2. Podoba mi się szybkość rozgrywki. Wydaję mi się, że wraz z rozwojem gry warto zwrócić uwagę na AI przeciwników (szybsze przejście w okolice orzełka lub/i poszukiwanie gracza). Pomysły ze szkiców na plus. Czekam na kolejne wieści z powstawania gry.
 3. https://web.archive.org/web/20130609163348/http://gmclan.org/uploader/3255/dead_mans_hand_6u.rar
 4. Jak z wydajnością Twojego rozwiązania w porównaniu do innych algorytmów szukania drogi. Przykładowo A*.
 5. Bardzo podoba mi się animacja głównego bohatera. Rozgrywka jest dynamiczna, a grafika klimatyczna. Miałem sporo problemów z przejściem pierwszego poziomu, prawdopodobnie, dlatego że dawno nie grałem w gry tego typu :) Czekam na pełną wersję.
 6. Jestem pełen podziwu. Dawno na gmclanie nie było produkcji na takim poziomie. W wolnym czasie postaram się przejść całą grę.
 7. Poddaje swój pojedynek.
 8. Wraz z Krisem mieliśmy wspólnie wybraną date. W dniu, w którym miała się odbyć nasza tura nie dostaliśmy tematu.
 9. Witam. Nie wyrobiłem się na czas( plany na weekend zmieniły mi się w ostatniej chwili ). Przepraszam, ale muszę dać w/o w tej turze.
 10. cysior

  Super Toilet Ninja

  Ciekawa gra. Na moim komputerze działa płynnie na każdym poziomie. Dziwi mnie jedynie troche rozpędzanie postaci podczas wciskania na przemian "lewo-prawo".
 11. cysior

  Zapis do pliku [C]

  Tablica jest zadeklarowana globalnie.
 12. cysior

  Zapis do pliku [C]

  Witam. Mam za zadanie zrobić zapis wartości tablicy do pliku txt. Niestety mój kod nie działa. Proszę o pomoc. void main() { int i = 0; tab(); FILE *plik; plik = fopen("plik.txt", "w"); for (i = 0; i < 5; i++) { fprintf(plik,"%i \n", tablica[i]); } fclose(plik); getch(); }
 13. cysior

  Stringi w c

  Witam. Jak wczytać string, nie ograniczając jego liczby znaków za pomocą scanfa z konsolki ? char* tekst; Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedz.
 14. cysior

  Rabbit 3D

  Bardzo ciekawa produkcja. Zagrałem tylko na 6 mapkach, ale mam zamiar wieczorkiem przejść całą grę. W sumie nie mam się czego czepiać oprócz tego, że na jednej z początkowych rund drzewka zasłaniały bohatera.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...