Skocz do zawartości

VALHALLA TO NIE OFICJALNA POMOC TECHNICZNA


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 508
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć, mam problem. Nie wiem kim są halpowicze, a nikt mi powiedzieć nie chce

Nie wiedziałem że halpowicze są programami sp_ike.gif

VALHALLA TO NIE OFICJALNA POMOC TECHNICZNA, halp now plz

To go zapewne zmyliło.

 

Czy Twoja twarz trzyma się obiektu na którym leży?

Moja twarz trzyma się rękoma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja twarz trzyma się rękoma
A podobno człowiek przez lata ewolucji stał się obecnie dominującym gatunkiem i zwiększył możliwości swojego mózgu z powodu uwolnienia przednich kończyn od podpierania ciała i wyspecjalizowania ich do czynności wymagających większej precyzji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Rzalu i bulu ciong dalszy:

 

Od jakiegoś czasu występuje u mnie problem z połączeniem. Co kilka minut tracę połączenie z internetem i muszę wybrać opcję "napraw" w połączeniach sieciowych. Jednak rozłącza mnie wyłącznie, kiedy gram przez steam w rozgrywkę sieciową.

 

E: rozwiązane, bo:

po 1: Nie tylko używając steam tak się dzieje

po 2: Drzewo się wplątało w kable i to tego wina. Parę dni to zajmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze w temacie mam 0 odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie to może ktoś tu mi pomoże

 

otóż chodzi o firewalla

a mianowicie jako że nie znam się na nim za bardzo

to mam takie pytanko co to za elementy i czy powinienem je blokować czy tez nie niosą żadnego zagrożenia i nie powinienem się nimi przejmować ?

 

- jądro i system NT

- General Host for win32 services

- LSA Shell (Export version)

- Application Layer gatewawe service

- Virtual machine network service drive

- NDIS User mode i/o driver

- Ip netwoirk adres translator

 

z góry dziękuje za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio szwankuje mi karta graf. (tzn. nie mogę odpalać niektórych aplikacji - a dokładniej - gier ;x ) Podejrzewam uszkodzone sterowniki więc postanowiłem je po prostu przeinstalować, ale prawdziwym problemem jest menedżer który nie widzi karty. Dodam, że komp kartę obsługuje, tzn. mogę sobie regulować rozdzielczość czy głębię kolorów jak by nic się nie stało... Co czynić?

 

Edit: Pobrałem Everest'a i udało się rozpoznać kartę (radeon 9600). Pobrałem więc sobie nowe stery, po czym usunąłem stare... Niestety - nie da się zainstalować nowych - czemu? Otóż odpalam instalkę, "klik", "klik", po czym ta przed konkretną instalacją zamyka się bez podanej przyczyny (pobierałem też inne wersje sterów - ten sam efekt). Halp!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Mam pytanko, bo przy instalacji windowsa xp a dokładniej przy ładowaniu plików na początku instalacji, wyskakuje błąd dotyczący pliku cbidf2k.sys i instalacje trzeba zakończyć...

Czym może to być spowodowane? google nie pomogło, a sam nie mam pojęcia co z tym zrobić;/

 

 

I jeszcze jedno pytanko przy okazji (nie łączące się z pytaniem wyżej) - można wogóle windowsa 98 instalować z płyty, czy tylko z dyskietki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam mam problem gdyż po pewnym czasie od włączenia kompa milkną mi porty PS/2 tzn. myszka się świeci ale komp nie otrzymuje sygnału gdy mam podłączone do usb to działa, problem jest z klawiaturą... Nie jest to wina systemu bo zarowno na xp i linuksie mam tak samo, wiecie co może być przyczyną i jak się tego pozbyć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę więc od powtarzającego się już dużo razy sformułowania:

Witam, mam problem.

Tytuł problemu: Jak usunąć uparte pliki.

Teraz na poważnie. Ściągałem ostatnio trochę programów opierających się na konsoli (albo wierszu polecenia). Działania programów przy zwykłym podwójnym kliknięciu były takie same: na ułamek sekundy wyskakiwała konsola, po czym znikała. Bardziej przydatne były, gry działały wraz z innym programem. Ale przejdźmy do rzeczy. Gdy chciałem usunąć program, wyskakiwał błąd:

Nie można usunąć programu. Jest on używany przez inną osobę, lub program.

Ponowna próba nic nie dała. To samo spróbowanie zaraz po odpaleniu trybu awaryjnego. Nie tylko usunięcie jest zablokowane, także zmiana nazwy, właściwości oraz lokalizacji.

I teraz pytanie: czy prócz masowej zagłady (czyli formatu) jest jakiś inny sposób na pozbycie się tych plików?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jestemwybredny, ale Partition magic jest w necie w wersji trial (tych typków strasznie nie lubię), po 60 dniach trzeba będzie znaleźć inny sposób, a ja bym wolał taki bardziej ponadczasowy, jeśli się da :) .

Po nazwie drugiego programu zgaduje, że do XP (wlaśnie, zapomniałem powiedzieć, że mam XP) on nie jest, dlatego nie szukałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Mam ciekawy problem: Jak usunąć windowsa xD A tu się zacznie wyzwanie mam 3 te same windowsy na 1 partycji, partycji mam aż... 1 ;D Google są puste w tej sprawie. Pomocy!!!! Tymi windowsami są Win. Xp Professional.

 

Odpowiadam odrazu na bezsensowne pytania:

Omg czemu 3???

- Bo na 1 mam strasznego wirusa. Naprawa i kopia nie pomogła. Na 2 nic mi nie chce działać pewnie dlatego że folder główny ma nazwę WINDOWS1. A 3 jest dobry dlatego chcę usunąć pozostałe 2.

Pewnie będzie więcej ale na razie mi nic nie przychodzi do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...